Phage Therapy in Prostatitis

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
DANTE64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Phage Therapy in Prostatitis

Mesaj gönderen DANTE64 »

Selamlar,

yazıyı hangi başlık altında yollıyacağıma karar veremdim ancak
polonyadaki bu enstütü bakteryofaj tedavisi için hasta kabul ediyor FAQ bölümünde prostatit hastalarınada yardımcı olmayı deneysel olarak
yazmışlar. ilgilenen arkadaşlar google çeviri kullanarak veya ingilizce olarak okuyabilir,yazışabilir. Linki aşağıda veriyorum biri klinik, diğer,de
bu kliniğin çalışmasından bahseden bir yazı.

https://www.iitd.pan.wroc.pl/en/OTF/Pytania.html

https://www.urotoday.com/recent-abstrac ... pects.html

Geçmiş olsun
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Phage Therapy in Prostatitis

Mesaj gönderen ege44 »

Polonya Avrupa’da olanlar için daha iyi işte abi
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

veysel yazdı:Polonya da prostatit tedavisinde iddialı ama tedavi süreci 2 haftalık periyotlarla 3/4 seans. Yani toplamda 6-8 hafta sürüyor. Farklı zamanlarda 3/4 kez gitmek gerekiyor. Fiyat 1350 euro.
Abd de fda onaylı faj tedavi merkezi de var ücretsiz. Fransa hollanda belçika gibi Avrupa ülkelerindede yapılıyor.
Ancak en tecrübeli ve en çok faj çeşitliliği olan, en çok hasta tedavi eden merkez eliava, tiflis.
Gidilecekse riske gerek yok kendi fikrim eliava tercih edilmeli.
Tabi polınya da izin sıkıntısı olmayanlar için bir seçenek.
hala orda tedavi gören arkadaştan haber yok.
mesajlaşan var mı kendisiyle durumu nedir
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

veysel yazdı:Durumu iyi. Semptomlarda düzelme var ama tedavisi daha bitmedi. 1,5 ay daha sürecek. Tedavinin işe yaradığı kanaatinde
iyi haberler
hangi bakterileri bulmuşlardı onda?
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Fajı Ege üniversitesindeki doktorlara dahiliyiciyw sordum evet biliyorum ama ülkemizde araştırma safhasında dedi
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

veysel yazdı:Durumu iyi. Semptomlarda düzelme var ama tedavisi daha bitmedi. 1,5 ay daha sürecek. Tedavinin işe yaradığı kanaatinde
Ablukadan mı bahsediyorsunuz
Allah büyük :roll:
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

ege44 yazdı:Fajı Ege üniversitesindeki doktorlara dahiliyiciyw sordum evet biliyorum ama ülkemizde araştırma safhasında dedi
İlaç üzerinden, insanlar üzerinden arada para kazanan bir sürü para baronu, ilaç baronu olduğu sürece, ve de bu adamlara birisi karşısına geçip, dur demedikten sonra, tartışma safhasından ileriye de gidemez zaten.
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

kader48 yazdı:
ege44 yazdı:Fajı Ege üniversitesindeki doktorlara dahiliyiciyw sordum evet biliyorum ama ülkemizde araştırma safhasında dedi
İlaç üzerinden, insanlar üzerinden arada para kazanan bir sürü para baronu, ilaç baronu olduğu sürece, ve de bu adamlara birisi karşısına geçip, dur demedikten sonra, tartışma safhasından ileriye de gidemez zaten.
Maalesefki öle dostum Türkiye’de her şey para üzerinden dönüyor be yazıkki kimsenin sağlığı doktorların umrunda bile deil yani
umutcan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen umutcan »

veysel yazdı:Sayfasında vardı. Hatırladığım kadarıyla safilokok streptococ ecoli entroccoc vardı fajla tedavi olabilecek.
Adamda 4te bakteri çıkartmışlar burda bir tane bile üreme çıkmıyor demekki labları iyi.
DANTE64

Mesaj gönderen DANTE64 »

veysel yazdı:Polonya da prostatit tedavisinde iddialı ama tedavi süreci 2 haftalık periyotlarla 3/4 seans. Yani toplamda 6-8 hafta sürüyor. Farklı zamanlarda 3/4 kez gitmek gerekiyor. Fiyat 1350 euro.
Abd de fda onaylı faj tedavi merkezi de var ücretsiz. Fransa hollanda belçika gibi Avrupa ülkelerindede yapılıyor.
Ancak en tecrübeli ve en çok faj çeşitliliği olan, en çok hasta tedavi eden merkez eliava, tiflis.
Veysel Kardeşim,

Sanırım bu klinikle daha önce temas kurdunuz, 1350 euro her seansmı yoksa toplammı ?
tiflise güvenemiyorum, doğuya yaklaştıkça sahtecilik alavere dalavera artıyor...
ama fiyatları daha makuldür sanırım. tiflisin fiyatını öğrendinizmi ?

Teşekkürler.
DANTE64

Mesaj gönderen DANTE64 »

veysel yazdı:
DANTE64 yazdı:
Veysel Kardeşim,

Sanırım bu klinikle daha önce temas kurdunuz, 1350 euro her seansmı yoksa toplammı ?
tiflise güvenemiyorum, doğuya yaklaştıkça sahtecilik alavere dalavera artıyor...
ama fiyatları daha makuldür sanırım. tiflisin fiyatını öğrendinizmi ?

Teşekkürler.
Tiflis 2/2,5 ay süren tedaviye 3900 euro istiyor hastanede tedavi almak için. Evde tedavi istersemiz 1900 euro. Yani tetkikler yapılır tedavi için ilaçlarla eve dönersiniz.

Polonya çok tavsiye edilmiyor araştırmalarım sonucunda en iyi yerin eliava olduğu söyleniyor.
Teşekkür ederim,

daha önce siteden gidip tedavi olan arkadaş varmı ? deneyimlerini isteyelim.
2,5 ay orada hastanede yatmakta az bir işkence değil hani.
tabii orada pansyonda kalmak veya istanbula uçakla gidip gelmek vs. gibi
seçenekler de extra para sanırım.
DANTE64

Mesaj gönderen DANTE64 »

Teşekkür ederim,

Bende 2,5 ay orda bulunmak lazım diye algıladım. Bir e-mail atıp detayları soriyim hastahaneye,

Selamlar.