YARDIM(Hastalıkla ilk tanışma)

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: YARDIM(Hastalıkla ilk tanışma)

Mesaj gönderen Valeri »

huseyin252 yazdı:
Valeri yazdı:
huseyin252 yazdı:

Staph çıkıyor her labda farklı çıkıyor
Nasıl kaptın bu rahatsızlığı anal ilişkiyle mi
Ben hiç anal ilişki yaşamadım zaten anal ilişkiye karşıyım korunmasız ilişkiyede karşıyım ama korunmasız bir ilişkim oldu ve sanırım ordan kaptım
Spor yapabilirsin beni etkilemiyor hocam. Mesane dolu iken ağırlık kaldırmak kesinlikle yasak. Esneme hareketlerini iyi yap bir süre sonra iyi gelmeye başlar
Derman07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Derman07 »

Hayırlı akşamlar bugün pcr olduk sonucu 1 hafta sonrasını bekliyoruz .Aklıma bir soru takıldı kız arkadaşımda candida çıktığını hesaba katarsak benim bunla enfekte olma olasılığım yüksek gibi duruyor.Ki ilişki sonrası hafıf kasıntı olmaltaydı (tedavi baslangıcından beridir ilişkimiz yok) Acaba benim candida üzerinde mi durmam lazım ? Şeker çok abarttığımda yanma oluyo ishal olduğumda genital bölgede ve penisde yanma oluyo acı baharatlı asitli alkollu birşey kullanmadıgım halde.Benim kandida üzerine yoğunlaşmam mı lazım probiyotik felan sizlere sormak istedim ?
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Derman07 yazdı:Hayırlı akşamlar bugün pcr olduk sonucu 1 hafta sonrasını bekliyoruz .Aklıma bir soru takıldı kız arkadaşımda candida çıktığını hesaba katarsak benim bunla enfekte olma olasılığım yüksek gibi duruyor.Ki ilişki sonrası hafıf kasıntı olmaltaydı (tedavi baslangıcından beridir ilişkimiz yok) Acaba benim candida üzerinde mi durmam lazım ? Şeker çok abarttığımda yanma oluyo ishal olduğumda genital bölgede ve penisde yanma oluyo acı baharatlı asitli alkollu birşey kullanmadıgım halde.Benim kandida üzerine yoğunlaşmam mı lazım probiyotik felan sizlere sormak istedim ?

Olabilir bakalım pcr da çıkacak mı pcrda çıkarda mantar kültürü de yap
Derman07

modjo yazdı:
Derman07 yazdı:Hayırlı akşamlar bugün pcr olduk sonucu 1 hafta sonrasını bekliyoruz .Aklıma bir soru takıldı kız arkadaşımda candida çıktığını hesaba katarsak benim bunla enfekte olma olasılığım yüksek gibi duruyor.Ki ilişki sonrası hafıf kasıntı olmaltaydı (tedavi baslangıcından beridir ilişkimiz yok) Acaba benim candida üzerinde mi durmam lazım ? Şeker çok abarttığımda yanma oluyo ishal olduğumda genital bölgede ve penisde yanma oluyo acı baharatlı asitli alkollu birşey kullanmadıgım halde.Benim kandida üzerine yoğunlaşmam mı lazım probiyotik felan sizlere sormak istedim ?

otur dua et candida çıkmasın, yane prostatın içindeyse ömrünü bitirir kendisi bitmez. böyle lânet birşeydir.
Valla şimdi dahada korkmaya başladım hiç candida cıkan oldumu ?
cenksoydan

Mesaj gönderen cenksoydan »

Arkadaslar bu pcr normal idrar dan mi oluyor. Yoksa masaj sonrasi mi idrar veriliyor. Ben iki ay once normal idrardan baktirmistim pcr temiz cikti. birde masajlami baktirmam gerek ?
Derman07

cenksoydan yazdı:Arkadaslar bu pcr normal idrar dan mi oluyor. Yoksa masaj sonrasi mi idrar veriliyor. Ben iki ay once normal idrardan baktirmistim pcr temiz cikti. birde masajlami baktirmam gerek ?
valla bana once prostat masajı yapıp sonra sürüntü aldı akabinde idrar tahlili aldılar sonuclar 1 hafta 10 günde cıkar dediler
cenksoydan

Mesaj gönderen cenksoydan »

Derman07 yazdı:
cenksoydan yazdı:Arkadaslar bu pcr normal idrar dan mi oluyor. Yoksa masaj sonrasi mi idrar veriliyor. Ben iki ay once normal idrardan baktirmistim pcr temiz cikti. birde masajlami baktirmam gerek ?
valla bana once prostat masajı yapıp sonra sürüntü aldı akabinde idrar tahlili aldılar sonuclar 1 hafta 10 günde cıkar dediler
Hangi laboratuvar da yaptirdin cunku gelisim disarda madaj yaptirip geliceksiniz dedi bunun icinde ayrica doktora para vermemiz gerekicek
Derman07

cenksoydan yazdı:
Derman07 yazdı:
Hangi laboratuvar da yaptirdin cunku gelisim disarda madaj yaptirip geliceksiniz dedi bunun icinde ayrica doktora para vermemiz gerekicek
Hastahanede yaptirdim numuneyide doktor bey aldi
Privatee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Privatee »

