Zafer hoca

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
fireblade

Re: Zafer hoca

Mesaj gönderen fireblade »

Az önce Zafer hocanın yanından çıktım.Lab ta lökasit 14-16 çıktı.İdrar kültürü ve testi istedi.Test sonucuna göre tedavi uygulayacak.Muhsin hoca ya ilk gittigimde 4-5 demiş bir sonraki kontrolde 1-2 ye inmiş demişti.Zafer hoca işinde uzman bunu görmüş oldum
hepten

Mesaj gönderen hepten »

diğer doktorların prostat sıvısında lökosit olarak saymadığı küçük parçaları medicana galiba lökosit olarak değerlendiriyor
normalde Hüseyin hocada tedavi görüyorum acaba zafer e mi gitsem diyorum bu sefer
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

fireblade yazdı:Az önce Zafer hocanın yanından çıktım.Lab ta lökasit 14-16 çıktı.İdrar kültürü ve testi istedi.Test sonucuna göre tedavi uygulayacak.Muhsin hoca ya ilk gittigimde 4-5 demiş bir sonraki kontrolde 1-2 ye inmiş demişti.Zafer hoca işinde uzman bunu görmüş oldum
Aslında bende bi görünmek istiyorum ama kültüre bakteriye göre tedavi uygulamıyormuş. Bu yüzden hep vazgeçiyorum. Sırf lokosit muhabbetine giderim belki hep 0-1 çıktı bu güne kadar.
hepten

Mesaj gönderen hepten »

Prostatozurlu yazdı:
fireblade yazdı:Az önce Zafer hocanın yanından çıktım.Lab ta lökasit 14-16 çıktı.İdrar kültürü ve testi istedi.Test sonucuna göre tedavi uygulayacak.Muhsin hoca ya ilk gittigimde 4-5 demiş bir sonraki kontrolde 1-2 ye inmiş demişti.Zafer hoca işinde uzman bunu görmüş oldum
Aslında bende bi görünmek istiyorum ama kültüre bakteriye göre tedavi uygulamıyormuş. Bu yüzden hep vazgeçiyorum. Sırf lokosit muhabbetine giderim belki hep 0-1 çıktı bu güne kadar.
sen de Hüseyin hocada tedavi olurdun yanlış hatırlamıyorsam
benim kültürü pek önemsememeye başladığım için acaba Zafer hocaya gitme fikri oluştu
bodrum a gidip gelmek sıkıntı,Eskişehir ne güzeldi
Prostatitttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatitttt »

hepten yazdı:
Prostatozurlu yazdı:
benim kültürü pek önemsememeye başladığım için acaba Zafer hocaya gitme fikri oluştu
Evet. ben zaten Hüseyin hocadan umudu kestim bidaha gitmeyi düşünmüyorum. Kötü doktor demiyorum şifa bulan çok da hasta varmıs fakat ben fayda göremedim malesef. Nisan ayından bu yana hep çöp boşuna masraf ilerleme kaydedemedim.
hepten

Mesaj gönderen hepten »

Prostatitttt yazdı:
hepten yazdı:
Prostatozurlu yazdı: Aslında bende bi görünmek istiyorum ama kültüre bakteriye göre tedavi uygulamıyormuş. Bu yüzden hep vazgeçiyorum. Sırf lokosit muhabbetine giderim belki hep 0-1 çıktı bu güne kadar.
Evet. ben zaten Hüseyin hocadan umudu kestim bidaha gitmeyi düşünmüyorum. Kötü doktor demiyorum şifa bulan çok da hasta varmıs fakat ben fayda göremedim malesef. Nisan ayından bu yana hep çöp boşuna masraf ilerleme kaydedemedim.
valla ben son günlerde gayet iyiyim
hüseyin hocanın tedavi yöntemini daha doğru buluyorum ama başka doktora da görünmek isterim
senin durum nasıl tam olarak