4 Kap Testi | Op.Dr. Berk Karataş

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

4 Kap Testi | Op.Dr. Berk Karataş

Mesaj gönderen msrcmm »

Youtube yeni düşen bir video. Aslında seri olarak yayınladı adam. Hatta son videosunda bu forumdan da bahsediyor.

https://youtu.be/RR9eoJhx3co

Son videosu

https://youtu.be/MezduwcdkKM
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: 4 Kap Testi | Op.Dr. Berk Karataş

Mesaj gönderen bb544 »

msrcmm yazdı:Youtube yeni düşen bir video. Aslında seri olarak yayınladı adam. Hatta son videosunda bu forumdan da bahsediyor.

Son videosu

İnstada ekli bı doktor bende girişimci araştırmacı bir doktor oldugunu biliyorum
Allah büyük :roll:
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

msrcmm yazdı:Youtube yeni düşen bir video. Aslında seri olarak yayınladı adam. Hatta son videosunda bu forumdan da bahsediyor.

Son videosu

Prostat sıvısı lökasit bakmıyor hç değinmemiş ona
4 kapa kültür ile bakıyor İdrardan bşy yakalaması zor
Hç pcrdan filan bahsetmemiş
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Onu yaparim, bunu yaparim, o olmassa sunu yaparim, daha olmassa ötekini yaparim. En sonunda tumt yaparim. Dahada olmassa prostatı alırim diyecekken.....orada durduk. Bunlar zaten bizim bildigimiz ve uyguladigimiz seyler.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Bu doktor tedaviden bir ay sonra gel sana tumt yapalım demezse bende adam değilim.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Aslında yapabileceği herşeyi yapıyor, daha fazla birşey diyemeyiz. en masum tedaviden en radikal çözümlere kadar sıralamış. bence bu doktor ilgili
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Bu forumlardan haberi olmayan doktorun bilgisinden tecrübesinden şüphe ederim bana samimi gelmedi ztn işin ehli olsa ismi çoktan duyulurdu
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ege44 »

Tamamda adam her şeyi deniyor antibiyotikle olmasa tumt öneriyor tumt zaten dünyada yer tütmüş bir tedavi Avrupa’da cerrahi de çok tumt yapılıyor artık İngiliz makalelerde de yazıyor
msrcmm

Mesaj gönderen msrcmm »

Mrshadow yazdı:Aslında yapabileceği herşeyi yapıyor, daha fazla birşey diyemeyiz. en masum tedaviden en radikal çözümlere kadar sıralamış. bence bu doktor ilgili
Katılıyorum. Adam elimden geldiğini yapıyorum demek istiyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

msrcmm yazdı:
Mrshadow yazdı:Aslında yapabileceği herşeyi yapıyor, daha fazla birşey diyemeyiz. en masum tedaviden en radikal çözümlere kadar sıralamış. bence bu doktor ilgili
Bu tedaviler bilinen ve semptomlarin azaltilmasina yonelik tedavilerdir. Kesin cözum olarak anlatilmiyor ve zaten degil. Tumt operasyonunu ise kesinlikle önermiyorum prostatit hastalari icin.Aslinda urologlarin cok daha arastirmaci olup bu konuda arge yapmaları gerekiyor. Hastalara daha radikal tedaviler uygulanması konusunda yeni yòntemler sunulmasi, farkli tedavilere yönelik calismalar yapilmasi su an ihtiyaç olarak gorulüyor. Örnegin Çindeki 3 D tedavisi gibi yöntemler Tr de uygulanabilir. Bu konuyla ilgili bir cok urologun bu yöntemden haberi yok.
msrcmm

Mesaj gönderen msrcmm »

kadir yazdı:
msrcmm yazdı:
Bu tedaviler bilinen ve semptomlarin azaltilmasina yonelik tedavilerdir. Kesin cözum olarak anlatilmiyor ve zaten degil. Tumt operasyonunu ise kesinlikle önermiyorum prostatit hastalari icin.Aslinda urologlarin cok daha arastirmaci olup bu konuda arge yapmaları gerekiyor. Hastalara daha radikal tedaviler uygulanması konusunda yeni yòntemler sunulmasi, farkli tedavilere yönelik calismalar yapilmasi su an ihtiyaç olarak gorulüyor. Örnegin Çindeki 3 D tedavisi gibi yöntemler Tr de uygulanabilir. Bu konuyla ilgili bir cok urologun bu yöntemden haberi yok.
Bir videosunda dünyada erkeklerin %10 ile %14 arası kronik prostatit olduğunu söyledi. Bu rakam cidden çok yüksek. Hatta yaşam kaliteleri kalp ve şeker hastalarından daha düşük olduğunu söyledi. Bu denli sorunlu bir hastalığın önüne geçmek için daha çok uğraş verilmesi gerekiyor. Malesef ülkemiz doktorları yenilikçi değiller.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

