Muayene öncesi öneriler

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
NoLemers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Muayene öncesi öneriler

Mesaj gönderen NoLemers »

Abilerim öncelikle hepinize selamlar saygılar. Ben üniversite öğrencisiyim yarı yıl tatilinde istanbul veya eskişehire tedavi için gideceğim şikayetlerim:
Peniste geri cekilme
Penis ucunda soğukluk
Bazen idrarda yanma
İdrara geç başlama
Boşalırken hissizlik
Taziksiz bosalma jölemsi meni
Birde bazen apış arasında ağrı
Yıllar önce doktor bana prostatitsin demişti ve verdiği ilaçlar iyi gelmişti sonrasında depresyon ve kendimi eve kapatmamdan dolayı cok sık mast yapmaya basladım hala daha kurtlulamadım bu huyumdan bağımlılık yaptı 2 yıldır sorunlarımı arttıran belkide bu ama tedaviye başlayınca bırakacağım. Öncelikle size sormak istediğim şeyler şunşar

1)Prostat sıvısını rahat verebilmek için kaç gün bosalmamalıyım

2)pcr testi nedir veya hangi testleri yaptırırsam en doğru sonuçları alırım

3) istanbul(zafer hoca) mı yoksa eskişehir acıbaden adını hatırlamıyorum hangisi daha iyi olur beni bilgilendirirseniz cok sevinirim aileme söyledim durumumu ama kendi basına gideceğim muayene olmak icin o yüzden siz büyüklerimin önerileri cok önemlidir diye düşünüyorum özellikle kadir abi yorum yaparsan cok sevinirim

Saygılarımla.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Muayene öncesi öneriler

Mesaj gönderen kadir »

NoLemers yazdı:Abilerim öncelikle hepinize selamlar saygılar. Ben üniversite öğrencisiyim yarı yıl tatilinde istanbul veya eskişehire tedavi için gideceğim şikayetlerim:
Peniste geri cekilme
Penis ucunda soğukluk
Bazen idrarda yanma
İdrara geç başlama
Boşalırken hissizlik
Taziksiz bosalma jölemsi meni
Birde bazen apış arasında ağrı
Yıllar önce doktor bana prostatitsin demişti ve verdiği ilaçlar iyi gelmişti sonrasında depresyon ve kendimi eve kapatmamdan dolayı cok sık mast yapmaya basladım hala daha kurtlulamadım bu huyumdan bağımlılık yaptı 2 yıldır sorunlarımı arttıran belkide bu ama tedaviye başlayınca bırakacağım. Öncelikle size sormak istediğim şeyler şunşar

1)Prostat sıvısını rahat verebilmek için kaç gün bosalmamalıyım

2)pcr testi nedir veya hangi testleri yaptırırsam en doğru sonuçları alırım

3) istanbul(zafer hoca) mı yoksa eskişehir acıbaden adını hatırlamıyorum hangisi daha iyi olur beni bilgilendirirseniz cok sevinirim aileme söyledim durumumu ama kendi basına gideceğim muayene olmak icin o yüzden siz büyüklerimin önerileri cok önemlidir diye düşünüyorum özellikle kadir abi yorum yaparsan cok sevinirim

Saygılarımla.
Gecmis olsun kardesim,
Kolay tanı ve tedavi icin ilk once prostat sivisi lokosit olcumu yaptiracaksin. Pcr yönteminde mikrop adini ogrenirsin. Birde kültür yaptirmani tavsiye ederim. Bu tahliller icin Düzen lab fena degil .Dr olarakta bu forumda en cok fayda gorulen dr belli oraya gidebilirsin.
NoLemers

Pcr izmirde yaptıramaz mıyım ? Ankara çok ters kalıyor bana
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

ben izmir'deyim zafer hocada sürdürüyorum tedavimi. 2 gün önce gittim yanına, 1 gün önce boşalmamıştım sıvıyı rahatlıkla aldı 30 sn içinde. ama garanti olsun diyorsan 2 gün boşalmadan gitsen yeterli olur. aydın'dasın sanırım aydın izmire 1,5 saat. izmir istanbul uçak biletleri çok uygun gidiş dönüş 170 tl tuttu benim. havalanlarından hastaneye ulaşımda kolay hem yeni istanbul havalimanından hem de sabiha gökçenden gittim. metrobüs yakınından geçiyor zaten. mastürbasyon iyileşmeyi ve tedavi sürecini uzatıyor tedaviye başlamayı beklemeden azaltmalısın. haftada 5 yapsan bile fazla geliyor bu haldeki prostata. istanbula her gidişimde muayene, ilaçlar ve yola 600-700 tl arası veriyorum. hüseyin hoca biraz daha uygun diyorlar tercih senin..
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Hüseyin hoca muayene 140
Prostat sıvısı lökasit 8 tl
Prostat sıvısından kültür 10 tl
İstersen mantar kültürü de yapar 60 tl
Cinsel yolla başladıysa hastalık özel testte yapar
Clamidya pcr mycoplazma üreoplazma kültürü gibi
Onlar ekstra
NoLemers

murat222 yazdı:Hüseyin hoca muayene 140
Onlar ekstra
Çok sağ ol murat abi ben parasını vereyim istanbula gideyim orası daha iyi gibi sanki
murat222

NoLemers yazdı:
Onlar ekstra
Çok sağ ol murat abi ben parasını vereyim istanbula gideyim orası daha iyi gibi sanki

Nasıl istersen kardeşim
joecarrol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen joecarrol »

