Yrd Doçent Muhsin Balaban

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Yrd Doçent Muhsin Balaban

Mesaj gönderen asosyal »

Bu hastalık zengin hastaligi oldu kim demiş gut hastaligi zengin hastaligi diye fiyatlara bak ne paralar ödüyoruz
Uzunyol2

Mesaj gönderen Uzunyol2 »

Kronik44 yazdı:Benim sigorta yoktur senin dediğin bu işlemlerin hepsi 1000 tl yi geçermi kardeşim bilgin varsa paylaşırmışım rica etsem
Sanıtırım 750-800 oluyor forumdan bir arkadaş öyle demişti. Normalde bunların hepsine mesela Acıbadem benden 2.000 lira istedi

Akış testi
Kültür antiyogram
Muayene
Ultrason
Prostat masajı

Na SSK’sız. Acıbadem Maslak hastanesi
Uzunyol2

asosyal yazdı:Bu hastalık zengin hastaligi oldu kim demiş gut hastaligi zengin hastaligi diye fiyatlara bak ne paralar ödüyoruz
Bir kurtulsak inan manevi zararı kıyaslanmayacak kadar fazla. Bende yanma ve ağrı bitti. Düşün bu bile çok iyi geliyor demekki bakteri neler yapıyor
Uzunyol2

cucu3636 yazdı:
Uzunyol2 yazdı:
asosyal yazdı:Bu hastalık zengin hastaligi oldu kim demiş gut hastaligi zengin hastaligi diye fiyatlara bak ne paralar ödüyoruz
Bir kurtulsak inan manevi zararı kıyaslanmayacak kadar fazla. Bende yanma ve ağrı bitti. Düşün bu bile çok iyi geliyor demekki bakteri neler yapıyor
Abi şu muhsin hocadan bende umutluyum valla son umudum o. Eğer oda birşey diyemezse ne yapacağımı bilmiyorum.
Geçen hafta anlattı, tüm testleri herseyi yapmış bit hasta bişey çıkmamış. Takviye vermiş ve fizik trraviye yollamış, 2 ay içinde adam düzelmiş. Pelvik bölgeye de hakim ömutlaka bir görün
Uzunyol2

cucu3636 yazdı:
Uzunyol2 yazdı:
cucu3636 yazdı:
Abi şu muhsin hocadan bende umutluyum valla son umudum o. Eğer oda birşey diyemezse ne yapacağımı bilmiyorum.
Geçen hafta anlattı, tüm testleri herseyi yapmış bit hasta bişey çıkmamış. Takviye vermiş ve fizik trraviye yollamış, 2 ay içinde adam düzelmiş. Pelvik bölgeye de hakim ömutlaka bir görün
Hadi inşallah abim ya.
Duamız cümlemize
eserben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen eserben »

cucu3636 yazdı:
Uzunyol2 yazdı:
cucu3636 yazdı:
Hadi inşallah abim ya.
Umarım düşündüğümüz gibi değildir :)
gs1905

Mesaj gönderen gs1905 »

Uzunyol2 yazdı:
Hocam tedaviyi hangi doktorda oldun ve neler yaptın kısaca yazabilir misin ?
Uzunyol2

gs1905 yazdı:
Uzunyol2 yazdı:
Hocam tedaviyi hangi doktorda oldun ve neler yaptın kısaca yazabilir misin ?
Abi yazıyır diğer başlıkta uzunyol2 diye gir hersey yazıyır
2 yıldır herkese gittim bakteriyi Muhsin Hoca buldu
Teraviye başladık
azek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen azek »

Merhaba Bende dün kalktım gittim hocaya. KP dedim hemen excel e not aldı, ayrı bir excel yapıyormuş bana da gösterdi. Dedim forumda gördüm haberim var dedi. İlgili birisi. Para peşinde değil. Doçentliğimi alırsam bu iş için klinik olması şart diyor ve hedefi o yönde. Akut dönemde ilaç alırken haftada 3 kere masaj olması gerektiğini söyledi. Takviyelerden bahsetti. Haziran ayın da İtalya ya gidip bu işin en ünlü doktorunu ve kliniğini ziyaret edeceğini söyledi. KP hastalarının muayne saatlerinin en az bir saat olması gerektiğini söyledi.Kültür için Labaratuarla bire bir görüştüğünü hangi bakteri nerede nasıl ürer diye bilgi aldığını söyledi ve 3 tane sonuç aldı

Bana ultrasonla baktı ve Prostat büyük değil dedi. Prostat masajını 10 sn falan değil uzun uzun yapıyor. Bir bölgede burası çok sert dediğinde canım çok yandı ve orayı bayağı masaj yaptı 1 dk kadar falan. Daha sonra sıvıyı aldı ve tekrar sıvı almak tekrar masaj yaptı. Kültür ve antibiyogram yapıyor ve kültür de zaten Lökosit yazıyor. Sonuçlar çıktıktan sonra tekrar konuşacağız.
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Prof guarcini görecek İtalya’da ama enjeksiyon çözüm deilki arkadaş ama burda yapanlarda aynı antibiyotiği koyuyor sonuçta
Uzunyol2

ege44 yazdı:Prof guarcini görecek İtalya’da ama enjeksiyon çözüm deilki arkadaş ama burda yapanlarda aynı antibiyotiği koyuyor sonuçta
Muhaşn hoca net olarak ejeksiyona karşı. Merak etmeyin duyarlı biri inanmazsanız bir gidin görün
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Uzunyol2 yazdı:
ege44 yazdı:Prof guarcini görecek İtalya’da ama enjeksiyon çözüm deilki arkadaş ama burda yapanlarda aynı antibiyotiği koyuyor sonuçta
Muhaşn hoca net olarak ejeksiyona karşı. Merak etmeyin duyarlı biri inanmazsanız bir gidin görün
Ben doktor hakkında bir şey söyleyemem doğrudur dedikleriniz ben enjeksiyonun işe yaramadıgı kanatindeyim doktor hakkında yorum yapamam siz eger memnunsanız sorun yok zaten
Uzunyol2

