Denize Girmek Hk.

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
romeo

Denize Girmek Hk.

Mesaj gönderen romeo »

Merhabalar yaz geliyor, yaz tatilinde denize girenler nelere dikkat etmeli? Çok sıkıntı yaşatır mı fazla denizde kalmak yüzmek? Nelere dikkat etmeliyiz? Teşekkürler.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Denize Girmek Hk.

Mesaj gönderen efervesan »

Su sıcaksa sorun olmaz ama çıktıktan sonra kuru mayo giymen lazım üşütmemen lazım üzülürsün sonra
Kronik23
Hastalık Başlangıç Yılı: 1996

Mesaj gönderen Kronik23 »

romeo yazdı:Merhabalar yaz geliyor, yaz tatilinde denize girenler nelere dikkat etmeli? Çok sıkıntı yaşatır mı fazla denizde kalmak yüzmek? Nelere dikkat etmeliyiz? Teşekkürler.
Kardeş deniz suyu ne kadar sıcak olurssa olsun sakın uzun süre kalma çıktıktan hemen sonra kurulan ve şortunu değiş ve güneşlen bişey olmaz hatta iyi bile gelebilir ama sakın yukarıda saydıklarımın tersini yapma iyileşmişlere bile nüks sebebi olabilir
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Çabuk kuruyan mayolardan alsak olmaz mı, öğlen gidip akşama kadar denize girip çıkan biriyim:) 5-6 mayo lazım Bi günde
romeo

Mesaj gönderen romeo »

2 hafta tatile gideceğim ama deniz işi beni korkutuyor...
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

İyilesene kadar girme ya da yukaridakilere riayet et
azek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen azek »

romeo yazdı:Merhabalar yaz geliyor, yaz tatilinde denize girenler nelere dikkat etmeli? Çok sıkıntı yaşatır mı fazla denizde kalmak yüzmek? Nelere dikkat etmeliyiz? Teşekkürler.
Geçen sene Havuza giderken 2-3 tane şortla gidiyordum. Değişe değişe akşam oluyordu. Nüks vs yaşamadım. Ama kesinlikle üşütmeyin ve çok fazla kalmayın.