Lökostik takibi yerine kültür takibi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Lökostik takibi yerine kültür takibi

Mesaj gönderen Cenesuyu »

bende çok ağrı yok sadece ereksiyon problemim var hani ağrı olsa bile çabuk geçiyor uzun süreli yaşamıyorum sizce iyileşme durumum nedir?
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Cenesuyu yazdı:bende çok ağrı yok sadece ereksiyon problemim var hani ağrı olsa bile çabuk geçiyor uzun süreli yaşamıyorum sizce iyileşme durumum nedir?

Kardeşim bu işin bizcesi sizcesi yok kültür pcr mikroskobik inceleme gibi tetkikleri yaptır durumunu bu testler ortaya koyar
Kronik23
Hastalık Başlangıç Yılı: 1996

Mesaj gönderen Kronik23 »

asosyal yazdı:
Kronik23 yazdı:
Rumuz4848 yazdı:Cehaleti kim dedi ? Adamin biri mi acilandan beri.forum uyesiyim yuzlerce aktarim yaptim seni mi savunacaklar saygi duyman lazim yazdiklarimi.birsey ogren diye biz yaptigimiz yanlislari soyleyip siz yapmayin diye rekta tuse ile sividan kultur alin patojeni bulmadan yapmayin ben yaptim ilerledi demem mi rahatsiz etti
Kardeş ben 23 yıldır hastayım adam akıllı tedavi süreci zafer hocayla sürdürdüm 8 9 aydır gidip geliyorum lökosit i 20 lerden 2 3 e düşürdüm ama bu lanet sık idrar olayına çare bulamadım seninnsık idrar olayı nasıl bitti
Kardeşim göbek alti kimi dediğimiz pelvik ağrıların geçti mi beni en çok sorunu ondan çekiyorum. Ne idrar ne ereksiyon
Benim ağrı sorunum testislerde bazen sağ karın boşluğunda idrar hissi arttıkça peniste, karnımda bunların hepsi zaman zaman oluyor yıllardır bu ağrıları çektiğim için şiddetlenmedikçe pek fark bile edemiyorum yani artık sağlıklı halimi hatırlamıyorum sağlıklı bir insanken nasıl işerdim nasıl dışkılardım sertleşmem nasıldı hatırlayamadığım için artık kıyasta pek yapamaz durumdayım