Bende pcr da candida + entereobackteria spp/ Entereococuea spp çıkmıştı 2 kutu candida ilacı kullandım sonrasında 1 kutu daha kullandım başka marka candida bir sonraki pcr de çıkmadı ama lanet enterolad gene çıktı. Serum tek çağre gibi duruyor bende hepsine dirençli sayılır genta ve serumlar hariç. Yine psikolojim bozuldu Allah belanı versin hala nasıl yaşıosun orada ölmüyorsun çıldırıcammmm
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Privatee yazdı:Bende pcr da candida + entereobackteria spp/ Entereococuea spp çıkmıştı 2 kutu candida ilacı kullandım sonrasında 1 kutu daha kullandım başka marka candida bir sonraki pcr de çıkmadı ama lanet enterolad gene çıktı. Serum tek çağre gibi duruyor bende hepsine dirençli sayılır genta ve serumlar hariç. Yine psikolojim bozuldu Allah belanı versin hala nasıl yaşıosun orada ölmüyorsun çıldırıcammmm
Sakin ol ölür ölür biraz sabır çok zor bakteri ama duyarlı antibiyotik kullan ve uzun süre önce bagışıklıgı güçlendir spor falan artı masaj yaptır en önemlisi bu hastalıkta antibiyotiklerin yanında bizimde tedaviye katkımız olması lazım.her nedense formdaki 10 kişiden 8 inde flora bakterisi ile enfekte olmuş
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Derman07

Privatee yazdı:Bende pcr da candida + entereobackteria spp/ Entereococuea spp çıkmıştı 2 kutu candida ilacı kullandım sonrasında 1 kutu daha kullandım başka marka candida bir sonraki pcr de çıkmadı ama lanet enterolad gene çıktı. Serum tek çağre gibi duruyor bende hepsine dirençli sayılır genta ve serumlar hariç. Yine psikolojim bozuldu Allah belanı versin hala nasıl yaşıosun orada ölmüyorsun çıldırıcammmm
Sendeki şikayetler neydi ?
Privatee

Mesaj gönderen Privatee »

Derman07 yazdı:
Kasıklarda ve yumurtalıklarda dolgunluk hissi sızı ayaktayken pek birşey yok hareket halindeyken ama durduğunda oturduğunda sızılar dolgunluk hissi yine başlıyor. Haftada 2-3 kez korunmalı ilişkiye girdiğimde bu sızılarda olmuyor düzeldim diyordum ama 1 hafta ilişkiye girmeyince tekrar başladı bu nasıl bir illet herşeye dirençli koldan antibiyotik ve genta iğnesi hariç ne yapıcağımı bende bilemiyorum artık sıyırmak üzereyim 9 ay oldu :(
Prostatozurlu

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

Privatee yazdı:
Derman07 yazdı:
Kasıklarda ve yumurtalıklarda dolgunluk hissi sızı ayaktayken pek birşey yok hareket halindeyken ama durduğunda oturduğunda sızılar dolgunluk hissi yine başlıyor. Haftada 2-3 kez korunmalı ilişkiye girdiğimde bu sızılarda olmuyor düzeldim diyordum ama 1 hafta ilişkiye girmeyince tekrar başladı bu nasıl bir illet herşeye dirençli koldan antibiyotik ve genta iğnesi hariç ne yapıcağımı bende bilemiyorum artık sıyırmak üzereyim 9 ay oldu :(
Yapıştı amk hastalığı gitmiyor. Hepimiz aynı durumdayız kardeş araya araya bulucaz inşallah.
Derman07

Prostatozurlu yazdı:
Privatee yazdı:
Derman07 yazdı:
Yapıştı amk hastalığı gitmiyor. Hepimiz aynı durumdayız kardeş araya araya bulucaz inşallah.
Valla cok iyi anlıyorum bende sadece penis ucunda yanma var ağrı sızı yok amaa ilerde artarmı olurmu bilmiyorum . Rabbim hepimizin şifasını versin tez elden eski günlerimize dönelim inşAllah
Mehmetsar

Mesaj gönderen Mehmetsar »

Bende de once penis ucunda hafif yanmayla basladi. 1 ay boyunca azaldi artti bazin gunler hic yanma olmadi. Sonra yanma siddetlendi. Penisin icinde sanki asit var gibi. Bundan daha kotu ne olabilir derken sag kasikta agri siddetli agri basladi. Su an hepsine ek sol kasikta sinyal vermeye basladi. Semptomlar sirasiyla geliyor. Insallah sende oyle olmaz
Derman07

Mehmetsar yazdı:Bende de once penis ucunda hafif yanmayla basladi. 1 ay boyunca azaldi artti bazin gunler hic yanma olmadi. Sonra yanma siddetlendi. Penisin icinde sanki asit var gibi. Bundan daha kotu ne olabilir derken sag kasikta agri siddetli agri basladi. Su an hepsine ek sol kasikta sinyal vermeye basladi. Semptomlar sirasiyla geliyor. Insallah sende oyle olmaz
Benimde korkum o yönde anyibiyotik kullandığında şikayetlerin azalmıyomu veya gece felan nasıl uyuyosun valla psikolojim iyice bozuldu
Mehmetsar

Xanax aliyorum
Mehmetsar

Antibiyotikte fayda etmiyor . O kadar kotuyum ki bir iyilessem bir daha ereksiyon olmayayim ona raziyim