Prostatit ve Hamilelik Deneyimleri Paylaşımı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Emre06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Prostatit ve Hamilelik Deneyimleri Paylaşımı

Mesaj gönderen Emre06 »

Öncelikle herkese geçmiş olsun,

bu hastalık ne yazık ki birçok erkeğin ciddi sorunu ve insan zaman zaman ümitsizliğe düşebiliyor, karamsar olabiliyor.
Prostatit hamileliğe engel olur mu, kısırlık yapar mı, kısır mı olurum ? vb. sorular çoğu hastayı şüpheye ve hatta çaresizliğe düşürüyor.

Bu hastalık erkeği kısır yapmıyor, net. Forumda bu hususta daha önceden paylaşımlar olmuştu, ancak ben tek bir başlık altında toplamayı ve kendini çaresiz hissedenlere tavsiyede bulunmayı istedim.

Ben de bu hastalıkla çok uğraştım, ağrım oldu, sperm testi sonucu kötü oldu vs. ancak eşimi hamile bırakamama gibi bir sorun olmadı hiç. 16 yaşında oğlum var ve şuanda da eşim ikinci oğluma 5 aylık hamile. Sizlere tavsiyem kısırlık, evlilik, vb. konularda sakın ümitsizliğe düşmeyin, moralinizi bozmayın, strese girmeyin.

Eşi hamile olanlar veya çocuğu olan arkadaşlar da hikayelerini (sperm testi,evlilik,hamilelik,baba olma yaşı vb.) bu başlığa yazsınlar ki herkese moral olsun, faydası olsun.

Herkese acil şifalar diliyorum, geçmiş olsun tekrardan.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Prostatit ve Hamilelik Deneyimleri Paylaşımı

Mesaj gönderen Kc34 »

Zamaninda kadinlarklubunde bile bunlari arastirmistim. Milletin kocalarinda spermlerindeki lokosit havalarda ucusuyodu. Cogu antıbiyotik sonrasi hamile kalmis. Bu hastaligi gozunuzde cok buyutmeyin. Moral verici yazin icin tesekkurler..
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

bu güzel yazın için teşekkürler hocam. bir çok insanı rahatlatmıştır eminim ki.
Allah büyük.
chem77
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen chem77 »

Emre06 yazdı:Öncelikle herkese geçmiş olsun,

bu hastalık ne yazık ki birçok erkeğin ciddi sorunu ve insan zaman zaman ümitsizliğe düşebiliyor, karamsar olabiliyor.
Prostatit hamileliğe engel olur mu, kısırlık yapar mı, kısır mı olurum ? vb. sorular çoğu hastayı şüpheye ve hatta çaresizliğe düşürüyor.

Bu hastalık erkeği kısır yapmıyor, net. Forumda bu hususta daha önceden paylaşımlar olmuştu, ancak ben tek bir başlık altında toplamayı ve kendini çaresiz hissedenlere tavsiyede bulunmayı istedim.

Ben de bu hastalıkla çok uğraştım, ağrım oldu, sperm testi sonucu kötü oldu vs. ancak eşimi hamile bırakamama gibi bir sorun olmadı hiç. 16 yaşında oğlum var ve şuanda da eşim ikinci oğluma 5 aylık hamile. Sizlere tavsiyem kısırlık, evlilik, vb. konularda sakın ümitsizliğe düşmeyin, moralinizi bozmayın, strese girmeyin.

Eşi hamile olanlar veya çocuğu olan arkadaşlar da hikayelerini (sperm testi,evlilik,hamilelik,baba olma yaşı vb.) bu başlığa yazsınlar ki herkese moral olsun, faydası olsun.

