durduk yere yanma ve idrarda bekleme

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ereneren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

durduk yere yanma ve idrarda bekleme

Mesaj gönderen ereneren27 »

bu durduk yere yanmayı ve idrar da beklemeyi nası geçirecez hadi bekleme önemli değil şu durduk yere yanma gecse bari ne güzel yoktu baya azalmıstı yıne başladı ağrı sızı sık idrar vs hiç bişey yok sadece durduk yere yanma var
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: durduk yere yanma ve idrarda bekleme

Mesaj gönderen efervesan »

ereneren27 yazdı:bu durduk yere yanmayı ve idrar da beklemeyi nası geçirecez hadi bekleme önemli değil şu durduk yere yanma gecse bari ne güzel yoktu baya azalmıstı yıne başladı ağrı sızı sık idrar vs hiç bişey yok sadece durduk yere yanma var
Durduk yere yanma olmaz oluğu günler rutinden farklı ne yaptığına dikkat ne yedin ne içtin soğuğa mı oturdun üşüdünmü vs....
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Bende de aynı abi havalardan mı ne bilmiyorum canıma tak etti artık
red

Mesaj gönderen red »

yetersiz su tüketimi de bunlara neden olur..
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ege44 »

İdrarda bekleme varsa eger prostat şişmiştir ve ücretliyi daralmıştır yanma da bundan kaynaklanıyor bir üniversite hastanesine git düzgün bir doktora anlat bunları sana ürowlometri yaptıracaklar ondan sonra alda bloker verecekler Eger fayda etmese ameliyatla üretkayı daraltan yeri alacaklar çünkü böbreklere zarar verebilir
ereneren27

ege44 yazdı:İdrarda bekleme varsa eger prostat şişmiştir ve ücretliyi daralmıştır yanma da bundan kaynaklanıyor bir üniversite hastanesine git düzgün bir doktora anlat bunları sana ürowlometri yaptıracaklar ondan sonra alda bloker verecekler Eger fayda etmese ameliyatla üretkayı daraltan yeri alacaklar çünkü böbreklere zarar verebilir
ben sistoskopi oldum bu yüzden doğru prostatta ödem var biraz dedi ama çok şükür daralma felan yoktur hersey gayet normaldi bazen gecıyor yanma ama bekleme sorunu sürekli var yanmada son 3 gündür cogaldı bu şişliği nası indirecez o ödemi nası dağıtacaz onu bilmiyorum işte
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

O dağılmıyor hocam benim üretkayı daraltmıştı ameliyat oldum arada oluyor ama agrı kesici filan alıyorum geçiyor doktorum da bana göstermişti Nerenin daralttıgını
ereneren27

ege44 yazdı:O dağılmıyor hocam benim üretkayı daraltmıştı ameliyat oldum arada oluyor ama agrı kesici filan alıyorum geçiyor doktorum da bana göstermişti Nerenin daralttıgını
valla dediğim gibi çok şükür bir daralma yoktu ama bu şişlikte yanma yapar demişti doktor bunu indirmek lazım sürekli de olmuyor çok oturuyorum işim gereği ondan da oluyor sanırım uzanınca da azalıyor rahatlıyor
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Evet sert bir yere oturursan bende de oluyor yanma vallah ben çok antibiyotik kullandım geçmiyor bu hastalık geçsede prostat düzelmiyicek o hasar artık belli bir yaşa kadar bekleyip ameliyat olmak kurtuluş yoksa ilaçla boşa bünyenizi maf etmeyin ha bu arada alfa bloker yanmaya iyi geliyor ben kullanıyorum