azek yazdı:Merhaba Bende dün kalktım gittim hocaya. KP dedim hemen excel e not aldı, ayrı bir excel yapıyormuş bana da gösterdi. Dedim forumda gördüm haberim var dedi. İlgili birisi. Para peşinde değil. Doçentliğimi alırsam bu iş için klinik olması şart diyor ve hedefi o yönde. Akut dönemde ilaç alırken haftada 3 kere masaj olması gerektiğini söyledi. Takviyelerden bahsetti. Haziran ayın da İtalya ya gidip bu işin en ünlü doktorunu ve kliniğini ziyaret edeceğini söyledi. KP hastalarının muayne saatlerinin en az bir saat olması gerektiğini söyledi.Kültür için Labaratuarla bire bir görüştüğünü hangi bakteri nerede nasıl ürer diye bilgi aldığını söyledi ve 3 tane sonuç aldı

Bana ultrasonla baktı ve Prostat büyük değil dedi. Prostat masajını 10 sn falan değil uzun uzun yapıyor. Bir bölgede burası çok sert dediğinde canım çok yandı ve orayı bayağı masaj yaptı 1 dk kadar falan. Daha sonra sıvıyı aldı ve tekrar sıvı almak tekrar masaj yaptı. Kültür ve antibiyogram yapıyor ve kültür de zaten Lökosit yazıyor. Sonuçlar çıktıktan sonra tekrar konuşacağız.
Bence bir başlık aç benzer sorun yaşayanlara bir yol olabilir
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

arkadaşlar, bu hekime randevu ile mi gidiyorsunuz?
cumartesi çalışıyor mu?
metrobüse yakın mı medicana?
eserben

Mesaj gönderen eserben »

Mrshadow yazdı:arkadaşlar, bu hekime randevu ile mi gidiyorsunuz?
cumartesi çalışıyor mu?
Beylikdüzü cumhuriyet yada belediye durağında inin az biraz yürürsünüz yolun üstünde hemen
Uzunyol2

Mrshadow yazdı:arkadaşlar, bu hekime randevu ile mi gidiyorsunuz?
cumartesi çalışıyor mu?
Evet randevu ile, yol kenarında metrobüs Cımhuriyet duragında inebilirsin Beylikdüzü
Mrshadow

Randevusuz gitsek muayene olamayiz mi?
Mrshadow

gidip gitmeyeceğim belli değil,
gidemezsem boşuna randevu tutmak istemiyorum
Mrshadow

telefonunu dm'den paylaşman mumkun mu?
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

cucu3636 yazdı:
Uzunyol2 yazdı:
Umidinizi kirmak istemem ama oyle mucize fln beklemeyin sonucta bu hastaliga care bulan doktor olsaydi tip literaturune altin harflerle yazarlardi adami . Muhsin Balaban Zafer hocadan farkli olarak ancak kultur yapabilir ondada sansliysa birseyler uretebilir. Onun haricinde mikrop uremiyorsa antibiyotik vs vermeyecektir size.
Uzunyol2

Se38 yazdı:
cucu3636 yazdı:
Uzunyol2 yazdı:
Umidinizi kirmak istemem ama oyle mucize fln beklemeyin sonucta bu hastaliga care bulan doktor olsaydi tip literaturune altin harflerle yazarlardi adami . Muhsin Balaban Zafer hocadan farkli olarak ancak kultur yapabilir ondada sansliysa birseyler uretebilir. Onun haricinde mikrop uremiyorsa antibiyotik vs vermeyecektir size.
Tedavi olup kurtulan kişiler var Allah büyük zorlu hastalık. Bendeki bakteriyi buldu Muhsin Hoca bu da vir gelişme benim için :) Ümidimizi yitiremeyiz. İyi ki Zafer Hoca Muhsin Hoca gibiler var.
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

Tabiki bu hastaliga kafa yoran her doktora gitmek lazim. Loksoitin 0 sa mikrop uretmek zor , oyle olunca da Muhsin hoca antibiyotik vs yazmio . Bende de kultur de uremedi pcr denedik bakalim. Ama bana kendisi bu hastaligi ancak baski altinda tutabilirsin gibi konustu Zafer hocanin aksine..
Mrshadow

Zafer hoca kendisine gelenlerin %80'nini iyilestidini soyluyor
Uzunyol2

Mrshadow yazdı:Zafer hoca kendisine gelenlerin %80'nini iyilestidini soyluyor

Sadece lökosite bakıp teşhis koymak da bana çok gerçekçi gelmiyor. Bu hastalıgın tipkleri var, hoca açıkçası tek tipi kabul ediyor. Zaten bende önce Zafer Hocaya gittim. Ama tüm tetkikleri yapmıyor hoca. Mecburen tüm tetkikeri yapan birine yöneliyorsun.

Kadir Bey olmasa forumdan bir kullanıcı muhsin hocayı yazmasa bn bakteriyi bulamaz ve tedaviye başlayamazdım.
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

Mrshadow yazdı:Zafer hoca kendisine gelenlerin %80'nini iyilestidini soyluyor
Ben onada katilmiyorum. Yzde 80 iyilesen olsaydi bu forum fln da olmazdi zaten. Formdaki kisilerin belki yzde 60 i Zafer hocaya tedavi oluyor ama iyilesemeyen cok hasta var. bence hocanin verdigi antibiyotiklere dyarli bakterisi olanlar sansli ise iyilesiyor. Biraz sans isi bana gore.