Nem 43 yasindayim. evlendigimde prostatitli 30 yasinda biriydim. evliligimin ilk 4 yilinda uzun donem prezervatif kullandim. iyilestim 2 cocuk yaptim.
moral bozmaya gerek yok. tek yapilacak sey dogru tedaviyi olmak ve pozitif dusunmek. ereksiyon kaybı gecici oluyor. kisirlik yapmiyor bu hastalik. tedavi olmak konusunda israrci olun. bu forumdaki başta kadir bey olmak uzere tecrubeli abilerinizi iyi dinleyin. tıp bilimleri disina sakın çıkmayın.

bir de sakın prostata antibiyotik iğnesi yaptirmayın. ben de sonradan yeniden baslayinc direkt enjeksiyon yaptirdim. prostat enjeksiyonu ile çok daha kötü olursunuz. inanın bu prostata direkt enjeksiyon yontemi çok zararli. ben bu uygulamadan çok cektim son 2 yildir. sakın sakın !
hepinize acil şifalar
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen msrcmm »

Bu konu çok iyi oldu. Dediğiniz gibi, hikayelerini bize aktarmalarınız bekleriz. Teşekkürler.
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Madem başlık açılmış bende yazayım. Forumun eskileri bilirler beni 2015 yılında foruma katıldım ve o dönem hastalığa yakalanmıştım. Hastalıktan önce 2 çocuğum vardı. Doğal olarak öncesinde herhanfi bir sperm testi sayımı vs yaptırmadım. Hastalıktan sonra yapılan tüm sperm testlerinde morfoloji kruger sistemine göre %4 çıktı.

Neyse konuya geleyim. 2-3 sefer sperm testi ysptırdım değerlerim hep düşük ve iltihap çıktı. Antibiyotik prostat mesajı kombin olarak tedavimi oldum. Çok geçmedi eşim tekrar hamile kaldı. Çok şükğr şimdi çocuğum yaşını geçti.. Allah nasip ediyor bir şekilde. Nasip olmayacaksa hasta olmasanda yine olmuyor zaten.. Değerlere fazla takıpmayın doktor bana bu değerlerle hamilelik zor demişti.. öyle olmadı çok şükür
(( Kısaca bahsedeyim bu değerin en az %5 ve üzeri olması gerek. Çok farkedermi demeyin farkediyor. %5 ve üzeri olunca hamile bırakma olasılığı %80 , krugere sistemine göre morfoloji %4 olunca hamilre bırakma olasılığı yüzde 10 ların altına düşüyor ))
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Sabir yazdı:Madem başlık açılmış bende yazayım. Forumun eskileri bilirler beni 2015 yılında foruma katıldım ve o dönem hastalığa yakalanmıştım. Hastalıktan önce 2 çocuğum vardı. Doğal olarak öncesinde herhanfi bir sperm testi sayımı vs yaptırmadım. Hastalıktan sonra yapılan tüm sperm testlerinde morfoloji kruger sistemine göre %4 çıktı.

Neyse konuya geleyim. 2-3 sefer sperm testi ysptırdım değerlerim hep düşük ve iltihap çıktı. Antibiyotik prostat mesajı kombin olarak tedavimi oldum. Çok geçmedi eşim tekrar hamile kaldı. Çok şükğr şimdi çocuğum yaşını geçti.. Allah nasip ediyor bir şekilde. Nasip olmayacaksa hasta olmasanda yine olmuyor zaten.. Değerlere fazla takıpmayın doktor bana bu değerlerle hamilelik zor demişti.. öyle olmadı çok şükür
(( Kısaca bahsedeyim bu değerin en az %5 ve üzeri olması gerek. Çok farkedermi demeyin farkediyor. %5 ve üzeri olunca hamile bırakma olasılığı %80 , krugere sistemine göre morfoloji %4 olunca hamilre bırakma olasılığı yüzde 10 ların altına düşüyor ))
kadir abi sizi iyileşenler arasında saymıştı
nasılsınız
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Çok şükür ben iyiyim kardeşim. Yine yine tekrarlıyorum yüzden yğz değilim ama hastalığı ıçunutup yaşayabilştorum.. sıfıra bir adım mesafedeyim.. okadar çok dert varken böyle yaşamaya şükür... yeni düşen insanların psikolojilerini gördükçe insan haline şükrediyor...
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
mesut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mesut »

chem77 yazdı:

