crawberry, ısırgan, yeşil çay

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
cipetpet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

crawberry, ısırgan, yeşil çay

Mesaj gönderen cipetpet »

https://prostate.net
Arkadaşlar bu siteden aldığım bilgilere göre tedavide yardımcı olan besinlerde yeşil çay, crawberry, ısırgan otu, zerdeçal görünüyor. Bazı çalışmalar da var bunlarla tedavinin desteklendiğinde daha kalıcı, tekrar etmeyen sonuçlar göründüğünü belirten. Bazıları başka başlıklarda bahsedilmiş ama crawberry'e rastlamadım sitede. Bir tür kuruyemiş piyasada bulunuyor. Paylaşmak istedim
muzdarip

Re: crawberry, ısırgan, yeşil çay

Mesaj gönderen muzdarip »

Forumu yeterince araştırmamışsın dostum Kadir abi defalarca yazdı onu bu forumda.
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen gonore »

Kardeşlerim. Ben gonore oldum 142 gün önce. 7. günümde azitro 1 gram 3 gün tedavi verildi geçmedi. 14. günüm gramkültür gonore pozitif, 15. günüm seftriakson 1000mg enjeksiyon 1 gram azitro ve 21 günlük doksisiklin verildi..Şeffaf akıntı şikayetim vardı 50. gün gonore pcr klamidya pcr negatif....Şikayet arttı penis başı yanması, akıntı oldu...94. gün doktor yeniden ilaç verdi..Gentamisin 160mg enjeksiyon 5 gün, 10 gün oflaksin hap...104. günüm ilaçlar bitti...Şikayetler kayboldu....Ancak 109. gün akıntı tekrar başladı, 120. gün akıntı azaldı yerini akıntı hissine, penis başında üşümeye bıraktı. Şu an 142. gün: penşs başı yanması, akıntı hissi var ama çoğunda akıntı yok, ereksiyon olur olmaz akıntı gelmesi, makatta kaşıntı, penisin ateş gibi sıcak olması, bazen idrarda yanma sıkıntım var... Kafayı sıyırdım brde 75. günümde konjonktivit oldum ve hala göz damlası kullanıyorum.. Hayatım karardı
:P
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

gonore yazdı:Kardeşlerim. Ben gonore oldum 142 gün önce. 7. günümde azitro 1 gram 3 gün tedavi verildi geçmedi. 14. günüm gramkültür gonore pozitif, 15. günüm seftriakson 1000mg enjeksiyon 1 gram azitro ve 21 günlük doksisiklin verildi..Şeffaf akıntı şikayetim vardı 50. gün gonore pcr klamidya pcr negatif....Şikayet arttı penis başı yanması, akıntı oldu...94. gün doktor yeniden ilaç verdi..Gentamisin 160mg enjeksiyon 5 gün, 10 gün oflaksin hap...104. günüm ilaçlar bitti...Şikayetler kayboldu....Ancak 109. gün akıntı tekrar başladı, 120. gün akıntı azaldı yerini akıntı hissine, penis başında üşümeye bıraktı. Şu an 142. gün: penşs başı yanması, akıntı hissi var ama çoğunda akıntı yok, ereksiyon olur olmaz akıntı gelmesi, makatta kaşıntı, penisin ateş gibi sıcak olması, bazen idrarda yanma sıkıntım var... Kafayı sıyırdım brde 75. günümde konjonktivit oldum ve hala göz damlası kullanıyorum.. Hayatım karardı
Geçmiş olsun kardeş. Aynı şeyleri artrit de dahil olmak üzere yaşadım, yaşıyorum. Pcr testleri akıntıdan mi yapıldı? Prostat sıvısından yaptırabilirsin tekrar. Ama saptamak çok zor.
Bu konuda olağan şüpheli klamidyadır. Artrit konjonktivit ve bir sürü ayrı hastalığa yol açabilir. Reiter hastası olabilirsin . Klamidya sonrası artrit konjonktvit araştır bence.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.