Yardımcı olan olursa sevinirim...

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
seaman09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Yardımcı olan olursa sevinirim...

Mesaj gönderen seaman09 »

Merhabalar yaşım 36 yaklaşık olarak olarak 20 li yaslarimda bel soguklugu şikayeti üzerine gitmiştim .iğne ve tetradox antibiyotik kullanarak o dönemlerde iyilesme sağladım.ancak geçen yıllar içinde zaman zaman sık idrara çıkma boşalma sonrası yanma gibi sikayetlerim oluyordu fakat hayat standartimi çoksa bozuyordu.gecen 15 yılda sikayetlerim belirgin artmaya basladi.ancak son zamanlarda gerek beslenme gerekse alkol tüketimi dolayısı ile mi diye düşündüğüm (beslenmede de acı yi çok abarttim alkolde keza öyle )artık iyice rahatsızlık vermeye başladı.acaba prostatitmi nuksetti yoksa 40 yaklaşan yaşım dolayısı ile prostat büyümesimi var.birde aydın veya İzmir'de onerebileceginiz iyi bir hekim varmı herkese acil şifalar dilerim.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Yardımcı olan olursa sevinirim...

Mesaj gönderen red »

izmir'de doktor yok. istanbul bahçelievler medicana hastanesi zafer oyman'a görünebilirsiniz. rektal tuşe ile kontrol yapar.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

seaman09 yazdı:Merhabalar yaşım 36 yaklaşık olarak olarak 20 li yaslarimda bel soguklugu şikayeti üzerine gitmiştim .iğne ve tetradox antibiyotik kullanarak o dönemlerde iyilesme sağladım.ancak geçen yıllar içinde zaman zaman sık idrara çıkma boşalma sonrası yanma gibi sikayetlerim oluyordu fakat hayat standartimi çoksa bozuyordu.gecen 15 yılda sikayetlerim belirgin artmaya basladi.ancak son zamanlarda gerek beslenme gerekse alkol tüketimi dolayısı ile mi diye düşündüğüm (beslenmede de acı yi çok abarttim alkolde keza öyle )artık iyice rahatsızlık vermeye başladı.acaba prostatitmi nuksetti yoksa 40 yaklaşan yaşım dolayısı ile prostat büyümesimi var.birde aydın veya İzmir'de onerebileceginiz iyi bir hekim varmı herkese acil şifalar dilerim.

Bodrum Acıbadem tıp merkezi Hüseyin Seçgin var kardeşim ona gt her türlü tetkiki yapar
seaman09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen seaman09 »

Teşekkür ederim...