Boşalmadan sonra

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
nolucam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Boşalmadan sonra

Mesaj gönderen nolucam »

1 yıldır prostatitle uğraşıyorum şükür güzel gelişmeler kaydettim bu hastalığın varlığından beri vucut tepkilerimi vucudumu çok dinliyorum yani kontrol ediyorum daha önce olan şeyler şimdi anormal gibi hissettiriyor bazen bir çoğumuzda vardır bu durum şu an aklıma takılan sorun şu ki:boşaldıktan sonra şeffaf yapışkan bir akıntı geliyor bu normal prostat salgısı mı yoksa anormal bir durum mu çözemedim Hüseyin hocaya durumu anlatıcam haftaya gibi bir sürede ama öncesinde sizlere danışmak istedim aynı durumu yaşıyanlar ve bilgi sahibi olanlar yazabilir mi?
En büyük dertler kendi uydurduğumuz çarelerden gelir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Boşalmadan sonra

Mesaj gönderen kadir »

nolucam yazdı:1 yıldır prostatitle uğraşıyorum şükür güzel gelişmeler kaydettim bu hastalığın varlığından beri vucut tepkilerimi vucudumu çok dinliyorum yani kontrol ediyorum daha önce olan şeyler şimdi anormal gibi hissettiriyor bazen bir çoğumuzda vardır bu durum şu an aklıma takılan sorun şu ki:boşaldıktan sonra şeffaf yapışkan bir akıntı geliyor bu normal prostat salgısı mı yoksa anormal bir durum mu çözemedim Hüseyin hocaya durumu anlatıcam haftaya gibi bir sürede ama öncesinde sizlere danışmak istedim aynı durumu yaşıyanlar ve bilgi sahibi olanlar yazabilir mi?
Seffaf akintinin gelmesi normaldir. Kafaya takmayin.