Önerebileceğiniz bir doktor

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hayabusa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Önerebileceğiniz bir doktor

Mesaj gönderen hayabusa »

Arkadaşlar ben İst Bahçelievler deyim bu lanet hastalığı yaklaşık iki yıldır çekiyorum bir kaç doktora gittim ama şuana kadar bi faydası olmadı aksine ilerledi hastalık daha önce forumdan bir iki arkadaşa yazdım ama kimse geri dönmedi önerebileceğiniz tavsiye ediceğiniz bir doktor var mı yardımcı olursanız çok sevinirim.
Mrshadow

Re: Önerebileceğiniz bir doktor

Mesaj gönderen Mrshadow »

Bahcelievler medicana zafer oyman
Uzunyol2

Mesaj gönderen Uzunyol2 »

hayabusa yazdı:Arkadaşlar ben İst Bahçelievler deyim bu lanet hastalığı yaklaşık iki yıldır çekiyorum bir kaç doktora gittim ama şuana kadar bi faydası olmadı aksine ilerledi hastalık daha önce forumdan bir iki arkadaşa yazdım ama kimse geri dönmedi önerebileceğiniz tavsiye ediceğiniz bir doktor var mı yardımcı olursanız çok sevinirim.
İstanbulda tüm tetkikleri yapan Muhsin Hoca var, lökosite bakan Zafer Hoca var. Ben önce Zafer Hocaya gittim. Sonuc alamayınca Muhsin Hocaya gittim.

Ama sen gönlüne göre karar ver başla. İkisi de iyi hoca bana göre
nnnurcan2002
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen nnnurcan2002 »

bahçelievlerdeysen yakınında medicana vardir , zafer oymana görünmende fayda olabilir, biz karşıdan oraya gidiyoruz ; )
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

nnnurcan2002 yazdı:bahçelievlerdeysen yakınında medicana vardir , zafer oymana görünmende fayda olabilir, biz karşıdan oraya gidiyoruz ; )
İyi doktor için mesafe önemli değil yer geliyro ben ist dan kalkıp Eskişehir’e gidiyorum
hayabusa

Mesaj gönderen hayabusa »

Teşekkür ediyorum arkadaşlar sağolun bende yarın zafer hocadan randevu aldım hakkımızda hayırlısı hepinize geçmiş olsun :)
tech

Mesaj gönderen tech »

Zafer Hocam mutlaka vitamin takviyesi yapıp seni bi eczaneye yönlendirir takviyeleri sonra alabilirim de internetten al yada tanıdık eczane varsa 380yerine 180tl tutuyor