msrcmm yazdı:
kadir yazdı:
msrcmm yazdı: Katılıyorum. Adam elimden geldiğini yapıyorum demek istiyor.
Bir videosunda dünyada erkeklerin %10 ile %14 arası kronik prostatit olduğunu söyledi. Bu rakam cidden çok yüksek. Hatta yaşam kaliteleri kalp ve şeker hastalarından daha düşük olduğunu söyledi. Bu denli sorunlu bir hastalığın önüne geçmek için daha çok uğraş verilmesi gerekiyor. Malesef ülkemiz doktorları yenilikçi değiller.
şeker hastası adam şekerden uzak durduğu sürece normla hayatına sorunsuz devam edebiliyor
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

https://www.youtube.com/watch?v=eDey4t2EIW8

bu adamin sitesinde ki `osman ozturk `adli yorumcu aramizdami ??? adam her yolu denemsi sonra gecmis .... !!!
msrcmm

Mesaj gönderen msrcmm »

esanjor01 yazdı:https://www.youtube.com/watch?v=eDey4t2EIW8

bu adamin sitesinde ki `osman ozturk `adli yorumcu aramizdami ??? adam her yolu denemsi sonra gecmis .... !!!
Ben o herifin dolandırıcı olduğunu düşünüyorum nedense. Numara olayı düşündürücü.
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Sahtekar Burda kaç kere yazdı ban yedi atıldı küfür etti kulak asmayın, ordan burdan para koparmaya calısan biri belliki
Mrshadow

o herif buraya da musallat olan dolandırıcının biri
esanjor01

Mesaj gönderen esanjor01 »

Mrshadow yazdı:o herif buraya da musallat olan dolandırıcının biri
nasil dolandiriyor ki ? Urunmu satmaya calisyor ? Iletilerini gorebilirmiyiz forumdaki ?
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Dolandırıcı işte ota bir dünya para istiyor size güven vermeye calışıyor sonra iyileşemiyorsunuz dolandırılmış oluyorsunuz bu kadar basit otla cöple olucak iş degil eger iyileşiyorsanız ya gecicidir yada prostatit yoktur. Defalarca yazıldı ciZildi
Allah büyük :roll:
aliseal48

Mesaj gönderen aliseal48 »

Bakteriyel prostatit antibiyotkle gecer diyor,basit diyor..pok basit ,antibiyotkle geçmiyor,git tekrar oku üniversiteyi..bağışıklığı düşürdüğünü bile bilmiyor...
Mrshadow

esanjor01 yazdı:
Mrshadow yazdı:o herif buraya da musallat olan dolandırıcının biri
nasil dolandiriyor ki ? Urunmu satmaya calisyor ? Iletilerini gorebilirmiyiz forumdaki ?
15-20 TL'lik aktardan alabileceğiniz otları 1000-1500 TL'e satarak
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Çoğu doktora nazaran çok araştırmış senin hastalık psikolojisik diye basından sallayan tiplerden biri değil videolarını bir kısmını isteyipte kanaat ettim.
mehmet01

Mesaj gönderen mehmet01 »

K.prostat ile formlar varmış diyor internette .yeni öğrendim diyor yani bu sayfaya diyor sanırım en azından girip okuduysa iyi hastaları için. Ama çoğu üroloji d.r larının bu forum dan haberi bile yoktur.
Merak ediyorum tıp okurken üroloji d.r k.prostat tanili hasta gelse nasil tedavi uygulanacak diye nasıl ders veriyorlar .tip dünyası ne düşmüyor k.prostat hastaları ile ilgili merak konusu ya .
Kime d.r göre de tedavisi yok var abicim var .
Yinede d.r araştırdığı belli hastalık hakkın da inşaallah tedavi eder hastalarını .
Birde bilindik tedavileri yazmış .
Birde benim katılmadığım olay şu bakteriyel olmayan prostat yani nonbaktireyel demek istiyor.
Ben buna katılmıyorm abi tespit edilemeyen bakteri var ben bunu üroloji d.r sordum evet olabilir saptayamadığımız bakteri olabilir dedi .antibiyitik iyi geliyor ise bunu diyen d.r yani suda var dedi prostatın olduğu yerde halen vücut bakteri olmadığı halde bakteri varmisgibide tepki verebilir ağrı yanma gibi filan Cun prostatın olduğu yerde bakteri varsa yanmada vardır düşüncem
Kendimi gözlemlediğim tedavim
Fazla mastürbasyon yapma
Prostat masajı
Üşütme
Yediğine içeriğine dikkat
Vitamin +mineral takviye
10 güne 1 boşalma hiç bir şeyim yok iyiyim
Takı mastürbasyon ne zaman sıkı yapsak bile birde yapıyorum ya ona ayar oluyorum prostatın olduğu yerde başlıyor yanma hemen tabi zor oluyor .
Elbet bir gün
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

https://www.youtube.com/watch?v=KrLsV2b ... GuMrwv_7a5

doktorun son videosu da bu sanırım.Elektromanyetik ve Ultrasonik Tedavi.