Onlar ekstra
Hüseyin hoca pcr testi de yapıyor mu ?
Kronik23
Hastalık Başlangıç Yılı: 1996

Mesaj gönderen Kronik23 »

joecarrol yazdı:
Onlar ekstra
Kardeş zafer hocada iyi bir hoca ama eskişehire gitmeni öneririm çünkü hüseyin hoca isteğine göre bütün tahlilleri yapıyor aklında soru kalmaz şikayetlerinde benim hastalık başlabgıç semptomlarıyla benzer yanlış tedavi veya tedavini aksatırsan başka başka şikayetlerin olur biran önce tedaviye başlamanı öneririm yoksa çok dizine vurursun. Zamanla geçer, takma geçer evlen geçer gibi sözlere sakın inanma şu masturbasyon olayınıda azalt haftada 3 ün üstüne çıkma günde birden fazla yapma bir kür ilaçtan sonra iyileşemedim diye veya tam iyileşmeden bırakma çünkü bu hastalık öyle bir kürle geçecek bişey değil, diyelimki tedavi işe yaradı %95 iyisin sakın soğuk aşırı acı hatta fazla tatlı asitli ve alkollü içeceklere yanaşma vitamin, probiyotik takviyelerini bir süre kullanmaya devam et bu tavsiyelerim kulağına küpe olsun inşallah iyileşirsin
murat222

joecarrol yazdı:
Onlar ekstra
Yapıyor istersen
NoLemers

Kronik23 yazdı:
joecarrol yazdı:
Onlar ekstra
Kardeş zafer hocada iyi bir hoca ama eskişehire gitmeni öneririm çünkü hüseyin hoca isteğine göre bütün tahlilleri yapıyor aklında soru kalmaz şikayetlerinde benim hastalık başlabgıç semptomlarıyla benzer yanlış tedavi veya tedavini aksatırsan başka başka şikayetlerin olur biran önce tedaviye başlamanı öneririm yoksa çok dizine vurursun. Zamanla geçer, takma geçer evlen geçer gibi sözlere sakın inanma şu masturbasyon olayınıda azalt haftada 3 ün üstüne çıkma günde birden fazla yapma bir kür ilaçtan sonra iyileşemedim diye veya tam iyileşmeden bırakma çünkü bu hastalık öyle bir kürle geçecek bişey değil, diyelimki tedavi işe yaradı %95 iyisin sakın soğuk aşırı acı hatta fazla tatlı asitli ve alkollü içeceklere yanaşma vitamin, probiyotik takviyelerini bir süre kullanmaya devam et bu tavsiyelerim kulağına küpe olsun inşallah iyileşirsin
çok sağol abi dikkate alacağım insallah sporads başlayacağım sigarayıda bırakıcam umarım iyi oluruz hepimiz
Kronik23

NoLemers yazdı:
Kronik23 yazdı:
joecarrol yazdı:
çok sağol abi dikkate alacağım insallah sporads başlayacağım sigarayıda bırakıcam umarım iyi oluruz hepimiz
Spor diyince aklıma geldi evde isen bu forumda videoları olan kegel egzersizlerini bulup onuda yapmanı tavsiye ederim rahatlatıcı bir faaliyet tavsiye ederim.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

Kronik23 yazdı:
NoLemers yazdı:
Kronik23 yazdı: Kardeş zafer hocada iyi bir hoca ama eskişehire gitmeni öneririm çünkü hüseyin hoca isteğine göre bütün tahlilleri yapıyor aklında soru kalmaz şikayetlerinde benim hastalık başlabgıç semptomlarıyla benzer yanlış tedavi veya tedavini aksatırsan başka başka şikayetlerin olur biran önce tedaviye başlamanı öneririm yoksa çok dizine vurursun. Zamanla geçer, takma geçer evlen geçer gibi sözlere sakın inanma şu masturbasyon olayınıda azalt haftada 3 ün üstüne çıkma günde birden fazla yapma bir kür ilaçtan sonra iyileşemedim diye veya tam iyileşmeden bırakma çünkü bu hastalık öyle bir kürle geçecek bişey değil, diyelimki tedavi işe yaradı %95 iyisin sakın soğuk aşırı acı hatta fazla tatlı asitli ve alkollü içeceklere yanaşma vitamin, probiyotik takviyelerini bir süre kullanmaya devam et bu tavsiyelerim kulağına küpe olsun inşallah iyileşirsin
Spor diyince aklıma geldi evde isen bu forumda videoları olan kegel egzersizlerini bulup onuda yapmanı tavsiye ederim rahatlatıcı bir faaliyet tavsiye ederim.
dostum huseyin hoca bu tahlilleri yaparken ( pcr + kultur tum enfelsiyonlar icin ) ayni hastanedemi yapiyro yoksa baska bir labaraturarami yolluyor ? ayrica ssk li isek bundan faydalanabiliryormuyuz ? ne kadara mal oluyor bilgin varmi ?
Kronik23

esanjor01 yazdı:
Kronik23 yazdı:
NoLemers yazdı: çok sağol abi dikkate alacağım insallah sporads başlayacağım sigarayıda bırakıcam umarım iyi oluruz hepimiz
dostum huseyin hoca bu tahlilleri yaparken ( pcr + kultur tum enfelsiyonlar icin ) ayni hastanedemi yapiyro yoksa baska bir labaraturarami yolluyor ? ayrica ssk li isek bundan faydalanabiliryormuyuz ? ne kadara mal oluyor bilgin varmi ?
Ben ist. da olduğım için zafer hocaya gidiyorum ama forumda doktorlar bloğu var ordan bakarsan detaylı bilgi edinirsin