Ameliyattan sonra şikayetlerimde artış

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
jeanvaljean
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Ameliyattan sonra şikayetlerimde artış

Mesaj gönderen jeanvaljean »

Bundan 2 ay önce kadar karın bölgesinden yaralandım ve ameliyat edildim. Göğüs kafesinin altından alt karna kadar açtılar, ayrıca sonda falan da taktılar. Ameliyattan sonra işeme sırasında testislerde ağrı ve kalçada sancı batma gibi şikayetlerim oldu. Ayrıca çok erken boşalmaya başladım (mastürbasyon esnasında bile 10-15 saniye falan) önceden en kısa mastürbasyonum 7-8 dakika sürerdi. En çok buna şaşırıyorum ortada hiçbir sebep yokken niye böyle oldu anlamıyorum.

Bugün doktora gittim idrar tahlili yaptı hiçbir şey çıkmadı. Acaba prostatla ilgili bir şey mi var arkadaşlar? Boşalırken de çok zorlanıyorum sanki meni kanalı tıkanık da meni dışarı çıkamıyor gibi.

Kalçada ve testis altındaki bölgede batma, uyuşma, kaşınma had safhada bu arada. Eskiden de vardı bu şikayetlerim ama bu kadar yoğun değildi. Acaba ameliyat sonrası akut bir şey mi? Hastalığa ilk yakalandığım zaman da erken boşalma dışında bütün belirtiler buna benziyordu.