Prp+ozon+lswt tedavisi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Prp+ozon+lswt tedavisi

Mesaj gönderen bb54 »

Sinan hocanın prp+ozon+lswt hakkında ne düşünüyorsunuz?
Rott

Re: Prp+ozon+lswt tedavisi

Mesaj gönderen Rott »

Bunlar sertleşmeye de fayda ediyo mu
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Prp ozon lswt hep para tuzağı bunlarla ben iyileştimi bırak faydasını gördüm diyeni bile duymadım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Untitleduserr yazdı:Prp ozon lswt hep para tuzağı bunlarla ben iyileştimi bırak faydasını gördüm diyeni bile duymadım
Enfeksiyon tedavisi boyle bir tedaviyle yapilmaz arkadaslar. Kim ne derse desin.
huysuzdahi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Enfeksiyon yoksa bu tedaviler işe yarar mı doku onarımı için?
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

huysuzdahi yazdı:Enfeksiyon yoksa bu tedaviler işe yarar mı doku onarımı için?
Kardeşim kadir abinin ve kc34 ün hikayelerini aç üşenme baştan sona kadar oku orda ne yapmışlar ne etmişler gerek kullandıkları antibiyotikler gerekse doku onarımı için takviyeler günde kaç doz olduğu bile yazıyor. Ben zamanında o kadar tekrarlı okumuştum ki bir o kadarda faydasını gördüm
huysuzdahi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Kadir abi ve kc34 mrshadow murat222 den faydalanıyoruz Allah razı olsun herkesten
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Sadece benim degil benim jenerasyondan ve birlikte tedavi oldugumuz sosyal ortamdada gorustugumuz iyilesen biks ve emrasn inda tedavi sureclerini okuyun. Tedavideki yol haritasini iyilesen hastalarin sureclerini okuyorak belirleyin. Biz kadir abinin tedavisini uygulayarak iyilestik. Zaten iyilesen hastalar olarak herseyi ayrintisina kadar yazdik biraz arastirin kafanizdaki her sorunun cevabi mevcut tekrar tekrar benzer sorukar sorulmasin. Iyilesen arkadaslarin cogu girmiyor foruma bu yuzden bize yoneltilen sorularin cogu cevapsiz kalabilir uyarmadi demeyin.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Sonuc olarak gereksiz bir tedavi yani :) bunuda rafa kaldıralım artık galdik gariban gene
Rott

Mesaj gönderen Rott »

Kc34 yazdı:Sadece benim degil benim jenerasyondan ve birlikte tedavi oldugumuz sosyal ortamdada gorustugumuz iyilesen biks ve emrasn inda tedavi sureclerini okuyun. Tedavideki yol haritasini iyilesen hastalarin sureclerini okuyorak belirleyin. Biz kadir abinin tedavisini uygulayarak iyilestik. Zaten iyilesen hastalar olarak herseyi ayrintisina kadar yazdik biraz arastirin kafanizdaki her sorunun cevabi mevcut tekrar tekrar benzer sorukar sorulmasin. Iyilesen arkadaslarin cogu girmiyor foruma bu yuzden bize yoneltilen sorularin cogu cevapsiz kalabilir uyarmadi demeyin.
Lswt nin sertleşmeyi düzelttiği doğru mu
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

Rott yazdı:
Kc34 yazdı:Sadece benim degil benim jenerasyondan ve birlikte tedavi oldugumuz sosyal ortamdada gorustugumuz iyilesen biks ve emrasn inda tedavi sureclerini okuyun. Tedavideki yol haritasini iyilesen hastalarin sureclerini okuyorak belirleyin. Biz kadir abinin tedavisini uygulayarak iyilestik. Zaten iyilesen hastalar olarak herseyi ayrintisina kadar yazdik biraz arastirin kafanizdaki her sorunun cevabi mevcut tekrar tekrar benzer sorukar sorulmasin. Iyilesen arkadaslarin cogu girmiyor foruma bu yuzden bize yoneltilen sorularin cogu cevapsiz kalabilir uyarmadi demeyin.
Lswt nin sertleşmeyi düzelttiği doğru mu
faydasi oldugunu soyluyorlar ..ben turkiyeye gittigimde deniyecegim ...
cicek5917

Mesaj gönderen cicek5917 »

Merhabalar zaman zaman forma giriyorum eskilerden kim var diye kadir bey hariç eskilerden bu formda kimseyi göremiyorum anlaşılan o ki onlar iyileşmiş aynı kadir bey gibi kendisi sağ olsun herkese yardımcı olmaya çalışıyor. Demem o ki bu hastalık bir şekilde geçiyor moralinizi lütfen bozmayın Bu da geçer ya Hu
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

cicek5917 yazdı:Merhabalar zaman zaman forma giriyorum eskilerden kim var diye kadir bey hariç eskilerden bu formda kimseyi göremiyorum anlaşılan o ki onlar iyileşmiş aynı kadir bey gibi kendisi sağ olsun herkese yardımcı olmaya çalışıyor. Demem o ki bu hastalık bir şekilde geçiyor moralinizi lütfen bozmayın Bu da geçer ya Hu
Sizin geçti herhalde eskilerden kimi arıyorsunuz?
cicek5917

Mesaj gönderen cicek5917 »

Geçti çok şükür. Ama şu an arkadaşların niklerini tam hatırlayamıyorum
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

cicek5917 yazdı:Geçti çok şükür. Ama şu an arkadaşların niklerini tam hatırlayamıyorum
Sizin hastalık nasıl başladı tedaviniz nasıl oldu?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

cicek5917 yazdı:Merhabalar zaman zaman forma giriyorum eskilerden kim var diye kadir bey hariç eskilerden bu formda kimseyi göremiyorum anlaşılan o ki onlar iyileşmiş aynı kadir bey gibi kendisi sağ olsun herkese yardımcı olmaya çalışıyor. Demem o ki bu hastalık bir şekilde geçiyor moralinizi lütfen bozmayın Bu da geçer ya Hu
Etmen bey siz ameliyat oldunuz, şifaniz daim.olsun. Foruma katkinizdan dolayi tsk.ederim.