Kadir abi ve diğerleri!

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Kadir abi ve diğerleri!

Mesaj gönderen Raul7 »

Cümleten selamın aleyküm arkadaslar, bilenler bilir asagı yukarı 3 yıldır bu hastalık la ugrasıyorum ama hastalıgın o kötü durumları geçti gitti ama hala sıkıntılar var tabi konuyu uzatmadan son tahlillerimde yine tüm sonuçlar temiz idrar temiz prostat sıvısı 1-2 lokosit kültürler temiz yani lokosit benım bildigim hiç 4 ün üstüne cıkmadı ama idrar hissiyatı idrarda yanma geçmiyor, huseyin hoca bactirim ve endol verdi sizce enfeksiyon veya herhangi vi patojen olmamasına ragmenn bunları kullanmalımıyım? Ayrıca 1 ay kadwr once 4-5 gün asist plus kullanmıstım sıkayetlerde artış olmuştu ama sonuclara yansımamış herkese acil şifalar diliyorum görüşlerinizi bekliorum
nolucam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Kadir abi ve diğerleri!

Mesaj gönderen nolucam »

Hocam kültürü düzende de yaptırdın mı?
En büyük dertler kendi uydurduğumuz çarelerden gelir.
nolucam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen nolucam »

Benim acıbademde kültürde üreme olmadı düzende enterecoc üredi
En büyük dertler kendi uydurduğumuz çarelerden gelir.
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

nolucam yazdı:Benim acıbademde kültürde üreme olmadı düzende enterecoc üredi
Valla düzende daha önce 2-3 kere sperm kültürü vermiştim temizdi ama prostat sıvından bakılmadı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Raul7 yazdı:Cümleten selamın aleyküm arkadaslar, bilenler bilir asagı yukarı 3 yıldır bu hastalık la ugrasıyorum ama hastalıgın o kötü durumları geçti gitti ama hala sıkıntılar var tabi konuyu uzatmadan son tahlillerimde yine tüm sonuçlar temiz idrar temiz prostat sıvısı 1-2 lokosit kültürler temiz yani lokosit benım bildigim hiç 4 ün üstüne cıkmadı ama idrar hissiyatı idrarda yanma geçmiyor, huseyin hoca bactirim ve endol verdi sizce enfeksiyon veya herhangi vi patojen olmamasına ragmenn bunları kullanmalımıyım? Ayrıca 1 ay kadwr once 4-5 gün asist plus kullanmıstım sıkayetlerde artış olmuştu ama sonuclara yansımamış herkese acil şifalar diliyorum görüşlerinizi bekliorum
Prostat sivisindan kultur yaptirin. Ureme olmayabilir. Birkac yerde yaptirin degisik zamanlarda. Illaki ureme olacaktir.Patojen yada patojenleri yakalarsaniz antibiograma gore tedavi olmaniz yarariniza olacaktir.
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

kadir yazdı:
Raul7 yazdı:Cümleten selamın aleyküm arkadaslar, bilenler bilir asagı yukarı 3 yıldır bu hastalık la ugrasıyorum ama hastalıgın o kötü durumları geçti gitti ama hala sıkıntılar var tabi konuyu uzatmadan son tahlillerimde yine tüm sonuçlar temiz idrar temiz prostat sıvısı 1-2 lokosit kültürler temiz yani lokosit benım bildigim hiç 4 ün üstüne cıkmadı ama idrar hissiyatı idrarda yanma geçmiyor, huseyin hoca bactirim ve endol verdi sizce enfeksiyon veya herhangi vi patojen olmamasına ragmenn bunları kullanmalımıyım? Ayrıca 1 ay kadwr once 4-5 gün asist plus kullanmıstım sıkayetlerde artış olmuştu ama sonuclara yansımamış herkese acil şifalar diliyorum görüşlerinizi bekliorum
Prostat sivisindan kultur yaptirin. Ureme olmayabilir. Birkac yerde yaptirin degisik zamanlarda. Illaki ureme olacaktir.Patojen yada patojenleri yakalarsaniz antibiograma gore tedavi olmaniz yarariniza olacaktir.
Abi daha öncede yaptırdım farklı yerlerde 1 yıldır prostat sıvısında ne üreme nede lökosit cıkıyor öncesinde yogun anb tedavisi görmüştüm, bazen düşünüyorum acaba sorun baska bi yerdemi diye, ankarada yaptıracagım birde düzen de bakalım sonuç ne cıkıcak, sence bu ilaçları kullanayımmı abi ?
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

endol antiinflamatuar ağrı kesici idrar hissi için vermiş onu kullan bence o bittikten sonra 1 2 hafta ara ver dolorex al kullan 1 2 hafta ara ver rantudil retard kullan ben kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum raul sen bilirsin şikayetlerimi idrar hissi ve sık idrar olayı bende düzenli aniinflamatuar kullanmamla geçti
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Untitleduserr yazdı:endol antiinflamatuar ağrı kesici idrar hissi için vermiş onu kullan bence o bittikten sonra 1 2 hafta ara ver dolorex al kullan 1 2 hafta ara ver rantudil retard kullan ben kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum raul sen bilirsin şikayetlerimi idrar hissi ve sık idrar olayı bende düzenli aniinflamatuar kullanmamla geçti
Biliyorum kardesım seninle istisare ermiştik benım öyle cok sık idrarım olmuyo ama idrar gelmeye başladığında erken hissediyorum idrarı kullanacagım bakalım inşallah faydasını görürüm
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

İnşallah kardeşim bayağıdır yaZmıyordun forumda iyileştin diye düşündük hep
fatihh

Mesaj gönderen fatihh »

Raul7 ankarada düzende yapıyorlar mı? Ben telefon ettim prostat sıvısondan yapmıyoruz dedi labaratuvar.Eğer yaptırabilirsen buraya yazarsan faydalı olur ben ve diğer arkadaşlar için.
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Untitleduserr yazdı:İnşallah kardeşim bayağıdır yaZmıyordun forumda iyileştin diye düşündük hep
Kardesım bi ara cok iyi dim hastalık gitti sandım ama gene yokladı malesef
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

fatihh yazdı:Raul7 ankarada düzende yapıyorlar mı? Ben telefon ettim prostat sıvısondan yapmıyoruz dedi labaratuvar.Eğer yaptırabilirsen buraya yazarsan faydalı olur ben ve diğer arkadaşlar için.
Yapmıyorlarmıymış ? Bilmiyordum
fatihh

Mesaj gönderen fatihh »

Raul7 yazdı:
fatihh yazdı:Raul7 ankarada düzende yapıyorlar mı? Ben telefon ettim prostat sıvısondan yapmıyoruz dedi labaratuvar.Eğer yaptırabilirsen buraya yazarsan faydalı olur ben ve diğer arkadaşlar için.
Yapmıyorlarmıymış ? Bilmiyordum
Sen sor istersen gene dostum