5 yıl oldu...

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: 5 yıl oldu...

Mesaj gönderen umudunmavisi »

noc yazdı:Bugün özel bir laboratuara prostat sıvısı kültür testinin fiyatını sormak için gittim. Gerçi orada "Prostat akıntısı kültürü" diye geçiyor bu test. 300 500 gibi bir rakam beklerken 62 tl dediler. Üroloğa gidip numune aldırıp 2 saat içinde laboratuara yetiştirmem gerekiyormuş. Bakterinin türünü öğrenip ona uygun antibiyotik kullanmamın daha doğru olacağını düşünüyorum. Bakalım sonuç ne çıkacak.
Bende adanada kendim.alip duzen laba verdim 62 tl,cikan bakteriyede antibiyogram yaptirdim 56 tl.bactrime ve clindamisine duyarli cikti,sadece bactrim yazdi enfeksiyoncu oda alerji yapti bana heryerim urtiker oldu.kestim cilindamisin yazdiracam
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Untitleduserr yazdı:Semptomlarımız hemen hemen aynıydı şu an sıfır şikayetim var geçmeyecek bir şey değil kardeşim tedaviye devam
Nasıl sıfırladın abi semptomları
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Imzekken yazdı:
Untitleduserr yazdı:Semptomlarımız hemen hemen aynıydı şu an sıfır şikayetim var geçmeyecek bir şey değil kardeşim tedaviye devam
Nasıl sıfırladın abi semptomları
Hikayeme geçmiş yazdıklarımda anlatmıştım dostum bir incele istersen sorun olursa özelden yazarsın yardımcı olmaya çalışırım tecrübelerime dayanarak
sycamre
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen sycamre »

abi şu anda dikkat ettiğin neler var mesela neler yapmıyorsun ve bağışklık için kullandıgın takviye veya yiyecekler var mı ?
Untitleduserr

sycamre yazdı:
abi şu anda dikkat ettiğin neler var mesela neler yapmıyorsun ve bağışklık için kullandıgın takviye veya yiyecekler var mı ?
Şu an hiçbirşeye dikkat etmiyorum hiçbirşey kullanmıyorum kardeşim
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

Untitleduserr yazdı:
sycamre yazdı:
Şu an hiçbirşeye dikkat etmiyorum hiçbirşey kullanmıyorum kardeşim
Kac ay antibiyotik kullandin ? Antibiyotik kestikten sonra semptomlarin sifirmiydi yada cokmu azdi ?
Untitleduserr

En az 6 ay antibiyotik kullandım kestiğimde semptomlarda nerdeyse hiç azalma yoktu takviyelere falan başladım sonra 1 yıl içerisinde azalarak bitti
Untitleduserr

cucu3636 yazdı:
Untitleduserr yazdı:En az 6 ay antibiyotik kullandım kestiğimde semptomlarda nerdeyse hiç azalma yoktu takviyelere falan başladım sonra 1 yıl içerisinde azalarak bitti
Hangi takviyeler bunkar?
Cranberry bromelain kış çayları ağrı kesiciler saw palmetto probiyotikler falan kullanmıştım
Untitleduserr

cucu3636 yazdı:
Untitleduserr yazdı:
cucu3636 yazdı:
Hangi takviyeler bunkar?
Cranberry bromelain kış çayları ağrı kesiciler saw palmetto probiyotikler falan kullanmıştım

Abi non bakteriyel miydi senin de?
İdrar sperm kültüründe ve pcr bakteri çıkmamıştı
Untitleduserr

cucu3636 yazdı:
Untitleduserr yazdı:
cucu3636 yazdı:

Abi non bakteriyel miydi senin de?
İdrar sperm kültüründe ve pcr bakteri çıkmamıştı

Abi ne kadar süredir iyisin?
2 sene oldu şikayet yok kardeşim