Büyük tuvalet sırasında akıntı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hepten

Büyük tuvalet sırasında akıntı

Mesaj gönderen hepten »

Merak ettiğim bırak konuda var.
Bir çoğumuz bu sıkıntıyı yaşıyoruz. Büyük tuvalet esnasında gaita prostata temas ederek çıktığı için sıvı gelmesine sebep oluyor,az miktarda sümüksü bir sıvının gelmesi normal ben ondan bahsetmiyorum.Bahsettigim şey su gibi gelen sümüksü olmayan,renksiz ve akışkan sıvı
Bu sıvı şişmiş prostattan gelen su mudur yoksa iltihap mıdır yada her ikisi midir
lökositin normal olduğu koşullarda 1-5 damla arasında gelen bu sıvıyı nasıl değerlendirmek gerekiyor
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Büyük tuvalet sırasında akıntı

Mesaj gönderen ogz89 »

hepten yazdı:Merak ettiğim bırak konuda var.
Bir çoğumuz bu sıkıntıyı yaşıyoruz. Büyük tuvalet esnasında gaita prostata temas ederek çıktığı için sıvı gelmesine sebep oluyor,az miktarda sümüksü bir sıvının gelmesi normal ben ondan bahsetmiyorum.Bahsettigim şey su gibi gelen sümüksü olmayan,renksiz ve akışkan sıvı
Bu sıvı şişmiş prostattan gelen su mudur yoksa iltihap mıdır yada her ikisi midir
lökositin normal olduğu koşullarda 1-5 damla arasında gelen bu sıvıyı nasıl değerlendirmek gerekiyor
Kardeş bi dönem de bende oldu bence o gaita çıkarken bağırsak prostatta baskı yapıyor o baskıdan dolayı sıvı salgılıyor
dvfth
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen dvfth »

O sıvı prostat sıvısı dır tabi bir miktar idrarla karışık olarak, ben dede var ve ben bu sıvıyı incelediğimde 10 15 lökosit gördüm. Normal de masajla aldığım prostat sıvısından 25 30 lökosit var,
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

dvfth yazdı:O sıvı prostat sıvısı dır tabi bir miktar idrarla karışık olarak, ben dede var ve ben bu sıvıyı incelediğimde 10 15 lökosit gördüm. Normal de masajla aldığım prostat sıvısından 25 30 lökosit var,
25-30 lokosit tedavi ihtiyaci dogurur. O sekilde birakmayin.
dvfth
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen dvfth »

Abi sana özelden atmıştım mesaj, tedaviye başladım iesefler bitti tabletler geçtim zaten,.