Bagisiklik ve sigara

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Mrshadow

Bagisiklik ve sigara

Mesaj gönderen Mrshadow »

sevgili arkadaslar, kulturlerinde bakteri ureyen ama lokosit olmayan arkadaslar bence antibiyotik kullanmasinlar. bagisikliklarini guclu tutsunlar yeter.

bu noktada bagisikliginizi zayiflatacak yegane etkenlerden biri sigara. ben de kullaniuorum. 1 sene icmedim yine basladim, cok fazla grip.olurdum sigara icmedigim sure icinde grip olmadim. sigara bagisikligi ciddi zayiflatiyor. icen arkadaslar birakmayi denesin, bir de paket gidalardan vazgecin ve seker tuketmeyin

bunlari yaptiginiz surece antb ile isiniz olmaz
ProstatitMuzdaribi

Re: Bagisiklik ve sigara

Mesaj gönderen ProstatitMuzdaribi »

“Sigarayı bırakınca grip olmuyorum” kişiye özgü bir durumdur. Ben bıraktığım zamanda daha fazla hasta olmuştum. Her insan bedenin dinamikleri farklıdır, bana iyi gelen sana etki etmez sana iyi gelen bende etki yaratmaz. Sigara şeker vs tabiki zararlı şeyler. Bunları kullanmamak yararımıza olacaktır ama bunları bıraktık artık ben çok sağlıklıyım bağışıklığım çok gelişti demek hayalden öteye geçemez.
Herkese ALLAH acil sifalar versin.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Bende bıraktım Mrshadow 1 ay oldu 26 senedir içiyordum 2 paket bu hastalık geçsin bırakmıyacagım hiç bir şey yok bence sigara her şeye zarar bu hastalık la belki ilgisi yoktur ama sigara genel olarak çok zararlı fiyatlarda belli zaten yalnız rğyama girmeye başkadı rüyamda sigara içiyorum iki gündür
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Mrshadow yazdı:sevgili arkadaslar, kulturlerinde bakteri ureyen ama lokosit olmayan arkadaslar bence antibiyotik kullanmasinlar. bagisikliklarini guclu tutsunlar yeter.

bu noktada bagisikliginizi zayiflatacak yegane etkenlerden biri sigara. ben de kullaniuorum. 1 sene icmedim yine basladim, cok fazla grip.olurdum sigara icmedigim sure icinde grip olmadim. sigara bagisikligi ciddi zayiflatiyor. icen arkadaslar birakmayi denesin, bir de paket gidalardan vazgecin ve seker tuketmeyin

bunlari yaptiginiz surece antb ile isiniz olmaz
Benim hasta olmamdaki başlıca sebeblerden birisi sigaradır bağışıllığın ırzına geçiyor kim ne derse desin bence tedavi döneminde bırakın
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Bırakabilenler tamamen bıraksın ben bıraktım içmiyecem artık
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

hasta olmazsiniz demiyorum, ben olmadim diyorum. ki bagisikligin en buyuk dusmani sgaradir. birakmak kolay .i, tabii ki cok zor. ama bir zaman gelir artik biraksak da care olmaz. verecegi zarari vermistir. iste o zaman keske biraksaydik deriz. dedigim gibi bagisikligi kuvvvetlenditeyim diye enva-i cesit sey kullanmak yerine sigarayi birakmak en buyuk adim.