Kronik prostatit belirtilerim

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Kronik prostatit belirtilerim

Mesaj gönderen mustafaa »

Öncelikle burda olan olmayan hasta kardeşlerime ALLAHTAN şifa diliyorum. Yaşım 27 6-7ay önce aşırı tuvalete gitme ihtiyacım vardı ama. Böyle tazzikli su bildiğin sonraları idrar miktarı azalmaya başladı idrar zor çıkmaya başladı sanki bişey tıkıyormuş gibi doktora gittim testlerden sonra bana kinzzy verdi mesane genişletici kullanmadım fazla sonra xatrol verdi biraz kullandım geri bıraktım şuanki rahatsızlığım
Sık idrar
Tam idrarı boşaltamama
Penis ucunda ağrı, uyuşukluk, yanma
Makat bölgesinde ara ara ağrılar
Şuanki kullandığım tedavi yöntemi
Girebolu suyu
Saw palmetto (cüce palmiye) kapsül
Ara sıra bal zencefil çayı
Kabak çekirdeği yağı
Sizlerden tecrübeli kişilerden bilgi almak istiyorum doğal yöntemler hakkında
Eğer idrarda az idrar sıkışma idrarı yapamama var ise kesinlikle girebolu suyu sabah akşam aç karnına içilmesini tavsiye ederim idrar miktarını artırıyor idrarı kolay atabiliyor vucut hepinize saygı ve selam ile
Şifayı veran allahtır herkese rabbim şifa versin inşallah yorumlarınızı bekliyliyorum.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kronik prostatit belirtilerim

Mesaj gönderen kadir »

Gecmis olsun kardesim ama, sizin durumunuz mikrobik olabilir..bunun icin bazi testler gerekli...bunlarda forumda yazar. Girebolu suyu... iyi guzelde, mikrop varsa ne yapacaksiniz? Bu mikrobu öldurmez. Tedavi olmaniz lazim.