Umarım Geri Gelmez

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Derman07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Umarım Geri Gelmez

Mesaj gönderen Derman07 »

Herkeze iyi bayramlar en son antibiyotiği kullanmamın üzerinden 2.5-3 ay geçti Çok şükür bu sefer ilk defa bu kadar uzun nüksetmedi iyiye mi gidiyor ? Umarım... Ama sizlerden duyduğum bildiğim tedbiri elden bırakmamak .Gelelim söylemek istediğime Spora gidiyorum antibiyotik yemek yemek felan derken salmıştım haliyle yağlandım . Diyete girdim Şeker un uzak durdum (bize yasak olan alkolu acıyı hatta çayı kahveyi satrn kullanmıyorum)bişey farkettim belki tesadüftür hekim elbetteki değilim sadece dikkat ettiğim şeker un uzak durunca ki keza süt yeniden doğmuş gibi oluyorum .Denemk için şekeri artırdım süt içtim yanma başladı hafiften hemen kestim.Aklıma şu geldi bi arkadaşta yazmıştı candida diyetine benzerlik gosteriyo bu . İshal olunca veya kabızlıkta makattaki yanmayla penisteki yanmanın eş zamanlı başlamasıda şekerle unla azmasınıda hesaba katarsak sorun acaba bağırsakta mı candida etken mi diye düşünüp burdaki arkadaşın dediğini tekrarlamış oldum. Bu arada pcr da prostat sıvısı ve semende candida cıkmadı . Artık 2 defa ilişki yaşıyabiliyorum masturbasyonda sıkıntı yok eski günlerdeki gibi umarım nüksetmez sevinmek için belki erken ama umut işte...
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Umarım Geri Gelmez

Mesaj gönderen akoray »

Candida belki kanda dolaşıyor ve şekeri gördüğü an aziyor , ?????? Bendede benzeri olmuştu.
Derman07

akoray yazdı:Candida belki kanda dolaşıyor ve şekeri gördüğü an aziyor , ?????? Bendede benzeri olmuştu.
Enteresan ama düşünülebilinir .Mesela dün şekeri biraz gene artırdım bugün idrarda hafif yanma oldu .Sanırım bendeli şey herneyse direk ilgisi var çünki çok kez denedim ya tesadüf ya gerçek
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mustafaa »

Candida İn düşmanı elma sirkesi limon sarımsak
Dostu şeker un glikoz gaLiba onlar olmazsa beslenemiyor..
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
mustafaa

Mesaj gönderen mustafaa »

Şekeri 1 hafta bırakalım şekerli gıdalarıda bırakalım tatlı VS yemeyelim günde 2 Elma kuru üzüm yiyelim ölmeyiz ya denemek lazım..
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
orhan

Mesaj gönderen orhan »

Derman07 yazdı:
akoray yazdı:Candida belki kanda dolaşıyor ve şekeri gördüğü an aziyor , ?????? Bendede benzeri olmuştu.
Enteresan ama düşünülebilinir .Mesela dün şekeri biraz gene artırdım bugün idrarda hafif yanma oldu .Sanırım bendeli şey herneyse direk ilgisi var çünki çok kez denedim ya tesadüf ya gerçek
Selam arkadaşlar şeker asitiktir buda dolaysiyla idrar yollarına yada idrarın geçtiği her yere tahribat yada yanma yapabllir
akoray

Mesaj gönderen akoray »

mustafaa yazdı:Candida İn düşmanı elma sirkesi limon sarımsak
Dostu şeker un glikoz gaLiba onlar olmazsa beslenemiyor..

Aynen
cihanovel

Mesaj gönderen cihanovel »

mustafaa yazdı:Şekeri 1 hafta bırakalım şekerli gıdalarıda bırakalım tatlı VS yemeyelim günde 2 Elma kuru üzüm yiyelim ölmeyiz ya denemek lazım..
Ben 3 ay denedim bi fark yok. Aksine 6 kilo verdim boş yere.
hepten

Mesaj gönderen hepten »

Gluteni şekeri kesmenin faydası oluyor ama diyeti bıraktıktan sonra büyük ihtimal başa saracaksınız
Derman07

Yani sadece deneme yanılma belkide tesadüf bilmiyorum yinede hekimin dediğinden öteye gitmemek lazım
Gsmahmut

Mesaj gönderen Gsmahmut »

Derman07 yazdı:Yani sadece deneme yanılma belkide tesadüf bilmiyorum yinede hekimin dediğinden öteye gitmemek lazım
Sikayetlerin neydi aga bi de hangi antibiyotigi kullandın