Ayakta Ereksiyon Kaybı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hrwo

Ayakta Ereksiyon Kaybı

Mesaj gönderen hrwo »

Ayağa kalkınca kaybolan ereksiyonun sebebi ne olabilir arkadaşlar? Lütfen bi fikir verin. Teşekkürler.
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Ayakta Ereksiyon Kaybı

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Psikolojik hocam psikolojik
Allah büyük.
umutsuz123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen umutsuz123 »

hrwo yazdı:Ayağa kalkınca kaybolan ereksiyonun sebebi ne olabilir arkadaşlar? Lütfen bi fikir verin. Teşekkürler.
Bendede var o sertlik azalıyor psıkolojıkmı bılmıyorum
cemd
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen cemd »

umutsuz123 yazdı:
hrwo yazdı:Ayağa kalkınca kaybolan ereksiyonun sebebi ne olabilir arkadaşlar? Lütfen bi fikir verin. Teşekkürler.
Bendede var o sertlik azalıyor psıkolojıkmı bılmıyorum
Psikolojikse yatarken niye sıkıntı olmuyor.Ayaktayken iltihablı bölge sinirlere baskı yapıyor büyük ihtimalle yatarken baskı azaldığından sıkıntı olmuyor.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

zaten ereksiyon yerlerde bende , ayni durum bendede var , otururken ereksiyonu kisa sure tutabiluyorum ne zaman ayaga kalksam aninda dusuyor , hatta deneme yapiyorum misyoner pozisyonunda aksiyon alacakmisim gibi yine dusuyor .Bunun nedenini bende bulamadim ... ama bunun psikolojikle hicbir alakasi olmadigini soyliyebilirim
hrwo

Mesaj gönderen hrwo »

esanjor01 yazdı:
zaten ereksiyon yerlerde bende , ayni durum bendede var , otururken ereksiyonu kisa sure tutabiluyorum ne zaman ayaga kalksam aninda dusuyor , hatta deneme yapiyorum misyoner pozisyonunda aksiyon alacakmisim gibi yine dusuyor .Bunun nedenini bende bulamadim ... ama bunun psikolojikle hicbir alakasi olmadigini soyliyebilirim
kardeşim napabiliriz bir çözüm bulalım hayata küstüm