Hacamat yapanlar?Faydasını gördüm..

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Mrshadow

Re: Hacamat yapanlar?Faydasını gördüm..

Mesaj gönderen Mrshadow »

plesebo disinda gram etkisi olacagini sanmam.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ABittersweetLi yazdı:
Raul7 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:peygamber efendimizin tavsiye ettiği bir tedavi değildir.uydurma hadisler peşinde gitmemekte fayda var.hacamatın bilimsel hiç bir yanı yok.
Sen neye dayanarak fetva veriyorsun hacı nerden biliyon uydurma oldugunu birmi söyledi sana
Bilimsel olarak faydası olmayan hatta bazı durumlarda zararlı olan bir şeyi peygamberimiz neden tavsiye etsin.böyle uydurma hadislere inanmayın.bu hacamatcıların uydurduğu bir şey.aynı şey çörek otu hadisleri içinde geçerli.unutmayın işid de bazı uydurma hadisleri referans alıp katliamlar yapıyordu.bazı şeyleri iyi ayırt etmek lazım.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

2-3 yil corek otu yagi kullandim hala prostatitim.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

Osman bey şikayetleriniz ilk günki gibimi? ne gibi semptomlar devam ediyor halen?
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

osmankul yazdı:2-3 yil corek otu yagi kullandim hala prostatitim.
Takviyeler prostatit nizi tedavi etmez bu formda yapılan en büyük yanlış bu bakteriyi temizledikten sonra takviyelere ağırlık verin takviyeler yoksa sadece bakteriyi septomları baskılar
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
osmankul

huseyin252 yazdı:
osmankul yazdı:2-3 yil corek otu yagi kullandim hala prostatitim.
Takviyeler prostatit nizi tedavi etmez bu formda yapılan en büyük yanlış bu bakteriyi temizledikten sonra takviyelere ağırlık verin takviyeler yoksa sadece bakteriyi septomları baskılar
Evet hem fikirim bunu soylemekteki amacim corek otunun enfeksiyona karsi bir sey yapamadigini soylemek
Semptomlar tabiki ilk gunku gibi degil ancak bende eskisi gibi degilim. Antibiyotikleri kullandiktan sonra az cok faydasi oluyor ama sagolsun dr lar 1-2 aylik bir antibiyotik tedavisi yapmadigi icin bence hep yarim kaldi. Benim okudugum makalelerde prostatite en az 4 ila 6 hafta antibiyotik tedavisi yapilmasi gerekiyor. Belki bu hastalik akut safhada etkili olabilecek antibiyotiklerle yapilsa hastalik akut safhada bitirilecek ancak en azinda bende olmadi.
Followme

Evet bugün hacamat yaptırdım doktora dedim rahatsızlıkları mı ona göre kupaları yerleştirdi hacamat tan sonra eklem yerlerinde Bi rahatlama oldu yani inşallah şifa buluruz. 1 ay sonra tekrar gidecem doktor kanda toksin var dedi birkaç bölgede.
osmankul

Sunu merak ettim kanda toksin oldugunu nasil anladi ? Yazdiklarindan akan kana bakarak soylendigi sonucuna variyorum.
Followme

Birkaç bölgede kan köpürdü o yüzden kanda toksin var dedi. Ben sırf prostat iltihabı için değil zaten eklem iltihabı olduğum için düşündüm hacamatı. Vucuttan ağır bir yük atılmış gibi sanki hafifledim. Düşünenlere tavsiye ederim fiyatta öyle abertı değil zaten
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

Followme yazdı:Birkaç bölgede kan köpürdü o yüzden kanda toksin var dedi. Ben sırf prostat iltihabı için değil zaten eklem iltihabı olduğum için düşündüm hacamatı. Vucuttan ağır bir yük atılmış gibi sanki hafifledim. Düşünenlere tavsiye ederim fiyatta öyle abertı değil zaten
Kalçanın üstündende bel kısmından yaptımı abi
Followme

Evet hangi hastalıklar var dedi söyledim hemoroid, prostatit,ankilazon spondilit 11 kupa çekti omuzla kalça ağırlıklı yerleştirdi kuyruk sokumuna yakında kupa çekti. 1 ay sonra tekrar gidecem 3 4 seans daha gitmeyi düşünüyorum.
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

Followme yazdı:Evet hangi hastalıklar var dedi söyledim hemoroid, prostatit,ankilazon spondilit 11 kupa çekti omuzla kalça ağırlıklı yerleştirdi kuyruk sokumuna yakında kupa çekti. 1 ay sonra tekrar gidecem 3 4 seans daha gitmeyi düşünüyorum.
Nasıl faydasını gördünmü abi
Followme

Görcez inşallah 3 4 seans daha var. 1er ay arayla