Önemli husus

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Sefil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Önemli husus

Mesaj gönderen Sefil »

Sağ il Abim dikkat ediyorum her seye
chem77
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen chem77 »

Sefil yazdı:Abi akıntı az oldu ilaçla geçti üstüne milyon tane ilac iğne ne varsa kullandım ama prostatta hasar var zamanla geçecek dedi bir tanesi ne yapacağım bilemedim
sakin ol. ben senin durumunda evlendim. iyilestim 2 cocuk yaptim. lk zamanlar kondom kullanirsin. evlen. iyileseceksin...
esanjor01

Mesaj gönderen esanjor01 »

murat222 yazdı:
Sefil yazdı:Abiler bakteriyel olanda bulaşma olabiliyor mu tedavisini oldum akıntı yanma geçti ama prostatta iltihap olunca bulaşır mi

Bakteriyel olanda korunmasız ilişkide bulaşma riski herzaman vardır
Yanlış yönlendirme yapmayalım o yüzden gerekli test ve tahlileri yaptıralım
Bunlar prostat sıvısından lökasit kültür ve pcrdır
tamam bende oyle dusunuyorum aynen , fakat tum testleri veriyrosun bisey cikmiyor , non bakteriyel saniyorsun iliskiye giriyrosun hop partnerindede biseyler oluyor ...acaba diyrosun bakteri bulunamadami labaratuarlar tarafindan , aslinda sende bisey var ama bulunamiyor .... iste o zaman durum kotu ... bu konuda benim kafami cok mesgul ediyor cok... :cry:
esanjor01

Mesaj gönderen esanjor01 »

Untitleduserr yazdı:Burda kaç yıllık evli insanlar çocukları olan insanlar var onların eşine bulaşmamış kardeş senden mi geçecek bende hastalığın en alevli zamanlarında korunmasız kaç kere ilişkiye girdim karşı tarafada banada bişey olmadı 1 seneyide geçti bir bir sıkıntım kalmadı şükürler olsun tedavine bak hayatını yaşa seninde geçecektir geçtiğindede ben neler düşünmüşüm neler yaşamışım diye bugünlerini hatırlayıp kendinden utanacaksın tıpkı benim gibi
bu aciklama beni biraz rahatlatiyor .. yani en alevli gunde dahi karsi tarafta bisey olmamasi ve ayni partnerle devam ederek dahi hastaliginin iyilesmesi ( yani birbirine bulastirma ve basa yeniden donme olmamasi )