Nem 43 yasindayim. evlendigimde prostatitli 30 yasinda biriydim. evliligimin ilk 4 yilinda uzun donem prezervatif kullandim. iyilestim 2 cocuk yaptim.
moral bozmaya gerek yok. tek yapilacak sey dogru tedaviyi olmak ve pozitif dusunmek. ereksiyon kaybı gecici oluyor. kisirlik yapmiyor bu hastalik. tedavi olmak konusunda israrci olun. bu forumdaki başta kadir bey olmak uzere tecrubeli abilerinizi iyi dinleyin. tıp bilimleri disina sakın çıkmayın.

bir de sakın prostata antibiyotik iğnesi yaptirmayın. ben de sonradan yeniden baslayinc direkt enjeksiyon yaptirdim. prostat enjeksiyonu ile çok daha kötü olursunuz. inanın bu prostata direkt enjeksiyon yontemi çok zararli. ben bu uygulamadan çok cektim son 2 yildir. sakın sakın !
hepinize acil şifalar
Sizin hastaliginiz evlilikle mi düzeldi
chem77

Mesaj gönderen chem77 »

mesut yazdı:
chem77 yazdı:

hepinize acil şifalar
Sizin hastaliginiz evlilikle mi düzeldi
evet.
Emre06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen Emre06 »

Hamilelik öncesi takviye gıda, ilaç vb. kullanan oldu mu arkadaşlar?
kartallihk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kartallihk »

Boşalma sonrası dışarı çıkınca meninin yarısı sanki dışarı akıyor. Bu normal mi sizce?
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Turkick »

Bu başlığın hortlatılması mutlu etti. Yıllar önce yazılan olumlu yorumları okumak rahatlattı biraz. Şu an için ciddi bir sorun yaşamasam bile, ciddi sorun yaşamış aga-beylerin üreme konusundaki rahatlıkları ümit veriyor. Yüce tanrıdan hayırlısını diliyorum.

p.s.: Son soruyu anlamadım.
ali ankara

Mesaj gönderen ali ankara »

Arkadaşlar purostatit kesinlikle cocuk yapmaya engel deyil 8 yıldır bu hastalıkla yaşıyorum 1 cocugum 6 yaşında ana okuluna gidiyor ikinciside 6 haftalık eşim hamile yolda allahın izniyle sizlerin duasıyla geliyor kafanızdan bu soru işaretini silin purostatit cocuk yapmaya engel deyil ilişkiye girmeye engel deyil eşinize bılaşmaz cocugunuz sıkıntılı dogma bu hastalık zorbi hastalık ama sadece hasta olana sıkıntı verir partnere sıkıntısı olmaz evlilik bu hastalıga faydalıdır evlilikten korkmayın evlenin moralinizi bozmayın ne hastalar var bunda bişey yok gencecik felç gecirenler kör olanlar sakat olanlar kanser olanlar neler neler bizdeki tedavisi olan bi hastalık biraz zahmetli ama dogru doktor dogru tedavi ile bu iş cözülür ben ve benim gibiler dogru dedavi almayan ve umursamayan bu hastalıkla yaşamaya alışan hastalar oyüzden biz tam anlamıyla iyileşemedik atrşe benzin döktük devamlı moralinizi bozmayın evlenin benide dügününüze cagarın bi ankara oyun havası oynayın dügününüzde saygılar hayırlı ramazanlar hayırlı şifalar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ali ankara kardeşim çok faydalı bir paylaşım yapmişsin. Tebrikler...
ali ankara

Mesaj gönderen ali ankara »

Teşekkür ederim kadir abi hayırlı ramazanlar abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ali ankara yazdı:Teşekkür ederim kadir abi hayırlı ramazanlar abi
Hayirli ramazanlar kardesim.