Yrd Doçent Muhsin Balaban

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
toprak12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Yrd Doçent Muhsin Balaban

Mesaj gönderen toprak12 »

kadir yazdı:Muhsin hoca, iyi bir hocadir şuphesiz ama buradan kendisini uyarayim; hastalar masajdan cok sikayetciler, bu yöntemini biraz gelistirmesi lazim once, prostat zarar gordukten sonra önemi yok masajin. Çok onemli !
İyi niyetli bir hoca enjeksiyona tamamen karşı ,,, tüm hastaların öncesi ve sonrası hayat hikayesini bir psikolog gibi uzun uzun dinleyip not eden biri ve bu hastalığı araştırmaya ve çözüm bulmaya kesinlikle kararlı,,, En son konuştuğumda konu senden ve forumdan açıldı ve şunları söyledi ; “ bana gelen hastalarımın bazıları kadir beyden bahsediyor o da yıllarca bu sorunu yaşamış biri herhalde onunla aslında görüşsem çok iyi olacak en azından onun fikirleri ve bilgileri ben ve hastalarım için yararlı olacak” diye belirtti,,, araştırmayı seven ve gerçekten ilgilenen biri,,, bazıları şikayet edebilir ilgilenmiyor diye ama adama hak vermek gerek ben şahit oldum 1 günde bir sürü hastası geliyor vakit ayıramıyor ,,, bu yüzden sorun yaşıyor.
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Bakın bu Medicana bildiğin para tuzağı tamam içine giriyosun sana bi güven veriyor ama bir tane cihaz kullandırtmıyolar sana anca ilkel cam testi ve boş laf uzak durun varsa bunların aksini söyleyen buyursun hangi testi yapmış bünyesinde? gereksiz bir yer
azek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen azek »

cucu3636 yazdı:Sa abiler, Muhsin hoca yurt dışından geldi.
Bugün ziyaretine gittim. Artık özel muayenede bakacak bana cumartesi günleri orada bakıyormuş.
Yurt dışında bizim için araştırma yaptığını söyledi ve uyguladığı sistem yani Prostat masajı+ilaç+takviye nin en doğru çözüm olduğunda sonuç kılmış.
Takviye konusununda Quercetin ve Arı poleni kullanmamı önerdi bilginize
Slema bu hafta sonu gitmeyi düşünüyorum ama hastaneye mi gideyim yoksa Özel muayne mi. öZEL MUAYNEYE NASIL GİDİCEZ VE YA RANDEVU ALACAĞIZ BİLGİN VAR MIDIR?
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Prostatta ödem yoksa Muhsin hocanın yaptığı masaj yine de ağrı verici oluyor mu ? 2 gün üst üste mastürbasyon sonucu testis ağrısı ve penis başı ağrısı çekiyorum. Zafer hoca da 3 ay önce lökosit çıkmamıştı. Bu sefer Muhsin hoca da kültür yaptırmayı düşünüyorum, tavsiyelere açığım
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Muhsin hocaya bugün göründüm.Prostat sıvısında Lökasit 4-5 çıktı.Ayrica kültür yaptı.Prostat kireçlenmesi dedi böyle bir teşhis alan varmı arkadaşlar? Şikayetlerim peniste özellikle öğlenden sonraları yanma, ağrı,acı,makatta arada yanma.İliskiden sonra ağrı ve yanma, huzursuzluk.Quercetin,polen,propolis takviyesi alıyorum.Ayrica iesef iğne ve monodoks yazdı.Kadir abi takviye konusunda bir önerin olurmu ayrıca ilaç kombini hakkında fikrin nedir?
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Prostat masajı gayet güzel.1-2 damla sıvı çıktı.Bu şekilde rahatlama ve fazla antibiyotiğe dayalı bir tedavi yapmicaz dedi.
prostabeast
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen prostabeast »

fireblade yazdı:Muhsin hocaya bugün göründüm.Prostat sıvısında Lökasit 4-5 çıktı.Ayrica kültür yaptı.Prostat kireçlenmesi dedi böyle bir teşhis alan varmı arkadaşlar? Şikayetlerim peniste özellikle öğlenden sonraları yanma, ağrı,acı,makatta arada yanma.İliskiden sonra ağrı ve yanma, huzursuzluk.Quercetin,polen,propolis takviyesi alıyorum.Ayrica iesef iğne ve monodoks yazdı.Kadir abi takviye konusunda bir önerin olurmu ayrıca ilaç kombini hakkında fikrin nedir?
Ultrasonda kireçlenme vardı bende de.
eserben

Mesaj gönderen eserben »

prostabeast yazdı:
fireblade yazdı:Muhsin hocaya bugün göründüm.Prostat sıvısında Lökasit 4-5 çıktı.Ayrica kültür yaptı.Prostat kireçlenmesi dedi böyle bir teşhis alan varmı arkadaşlar? Şikayetlerim peniste özellikle öğlenden sonraları yanma, ağrı,acı,makatta arada yanma.İliskiden sonra ağrı ve yanma, huzursuzluk.Quercetin,polen,propolis takviyesi alıyorum.Ayrica iesef iğne ve monodoks yazdı.Kadir abi takviye konusunda bir önerin olurmu ayrıca ilaç kombini hakkında fikrin nedir?
Ultrasonda kireçlenme vardı bende de.
Sık boşalma çözümü diye biliyorum