Ayakta mastürbasyon ve oturarak idrar yapmak çok iyi geldi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
jeanvaljean
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Ayakta mastürbasyon ve oturarak idrar yapmak çok iyi geldi

Mesaj gönderen jeanvaljean »

Mastürbasyonu hep sirt üstü uzanarak yapıyordum ama son bir haftadır ayakta yapıyorum. Hem spermin tazyigi harika oldu hem spermde katilasma çok ciddi oranda azaldı (alakasını cozemedim ama var gerçekten eskiden jöle gibiydi katıydı), hem de eskiden boşalırken tıkanıklık hissi yaşıyordum ama şimdi hiç yok gibi bir şey. Içeride ne varsa boşalıyor gibi. Eskiden içeride sperm kalmış hissi olurdu. Ayrıca boşalırken aldığım zevk de üç katına çıktı. Ağrı sızılar hala var ama onlarda da azalma var yüzde yirmi otuz oranında. Bunu bir hafta deneyin bence kesinlikle az da olsa sonuç alacaksınız.

Bir de hep ayakta iserdim ama son bir haftadır oturarak isiyorum(alaturka tuvalet) ve idrar yaparken ve sonrasinsa oluşan ağrılar ciddi anlamda azaldı.

Bir de doktor geçen gün kabızlık için magnezyum verdi onun da etkisi olmuş olabilir ağrıların azalmasında çünkü kasları gevsetiyormus kısmen de olsa. Aile hekimi yazabiliyor "magvital" ilacın adi. Reçetesiz de 30-40 lira gibi bir şeydi sanırım ama siz yazdırın doktora boşuna para vermeyin. Bence denemekten zarar gelmez, hiç olmazsa bağırsaklari çalıştırır :)