BALDIR VE KALÇALARIN BUZ GİBİ DURMASI

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

BALDIR VE KALÇALARIN BUZ GİBİ DURMASI

Mesaj gönderen Ali1453 »

Mrb arkadaşlar bütün senttomlarım geçti lakin kalça ve baldırlarım gün içinde buz gibi duruyor belli bir saatten snra geçiyor 3. 4 saat gitmiyor beni çok rahatsız ediyor prostatitin bütün sentomlarını yaşadım hepsi geçti bu gitmedi .Bu şekilde olan varmı aranızda
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: BALDIR VE KALÇALARIN BUZ GİBİ DURMASI

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

Ali1453 yazdı:Mrb arkadaşlar bütün senttomlarım geçti lakin kalça ve baldırlarım gün içinde buz gibi duruyor belli bir saatten snra geçiyor 3. 4 saat gitmiyor beni çok rahatsız ediyor prostatitin bütün sentomlarını yaşadım hepsi geçti bu gitmedi .Bu şekilde olan varmı aranızda
Hocam bakteri temizlendimi
Prostatozurlu

Ali1453 yazdı:Mrb arkadaşlar bütün senttomlarım geçti lakin kalça ve baldırlarım gün içinde buz gibi duruyor belli bir saatten snra geçiyor 3. 4 saat gitmiyor beni çok rahatsız ediyor prostatitin bütün sentomlarını yaşadım hepsi geçti bu gitmedi .Bu şekilde olan varmı aranızda
Geögtigimiz şubat ayın da olmustu o durum ama sadece kalçada oldu. 2 kutu bactirim içtim geçti bidaha olmadı
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

2 tanesini temizledim 90 serumla 10 kutu antibiyotik ile
Sonra iki farklı batteri daha çıktı düzende onlar için 60 targocid serum 60 rifampisin aldım antibiyotik aldım sonuç ne bilmiyorum ..stap epidermidis... entoro faecalis için
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

Sık idrar .makatta yanma. Peniste geri çekilme .peniste yanma penis kafasında üşüme .günde üç kere büyük abdest .bagırsaklarda gırıltı .kalça üzerine oturamama .boşaltıktan sonra kuyruk sokumu agrısı meninin az çıkması ve parçaçıklar halinde olması .diz kalça ve bel agrısı .cinsel isteksizlik sürekli yorgunlukve uyku hali ayak üşümesi. makatta dolgunluk .yazın bile üşüme hissi.yürüdüğüm zaman makatta kaşıntı.karında şişlik .idrarda koku.idrar yaparken çatal işeme .aşırı kilo kaybı .kaslarda zayıflama .makatta şişlik . Büyük abdest esnasında kamıştan sıvı gelmesi . idrarda ipliksi parçalar
BU YAZDIKLARIMIM HEPSİNİ BİTİRDİM HATTA BAZILARINI UNUTTUM BU SENTOMLARI 2 YILA YAKIN ÇEKTİM LAKİN
KALÇA BE BALDIRDAKİ SOGUKLUK BUZ GİBİ 3.4 SAAT DURUYO SORA GEÇİYO BENİ AŞIRI RAHATSIZ EDİYOR
Bu rahatsızlıgı atlatan varmı varsa yazabilirmi
Eslow ve ali 1453 ve 1454 ali yazıları bana ait tedavilerim orda yazıyor 150 serum 30 kutu antibiyotik yuttum
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

Pordon eslow ...1453 ali... ali 1453 yazıları bana aittir
Prostatozurlu

Ali1453 yazdı:Sık idrar .makatta yanma. Peniste geri çekilme .peniste yanma penis kafasında üşüme .günde üç kere büyük abdest .bagırsaklarda gırıltı .kalça üzerine oturamama .boşaltıktan sonra kuyruk sokumu agrısı meninin az çıkması ve parçaçıklar halinde olması .diz kalça ve bel agrısı .cinsel isteksizlik sürekli yorgunlukve uyku hali ayak üşümesi. makatta dolgunluk .yazın bile üşüme hissi.yürüdüğüm zaman makatta kaşıntı.karında şişlik .idrarda koku.idrar yaparken çatal işeme .aşırı kilo kaybı .kaslarda zayıflama .makatta şişlik . Büyük abdest esnasında kamıştan sıvı gelmesi . idrarda ipliksi parçalar
BU YAZDIKLARIMIM HEPSİNİ BİTİRDİM HATTA BAZILARINI UNUTTUM BU SENTOMLARI 2 YILA YAKIN ÇEKTİM LAKİN
KALÇA BE BALDIRDAKİ SOGUKLUK BUZ GİBİ 3.4 SAAT DURUYO SORA GEÇİYO BENİ AŞIRI RAHATSIZ EDİYOR
Eslow ve ali 1453 ve 1454 ali yazıları bana ait tedavilerim orda yazıyor 150 serum 30 kutu antibiyotik yuttum
Abi çok büyük emek harcamışsın. Allah emeklerini boşa çıkartmasın inşallah ölmüştür. Bende bu enterekokla ugraşıyorım inşallah öldürürüm.
Kaan2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Kaan2 »

Sık idrar .makatta yanma. Peniste geri çekilme .peniste yanma penis kafasında üşüme .günde üç kere büyük abdest .bagırsaklarda gırıltı .kalça üzerine oturamama .boşaltıktan sonra kuyruk sokumu agrısı meninin az çıkması ve parçaçıklar halinde olması .diz kalça ve bel agrısı .cinsel isteksizlik sürekli yorgunlukve uyku hali ayak üşümesi. makatta dolgunluk .yazın bile üşüme hissi.yürüdüğüm zaman makatta kaşıntı.karında şişlik .idrarda koku.idrar yaparken çatal işeme .aşırı kilo kaybı .kaslarda zayıflama .makatta şişlik . Büyük abdest esnasında kamıştan sıvı gelmesi . idrarda ipliksi parçalar
Eslow ve ali 1453 ve 1454 ali yazıları bana ait tedavilerim orda yazıyor 150 serum 30 kutu antibiyotik yuttum Ali Bunların Hepsi Bende Mevcut şuan nasıl kurtuldun hangi serumları kullandın?
Ali1453

3 yılda 4 bakteri bitti

Mesaj gönderen Ali1453 »

Stap epidermidis ve enterocok faecalis bitti
60 targocid 60 rifampisin antibiyotik bittikten 3 ay sonra test verdim düzende çıkmadı prostat sıvısında stap ve enterokok semende ise sadece enterekok faecalis çıkmıştı şuan gözünmüyor bakalım ilerde ne olacak nadir lokosit görüldü diyor
Tedaviden önce 8 lokosit vardı bakterilerde az sayıda üremişti