MUHSİN BALABAN İLE TEDAVİYE BAŞLADIM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
prostatit55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: MUHSİN BALABAN İLE TEDAVİYE BAŞLADIM

Mesaj gönderen prostatit55 »

Arkadaşlar sağolsun burada çok iyi niyetli arkadaşlar var ama konular çok dağınık ben yine buradan siteden bir arkadaşa danışarak muhsin hocaya gittim hiç bir hocanın kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum yada buradaki arkadaşların ama aslında tecrübeler bir araya getirilse adım adım yazılsa toparlansa belki henüz yolun başındayken çoğu kişi bu işi kontrol altına alabilir yada yönlendiren arkadaşlar emin değilse ki buna bizzat şait oldum yönlendirme yaparken kendisinin gitmediği bir dr önermese herşey daha güzel olur ,yani bir başkasını deneme tahtasına istemeden olsa da çevirtmese çünkü zaten hekimlerin bile ne olduğu bilmediği bir hastalıkla uğraşıyoruz bir arkadaşın yazısını okudum bu hastalıkla uğraşanların çoğunda anksiyete bozukluğu var bende dahil hatta birazdan bakıp yazısını paylaşacağım yani anksiyeteyi çözmeden bu hastalığı çözmek zor çünkü bakıyorum herkes birşeyler kullanmış birşeyler yapmış iğnedir takviyedir antibiyotikdir sonuç alan 2-3 kişi oda neye göre sonuç almış net birşey yok bence prostada yapılan her hamle(fiziken) zarar veriyor kendimden yola çıkarak söylüyorum ve toparlanması çok zaman alıyor
Rumuz4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Rumuz4848 »

prostatit55 yazdı:Arkadaşlar sağolsun burada çok iyi niyetli arkadaşlar var ama konular çok dağınık ben yine buradan siteden bir arkadaşa danışarak muhsin hocaya gittim hiç bir hocanın kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum yada buradaki arkadaşların ama aslında tecrübeler bir araya getirilse adım adım yazılsa toparlansa belki henüz yolun başındayken çoğu kişi bu işi kontrol altına alabilir yada yönlendiren arkadaşlar emin değilse ki buna bizzat şait oldum yönlendirme yaparken kendisinin gitmediği bir dr önermese herşey daha güzel olur ,yani bir başkasını deneme tahtasına istemeden olsa da çevirtmese çünkü zaten hekimlerin bile ne olduğu bilmediği bir hastalıkla uğraşıyoruz bir arkadaşın yazısını okudum bu hastalıkla uğraşanların çoğunda anksiyete bozukluğu var bende dahil hatta birazdan bakıp yazısını paylaşacağım yani anksiyeteyi çözmeden bu hastalığı çözmek zor çünkü bakıyorum herkes birşeyler kullanmış birşeyler yapmış iğnedir takviyedir antibiyotikdir sonuç alan 2-3 kişi oda neye göre sonuç almış net birşey yok bence prostada yapılan her hamle(fiziken) zarar veriyor kendimden yola çıkarak söylüyorum ve toparlanması çok zaman alıyor
2019 yılında yakalanmışşın biz zamanında uygun tedaviye gec olduk hala iyilesemedik tam 8 .yılım bence şu şöyle bu böyle diyeceğine akut dönemdesin iyilesme oranın yuzde 90 vakit kaybetme kardeşim iyiliğin için tedavini ol vaktin az kaliyor
prostatit55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen prostatit55 »

Rumuz4848 yazdı:
prostatit55 yazdı:Arkadaşlar sağolsun burada çok iyi niyetli arkadaşlar var ama konular çok dağınık ben yine buradan siteden bir arkadaşa danışarak muhsin hocaya gittim hiç bir hocanın kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum yada buradaki arkadaşların ama aslında tecrübeler bir araya getirilse adım adım yazılsa toparlansa belki henüz yolun başındayken çoğu kişi bu işi kontrol altına alabilir yada yönlendiren arkadaşlar emin değilse ki buna bizzat şait oldum yönlendirme yaparken kendisinin gitmediği bir dr önermese herşey daha güzel olur ,yani bir başkasını deneme tahtasına istemeden olsa da çevirtmese çünkü zaten hekimlerin bile ne olduğu bilmediği bir hastalıkla uğraşıyoruz bir arkadaşın yazısını okudum bu hastalıkla uğraşanların çoğunda anksiyete bozukluğu var bende dahil hatta birazdan bakıp yazısını paylaşacağım yani anksiyeteyi çözmeden bu hastalığı çözmek zor çünkü bakıyorum herkes birşeyler kullanmış birşeyler yapmış iğnedir takviyedir antibiyotikdir sonuç alan 2-3 kişi oda neye göre sonuç almış net birşey yok bence prostada yapılan her hamle(fiziken) zarar veriyor kendimden yola çıkarak söylüyorum ve toparlanması çok zaman alıyor
2019 yılında yakalanmışşın biz zamanında uygun tedaviye gec olduk hala iyilesemedik tam 8 .yılım bence şu şöyle bu böyle diyeceğine akut dönemdesin iyilesme oranın yuzde 90 vakit kaybetme kardeşim iyiliğin için tedavini ol vaktin az kaliyor
İşte sorun da tam burada başlıyor nasıl ? ben kendi kendime nasıl tedavşi uygulayayım birşeyin yok diyip yolluyorlar birşeyim yoksa prostat da neden ödem var vs vs ....
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Msln »

prostatit55 yazdı:
Rumuz4848 yazdı:
İşte sorun da tam burada başlıyor nasıl ? ben kendi kendime nasıl tedavşi uygulayayım birşeyin yok diyip yolluyorlar birşeyim yoksa prostat da neden ödem var vs vs ....
Acilen zafer hocaya git.