Prostata V atmak

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Prostata V atmak

Mesaj gönderen ege44 »

Bu gün doktorum tarafından sistekopi yapıldı ve prostatın üretkayı kapattığı yeri v şeklinde aldı ve hafif bir üretka darlığı da varmış onuda açtı üretka darlığının 100/80 tekrarlamayacagını söledi
mertianss

Re: Prostata V atmak

Mesaj gönderen mertianss »

Gecmis olsun nerde yaptirdin
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Özel hastanede dostum yalnız İzmir’de yaptırmadım 5 aydırlı antibiyotik alfa bloker kullandırdı geçmeyince son çare olarak bunu yaptı
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

hocam nerede hangi hocaya ne bedelle yaptırdınız, bunları da açıklarsanız buradaki insanlara yardımcı olabilirsiniz. Diğer türlü şunu yaptırdım. Ara da bul sarıçizmeli mehmet ağa'yı.

Daha önce prostatit tedavisi mi gördünüz? Aslında sorununuz üretral darlık mıymış? prostatta enfeksiyon yok mu?
Sorunlarınız nelerdi, ameliyatı nerede kime hangi bedelle yaptıdınız

ila bunları sormamız mı lazım
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Hayır herkesinki farkılı o yüzden kimseye ameliyat ol deme lüksüm YÖK ben 1 yıldırlı prostatit tedavisi oluyorum 5 aydırlı belli aralıklarla antibiyotik ve sürekli alfa bloker kullandım sorunlar geçmeyince doktorum sesi sistekopi yapalım taşlaşma varmı diye geri hafif bir üretka darlığı çıktı hemen fiti girmez önde oda İzmir’de Ersin konyaşıoglunun asistanı kulak çöpe soktuysı baya agrıdı ondan oldu geri prostata gitti orda prostat üretkaya baskı yaptığını gördü oraya v attı fazla parçayı aldı ha herkesinki bir deil kimseye doktor ismi veremem çünkü bınu her doktor yaparbilir ama doktorunuzun kontrolünde kalın ve en son çare olarak bunu yaptırım idrar sorunu çoksa ha hastalık geçermi bilmem ama doktorum idrar konusunda baya bir rahatlarsın bundan sonra dedi zamanla görücez işte ha üretka darlığında azdı dedi 100 /80 tekrarlamıyıcak dedi ha birde prostatın sertti bıçak zor geçiyor dedi oda karşılamadan dolayı sertleşmiş dedi idrar sorunun varsa alfa blokerden fayda görmüyorsun en son çare olarak bu düşünülür çünkü benim hep idrarımda yanma vardı ve banada gösterdi prostatın nasıl genişlediğini ameliyat esnasında
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

SGK yoktu çünkü işi bırakmak zorunda kaldım bu hastalık yüzünden 1500 milya 1700 tl mal oldu bana
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Ha birde kimse kimseye fırça atamaz öle bir konuluyorsunki hocam ne mecburiyetim var ben bunu yaptırdım ve bunu açıkladım ama Zafer hocayla yada diğeriyle ileşemessin çğnkü prostattaki kasılma hiç bir zaman gitmeyecek çünkü idrar sürekli prostata kaçıcak bu hastalıkta antibiyotik kadar önemli alfa bloker vermeyen doktor bu işi bilmiyordur bence
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

ege44 yazdı:SGK yoktu çünkü işi bırakmak zorunda kaldım bu hastalık yüzünden 1500 milya 1700 tl mal oldu bana

Gss yaptırsana kardeşim 55 tl verirsin sgk hizmetinden faydalanırsın
Özel hastanese sgklı ücret neyse onu ödersin
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

murat222 yazdı:
ege44 yazdı:SGK yoktu çünkü işi bırakmak zorunda kaldım bu hastalık yüzünden 1500 milya 1700 tl mal oldu bana

Dostum bn mühendisim aynı zamanda açık tata okuyorum devlet karşılamıyor belli yaştan sonra babada emekli durumu iyi diye yeşil kart yapmıyorlar mecburum kaldım teşekkür ederim yinede
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

ege44 yazdı:Ha birde kimse kimseye fırça atamaz öle bir konuluyorsunki hocam ne mecburiyetim var ben bunu yaptırdım ve bunu açıkladım ama Zafer hocayla yada diğeriyle ileşemessin çğnkü prostattaki kasılma hiç bir zaman gitmeyecek çünkü idrar sürekli prostata kaçıcak bu hastalıkta antibiyotik kadar önemli alfa bloker vermeyen doktor bu işi bilmiyordur bence
fırça atmadım kardeşim, öyle anladıysan yanlış anlama olmuş.
bu mesajı okuyan herkes bu formata göre cevap versin istedim sadece
ister verirsin ister vermezsin o da senin bileceğin iş tabii ama burası "Kronik Prostatit bilgi paylaşım forumu" bilgini paylaşmak için buradasın.

Öte yandan, bende idrar sorunu yok uzun zamandır. başlangıçta vardı yok uzun zamandır.
Ama şu konuda haklısın, madem antb nüfus etmiyor bas o zaman alfa bloker'ı

neyse
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

ege44 yazdı:
murat222 yazdı:

Dostum bn mühendisim aynı zamanda açık tata okuyorum devlet karşılamıyor belli yaştan sonra babada emekli durumu iyi diye yeşil kart yapmıyorlar mecburum kaldım teşekkür ederim yinede

Genel sağlık sigortası herkese yapılıyor sen sgkya gtmeden aile ve sosyal hizmetlere gt ordan belge al sgkya gt yüzde yüz olur 55 tlye
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Mrshadow yazdı:
ege44 yazdı:Ha birde kimse kimseye fırça atamaz öle bir konuluyorsunki hocam ne mecburiyetim var ben bunu yaptırdım ve bunu açıkladım ama Zafer hocayla yada diğeriyle ileşemessin çğnkü prostattaki kasılma hiç bir zaman gitmeyecek çünkü idrar sürekli prostata kaçıcak bu hastalıkta antibiyotik kadar önemli alfa bloker vermeyen doktor bu işi bilmiyordur bence
fırça atmadım kardeşim, öyle anladıysan yanlış anlama olmuş.
bu mesajı okuyan herkes bu formata göre cevap versin istedim sadece
ister verirsin ister vermezsin o da senin bileceğin iş tabii ama burası "Kronik Prostatit bilgi paylaşım forumu" bilgini paylaşmak için buradasın.

Öte yandan, bende idrar sorunu yok uzun zamandır. başlangıçta vardı yok uzun zamandır.
Ama şu konuda haklısın, madem antb nüfus etmiyor bas o zaman alfa blokerh

Hayır kusura bakma hocam sende yanlış anladım ha bende yaşadığım tecrübeleri paylaştım bende insanlar bilgilensin diye ve böle şeyler olduğunu bilsin diye ha ileşirmiyim bilemem belki beni rahatlatır