2015 te prostatitin çaresiz olması

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
secret

Re: 2015 te prostatitin çaresiz olması

Mesaj gönderen secret »

Çok yaygın bir hastalık değil. Şuan dünyada çaresi olmayan çok daha kötü hastalıklar var mesela Als. Bu tarz hastalıklar için araştırma geliştirme yapmak gerekiyor bu da büyük bir ödenek gerektiren bir şey. Prostatit konusunda ise bu tarz bir çalışma yok bile zaten.
Jumjer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Jumjer »

Herşeyin bi sebebi var bence dostum ben çok kiloluydum depresyon ergen lik falan kendi mi yemeğe vurmuş tum resmen ayı gibi olmuştum sonra iştahım kaç tı psikolojik sorunlardan ve bunu çözüme vurup zayıfladım başımda beni kemiren düşünce ler vardı kafayı yedi reklam gibi şimdi bu çıktım ama varya o düşünce leri bunun yüzünden düşünemez oldumm :D bir gün bu durumlarda düşünülecek kurtulucazzzz
Elhamdülillah
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

öğrendiğim kadarı ile prostatit konusunda İngiltere de bir klinikte çalışmalar sürüyormuş.prostatiti o kadar dert etmeye de gerek yok.daha büyük sağlık sorunları varken prostatit çerezlik kalıyor.bunu ne zaman öğrenir insan peki,tabikide daha büyük bir sağlık sorunu karşısına çıkınca.
JohnWick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen JohnWick »

Arkadas ingilterede arastirma yapildigini soyleyince arastirdim bir bakin derim http://www.dunyasaglik.org/BPH-Prostat- ... 369.html#0
kenanankara

Mesaj gönderen kenanankara »

forumdan daha once kullanan olmustu bunu
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

kenanankara yazdı:forumdan daha once kullanan olmustu bunu
Bir işe yaramışmı peki
Elhamdülillah
selmet

Mesaj gönderen selmet »

beterinde beteri var. ya daha kotu bir hastaliga yakalansa idik? mesela kas erimesi hastaligi. benim iki yegenim bu hastaliktan muzdaripler. cocukluklarindan itibaren. kaslari eriye eriye artik yuruyemiyorlar. birak yurumeyi nerdeyse tumuyle yataga baglilar ve anne ve babalarinin yardimlariyla hayatlarini surdurmeye calisiyorlar. bu yuzden halimize sukredelim. evet hayatimizi buyuk olcude etkiliyor, ama bunada sukur.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

selmet yazdı:beterinde beteri var. ya daha kotu bir hastaliga yakalansa idik? mesela kas erimesi hastaligi. benim iki yegenim bu hastaliktan muzdaripler. cocukluklarindan itibaren. kaslari eriye eriye artik yuruyemiyorlar. birak yurumeyi nerdeyse tumuyle yataga baglilar ve anne ve babalarinin yardimlariyla hayatlarini surdurmeye calisiyorlar. bu yuzden halimize sukredelim. evet hayatimizi buyuk olcude etkiliyor, ama bunada sukur.
ALLAH bütün hastalara şifa versin,çaresiz hastalığa yakalanan bir çok insan var.
alican48

Mesaj gönderen alican48 »

Arkadaşlar İstanbul Çengelköyde Op. Dr. Adnan Arıcan'a tedavi olan var mı? Mantıklı konuşuyor. Şöyle bir link var belki yardımcı olur.
https://www.youtube.com/watch?v=l86StRaws5k
ABittersweetLi

evet muayane olan arkadaşlar oldu.eswt yapyor prostata.şok dalgası gönderiyor yani.3 seans şeklince.yanında da ilaç tedavisi.fayda görende oldu,görmeyende..seans ücreti en son 500 tl idi.yani testler filan 2000 tl bulur.testlerde prostat sıvısı ve sperm tahlili yok.rektal ultrason var..
alican48

ABittersweetLi yazdı:evet muayane olan arkadaşlar oldu.eswt yapyor prostata.şok dalgası gönderiyor yani.3 seans şeklince.yanında da ilaç tedavisi.fayda görende oldu,görmeyende..seans ücreti en son 500 tl idi.yani testler filan 2000 tl bulur.testlerde prostat sıvısı ve sperm tahlili yok.rektal ultrason var..
Bu musibet benim anladığım kadarıyla bünyeden bünyeye semptomlar olsun tedavi olsun değişiklik gösteriyor. Çine gitsek belki fayda göreceğiz belki göremeyeceğiz. Rusya'ya gitsek, Dr Levent'e gitsek hep aynı heralde. Kişiye göre en uygun tedavi seçilmesi gerekiyor sanırım. Ama sonunda galiba bir şekilde yeneceğiz bunu. İnşallah tabi. Şu bayramın yüzü suyu hürmetine.
Bu eswt yaptıran kimler acaba forumdan abittersweet?
ABittersweetLi

kimler yaptırdı tam olarak bilemiyorum.aynen bu hastalığın tedavisi kişiden kişiye değişiyor..her şeyi denemek lazım :)
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

selmet yazdı:beterinde beteri var. ya daha kotu bir hastaliga yakalansa idik? mesela kas erimesi hastaligi. benim iki yegenim bu hastaliktan muzdaripler. cocukluklarindan itibaren. kaslari eriye eriye artik yuruyemiyorlar. birak yurumeyi nerdeyse tumuyle yataga baglilar ve anne ve babalarinin yardimlariyla hayatlarini surdurmeye calisiyorlar. bu yuzden halimize sukredelim. evet hayatimizi buyuk olcude etkiliyor, ama bunada sukur.

Dert gormeyen kendindeki derdi en byuk.dert saniyor iste

Allaha sukur hepumiz wc ye falan kendimiz gidiyo z. Altina yapan yok . En buyuk derdimiz agri iste agriycak diyee kipirdamiyom hic bi is yapmiom evde ama cok sukur
alican48

prostatiniseveyim yazdı:

Dert gormeyen kendindeki derdi en byuk.dert saniyor iste

Allaha sukur hepumiz wc ye falan kendimiz gidiyo z. Altina yapan yok . En buyuk derdimiz agri iste agriycak diyee kipirdamiyom hic bi is yapmiom evde ama cok sukur
Aynen katılıyorum size. Buna da çok şükür. Daha ne dertler var....
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Arkadaslar bence boşyere Çin deki Rusya daki tedavilere bakmanin manasi yok..bizim ulkemizdede prostata enjeksiyon var düşününce de çok mantıklı ama tesiri kadir abide ortaya çıktı..
Bizim isimize yarayacak bence en büyük ilaç dua ve burada birbirini anlayan ve elinden geldigince yardimci olmaya calisan bir ortam olusturmak..Rusya dan adam gelse bursa prostata enjeksiyon yapiliyormua burdan nasil ayrilacagini kim garanti edebilir...kaldı ki ben kendi ülkeme çok daha fazla inanıyorum bu konuda..elbete bi hal çaresi bulunacak..dua dua dua...bu hastalık yaptım miz hatalarin bir nazarligi olarak surekli bir yerimizde kendini belli ediyor iste...rabbim saglik şifa versin inşallah
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
JohnWick

Mesaj gönderen JohnWick »

Sabir sana katilmiyorum kardesm sifa dunyanin obur ucundada olsa gitmek gerek tabi imkan varsa antibiyotikler bir ise yaramiyo cunku o bolgeye ulasamiyo ve bizim doktorlarimiz cok kotu ezbere is yapiyorlar ilac yazip gonderiyorlar artik anlamalari gerek