Prostatit Ve Kısırlık

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Prostatit Ve Kısırlık

Mesaj gönderen Sabir »

Arkadaşlar prostatitin kısır burakma ihtimali sizce nedir yada bu konu hakkinda guvenilir bir bilgisi olan varmi..
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
NeverGiveUp

Re: Prostatit Ve Kısırlık

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Kardes benim ileri sperm hareketliliğim düsük cikiyodu, prostatittim.. Sonra varikosel ameliyati oldum ve bu oran yükseldi, gebeliğe zaten engel bir durum yoktu fakat bu ameliyatla ihtimal yükseldi.. Fakat sana konuya dair ehil birinin aktardığını söyleyim: Bu iş denemeden anlasilmaz.. 6 ay boyunca cocuk sahibi olamiyorsan eger o zaman bi doktorun kapisini calarsin.

Prostatit kısır yapmaz. Doktorlar da bunu söyler, doktorlara güvenmiyorsan eğer; çok fazla prostatit hastası tanimis biri olarak bir tanesinden duymadim..
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

NeverGiveUp yazdı:Kardes benim ileri sperm hareketliliğim düsük cikiyodu, prostatittim.. Sonra varikosel ameliyati oldum ve bu oran yükseldi, gebeliğe zaten engel bir durum yoktu fakat bu ameliyatla ihtimal yükseldi.. Fakat sana konuya dair ehil birinin aktardığını söyleyim: Bu iş denemeden anlasilmaz.. 6 ay boyunca cocuk sahibi olamiyorsan eger o zaman bi doktorun kapisini calarsin.

Prostatit kısır yapmaz. Doktorlar da bunu söyler, doktorlara güvenmiyorsan eğer; çok fazla prostatit hastası tanimis biri olarak bir tanesinden duymadim..
Abi benim de varikosel im var ameliyat olmadı çok doktor A gittim hepsi ameliyat olmama gerek olmadığını 6ay sonra gelmemi söyle di sperm de de sıkıntı çıkmadı 4ay önce falan verdi m benim peniste ve tetsislerimle yumuşama hissediyorum arası ra birde sanki yapı olarak aynı gelmiyor senede bunlar var mı
Elhamdülillah
NeverGiveUp

gebeliğe engel durum yoksa varikosel ameliyatı gereksiz. bahsettiklerin prostatitle baglantılı..

Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

NeverGiveUp yazdı:gebeliğe engel durum yoksa varikosel ameliyatı gereksiz. bahsettiklerin prostatitle baglantılı..
Canımı sıkan testisler arası ra tuhaf oluyo hareket ediyor korkuyorum birde doktor lara güven olmuyo
Elhamdülillah
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Meni sıvısı ordan geliyor hareketlilik ve sperm koruması beslenmesi ordan yani büyük ihtimalle kısır yapar... Ufak bir hata tüm hayatımızı değiştirecek bunu hiç düşünmedik
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Zuspat yazdı:Meni sıvısı ordan geliyor hareketlilik ve sperm koruması beslenmesi ordan yani büyük ihtimalle kısır yapar... Ufak bir hata tüm hayatımızı değiştirecek bunu hiç düşünmedik
Doktorlar olsun bu hastaligi yasayanlar olsun büyük ihtimalle yapmaz diyor..kısırlık daha az bi ihtimal diye biliyorum..bence sen buraz kafaya takiyorsun gibime geliyor
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Evet haklısın kardeşim kafayı fena taktım sprem değerlerim çık kötü ve enfeksiyon geçirmişim 3 ay önce fıtık diye varikosel bilemedikler şimdi tekrar geçirsin testis küçülmesi oldu galiba bundan kötü... Şimdi de prostatit çıktı hayatım mahvoldu anlayacağın araba ev almaya niyetlenirken herşey mahvoldu
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

Zuspat yazdı:Evet haklısın kardeşim kafayı fena taktım sprem değerlerim çık kötü ve enfeksiyon geçirmişim 3 ay önce fıtık diye varikosel bilemedikler şimdi tekrar geçirsin testis küçülmesi oldu galiba bundan kötü... Şimdi de prostatit çıktı hayatım mahvoldu anlayacağın araba ev almaya niyetlenirken herşey mahvoldu
Herşey mahfolmadı bu olaya senin bakış açın zorluk var üstünde iyi ilerlemicekmisin? Mücadele et elbet bir yol bulursun
Elhamdülillah
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Bu hastalığın tedavisi yok diyorlar... Allah büyük tabi ama arada güçlü hissediyorum umut doluyum sonra eşime bakıyorum ailesine bakıyorum kafam gidiyor üzülüyorum gidip gidip geliyorum yeni oldu belki ondandır ilerde düzelirim inşallah
NeverGiveUp

Arkadaslar, prostatit kisirlik falan yapmaz. Ne kendi gozunuzu korkutun ne de baskalarinin gozunu. Bu dert edeceginiz en son sey olsun. Eger degerleriniz dusuk cikiyorsa varikosel vb bir probleminiz vardir. Degerler dusuk ciksa dahi denemeden anlasilmaz gebelik. Bu ise takilmayin.

Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Zuspat yazdı:Bu hastalığın tedavisi yok diyorlar... Allah büyük tabi ama arada güçlü hissediyorum umut doluyum sonra eşime bakıyorum ailesine bakıyorum kafam gidiyor üzülüyorum gidip gidip geliyorum yeni oldu belki ondandır ilerde düzelirim inşallah
Kardesim bende senin gibiydim 15 gun öncesine kadar..ayni sen gibi..ben kendimi namaza duaya verdim...sende öyle yap..kendime hic dikkat etmezdim ama artik dikkat edecem..saglikli beslencem gerekli takviyeleri alcam..belki benimde hayatim kararacak ama boyle dusunmeyelim insallah bol bol dua et..gunahlarina tevbe istiğfar et rabbim bi çıkış yolu gosterir elbet..istedigin zaman mesaj atabilirsin sikma canini sen
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Bu hastalik iyilesmezndiyr birsey yok..iyileşilir ama mühim olan tedaviden sonra dikkat etmen..
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Sabir yazdı:Bu hastalik iyilesmezndiyr birsey yok..iyileşilir ama mühim olan tedaviden sonra dikkat etmen..
Gerçekten mi yani tedavi olan kurtulan var mı
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Sabir yazdı:
Zuspat yazdı:Bu hastalığın tedavisi yok diyorlar... Allah büyük tabi ama arada güçlü hissediyorum umut doluyum sonra eşime bakıyorum ailesine bakıyorum kafam gidiyor üzülüyorum gidip gidip geliyorum yeni oldu belki ondandır ilerde düzelirim inşallah
Kardesim bende senin gibiydim 15 gun öncesine kadar..ayni sen gibi..ben kendimi namaza duaya verdim...sende öyle yap..kendime hic dikkat etmezdim ama artik dikkat edecem..saglikli beslencem gerekli takviyeleri alcam..belki benimde hayatim kararacak ama boyle dusunmeyelim insallah bol bol dua et..gunahlarina tevbe istiğfar et rabbim bi çıkış yolu gosterir elbet..istedigin zaman mesaj atabilirsin sikma canini sen
Kardeşim benim çok sağol 3 aydır bir teşhis koyamadılar ama inşallah beraber kurtulacağız bundan başa geldi ama en büyük sıkıntım hala geçmiş ile yaşıyorum keşke yapmasam keşke keşke yapmasaydım böyle iyi olurdu şöyle iyi olurdu felan... Ama bunu da atlatırız inşallah
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Zuspat yazdı:
Sabir yazdı:Bu hastalik iyilesmezndiyr birsey yok..iyileşilir ama mühim olan tedaviden sonra dikkat etmen..
Gerçekten mi yani tedavi olan kurtulan var mı
Forumda bi yazi var..PROSTATIT HAKKINDA GENEL BILGILER-ben antibiyotikten fayda gördüm diye
.orda yazılanları bir oku
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Tamam çok sağolasın