bira

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

bira

Mesaj gönderen bakbak »

alkolün zararları ile ilgili birçok şey okudum ve prostatite negatif etkisi olduğunu hepimiz biliyoruz. ama ben 3 gün ardi ardına 2-3 bira ictim, bulanik ve kokulu idrar gitti, idrar sonrası damlama durdu. ben biraya bağlıyorum çünkü ilaç kullanmiyorum tek yaptığım değişiklik bira oldu. bira içip de etkisini gören oldu mu ne düşünüyorsunuz?
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: bira

Mesaj gönderen red »

bira sinirlerde rahatlamaya sebep olarak böyle bir etki yaratmış olabilir.
Opyeni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Opyeni »

bakbak yazdı:alkolün zararları ile ilgili birçok şey okudum ve prostatite negatif etkisi olduğunu hepimiz biliyoruz. ama ben 3 gün ardi ardına 2-3 bira ictim, bulanik ve kokulu idrar gitti, idrar sonrası damlama durdu. ben biraya bağlıyorum çünkü ilaç kullanmiyorum tek yaptığım değişiklik bira oldu. bira içip de etkisini gören oldu mu ne düşünüyorsunuz?
Perhiz niteliğinde söylenen hastalığın seyrini olumsuz etkileyen gıda ve içecekler kişiden kişiye değişiklik gosterebilir ama bira genelde zararlıdır mayalı içkiler zararlıdır.prostatı olumsuz etkileyen alkollü içecekler içinde en sakıncalı olan bira ver şaraptır
Ylcngnl
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ylcngnl »

Birayı ne zaman içsem nüks yaşadım ben lökosit yükseldi rakı viski mayasız içkiler o etkiyi yapmıyor bende ama birayı şarabı ne zaman içsem hastalığımı başa getiriyor