Kendi kendine prostat masajı

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
berkay

Re: Kendi kendine prostat masajı

Mesaj gönderen berkay »

bb54 yazdı:https://www.armonimarket.com/bayilikdis ... anal-cubuk
Bu ürünede baktım acaba nasıl ? Sanki biraz büyük kalın gibi ama cam gibi duruyo kırılganmıdır
Büyük gibi geldi. Kullanımı zor olabilir.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

berkay yazdı:
asosyal yazdı:Ya bu ürün Türkiye de neden yok berkay sen aldığın silikonlu olan iş yapıyor mu? Bende alacağım
Benim aldığım silikonlu değil. Sert, pürüzsüz bi alet. O açıdan sıkıntısı yok.
Güzel o zaman kalın görünüyor resim de gerçeği nasıl?
berkay

Mesaj gönderen berkay »

asosyal yazdı:
berkay yazdı:
asosyal yazdı:Ya bu ürün Türkiye de neden yok berkay sen aldığın silikonlu olan iş yapıyor mu? Bende alacağım
Benim aldığım silikonlu değil. Sert, pürüzsüz bi alet. O açıdan sıkıntısı yok.
Güzel o zaman kalın görünüyor resim de gerçeği nasıl?
Maalesef kalin hocam. Doktorun tek parmagi rahatlikla girerken bu alet biraz sanki kalin yapilmis, ozellikle bas kismi.
daniel
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen daniel »

Parmakla self prostat masajinin nasıl yapıldığını tarif edebilecek bir arkadaş var mı? Odemden kurtulamıyorum. Parmağım uzun ve fit sayılabilecek yapidayim, zorluk yaşayacağımı sanmiyorum ama Google'daki tariflerden bir şey anlamadım ve burada da yapan arkadaşlar tarif etmemişler, faydalarıni anlatmışlar. Lütfen bir arkadaş yardımcı olsun. Nasıl yapılıyor, parmağımı hangi bölgeye ne şekilde bastiracagim ve prostati bulduğumu nasıl anlayacağım? Teşekkürler.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

daniel yazdı:Parmakla self prostat masajinin nasıl yapıldığını tarif edebilecek bir arkadaş var mı? Odemden kurtulamıyorum. Parmağım uzun ve fit sayılabilecek yapidayim, zorluk yaşayacağımı sanmiyorum ama Google'daki tariflerden bir şey anlamadım ve burada da yapan arkadaşlar tarif etmemişler, faydalarıni anlatmışlar. Lütfen bir arkadaş yardımcı olsun. Nasıl yapılıyor, parmağımı hangi bölgeye ne şekilde bastiracagim ve prostati bulduğumu nasıl anlayacağım? Teşekkürler.
6-7 cm sok oralarda yuvarlak birşey olucak kücük milenin 2-3 katı hissedersin. Onu hissettiginde en üstünden bastırıp dışarı dogru masaj yapacaksın
Allah büyük :roll: