Antibiyotik tedavisi ile iyilesenler.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
boracan

Re: Antibiyotik tedavisi ile iyilesenler.

Mesaj gönderen boracan »

Kadir abi bugün zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum. Kombinde iiesef iğne sayısı 14 mü olmalı. Bir haftalık iğne tedavisinden sonra travid ve biteral diye yazmissiniz. Doğru mu.iyi günler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

boracan yazdı:Kadir abi bugün zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum. Kombinde iiesef iğne sayısı 14 mü olmalı. Bir haftalık iğne tedavisinden sonra travid ve biteral diye yazmissiniz. Doğru mu.iyi günler
İgne sayisi lokosit miktarina göre belirleniyor. Bahsettigim kombin,baslangiç kombinidir. Tedavi durumuna göre değişiklik yapilabilir.
Buffon

Mesaj gönderen Buffon »

Bende bütün gün oturarak çalışıyorum simit minder kullanmaya başladım ve ağrılarım da önemli düzeyde azalma oldu. Bir de yumuşak koltuklardan ziyade daha sert olanlara oturumunda ağrım olmuyor.
Yener
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Yener »

Buffon yazdı:Bende bütün gün oturarak çalışıyorum simit minder kullanmaya başladım ve ağrılarım da önemli düzeyde azalma oldu. Bir de yumuşak koltuklardan ziyade daha sert olanlara oturumunda ağrım olmuyor.
Bende oturma simidi olmadan zaten oturamıyorum. 2 tane var bende. Biri yuvarlak ortası boş. Diğeri nal şeklinde. Nal şeklinde olan biraz daha rahat. Ona rağmen 15-20 dakika sonra ağrı başlıyor. Gördüğüm kadarı ile herkeste olmayan bir problem.
ultra95
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ultra95 »

bende de var oturma problemi.Kuyruk sokumu bölgesinde mi oluyor sizde de ağrı oturunca?
Yener

Mesaj gönderen Yener »

ultra95 yazdı:bende de var oturma problemi.Kuyruk sokumu bölgesinde mi oluyor sizde de ağrı oturunca?
Bende kuyruk sokumu bölgesi ağrımıyor. Perine dedikleri bölge ve uzun oturursam (bazen sadece 10-15 dakika) testis ve hatta penise kadar yayılan bir ağrı oluyor. Kalktıktan kısa süre sonra geçiyor. Ayakta veya yürürken sorun yok.
Negredo

Mesaj gönderen Negredo »

Kadir abi dediğin kombini uyguluyorum iğneler bitti bugün ilaçların 2. Günü doktoruma gittim lokosit 14 den 4 e düşmüş ilçaları bitirip tekrar gidiceğim kısmetse kombinden sonra nasıl bir yol izlemeliyim antibiyotiğe devam edeyim mi ve kombin yaparken ek bir şey alayim mi ?
murat48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen murat48 »

mrb bu kombin hangileri bizede bilgi verebilirmisiniz ?
Negredo

Mesaj gönderen Negredo »

Bu kombin antbytk tedavesi benim doktor Novasef yazdı iğne kadir abide iğnelereden sonra biteral ile travid önerdi onları kullanıyorum lokositi düşürebilmek için
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Negredo yazdı:Bu kombin antbytk tedavesi benim doktor Novasef yazdı iğne kadir abide iğnelereden sonra biteral ile travid önerdi onları kullanıyorum lokositi düşürebilmek için
kaç zamandır tedavi görüyorsun ilaç kullanman bitti mi kardeşim?
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ara ara giriyorum mesajlar geliyor cevap yazıyorum. Çok şükür çok iyiyim hatta şöyle söyliyim seks hayatımın zirvesini yaşıyorum. Size şöyle bir bilgi vermek istiyorum. Ben düzenli ilişki yaşamayı başladığım zaman düzelmeye başladım. Hatta tedavi olurken bile ağrısada yansada devam ettim. Bu hergün anlamına gelmiyor haftada 1 2 gibi. Cinsel hayatınızı düzene sokun değişimi farkedeceksiniz.. Herkese allah şifa versin pes etmeyin..
Negredo

Mesaj gönderen Negredo »

1,5 yıldır hastayım bir kamyon antbyotik içtim şuanki kombine 1 hafta oldu başlayalı 6 adet novasef biterol ve travid bu şekilde kardeşim
aliseal48

Mesaj gönderen aliseal48 »

Kc34 yazdı:Ara ara giriyorum mesajlar geliyor cevap yazıyorum. Çok şükür çok iyiyim hatta şöyle söyliyim seks hayatımın zirvesini yaşıyorum. Size şöyle bir bilgi vermek istiyorum. Ben düzenli ilişki yaşamayı başladığım zaman düzelmeye başladım. Hatta tedavi olurken bile ağrısada yansada devam ettim. Bu hergün anlamına gelmiyor haftada 1 2 gibi. Cinsel hayatınızı düzene sokun değişimi farkedeceksiniz.. Herkese allah şifa versin pes etmeyin..
bakteriyel miydi sizin hastalık..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

aliseal48 yazdı:
Kc34 yazdı:Ara ara giriyorum mesajlar geliyor cevap yazıyorum. Çok şükür çok iyiyim hatta şöyle söyliyim seks hayatımın zirvesini yaşıyorum. Size şöyle bir bilgi vermek istiyorum. Ben düzenli ilişki yaşamayı başladığım zaman düzelmeye başladım. Hatta tedavi olurken bile ağrısada yansada devam ettim. Bu hergün anlamına gelmiyor haftada 1 2 gibi. Cinsel hayatınızı düzene sokun değişimi farkedeceksiniz.. Herkese allah şifa versin pes etmeyin..
bakteriyel miydi sizin hastalık..
Kültür yaptırmadım zaten bakteriyel olmayan diye birşey yok tespit edilemeyen bakteri var :)
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Negredo yazdı:1,5 yıldır hastayım bir kamyon antbyotik içtim şuanki kombine 1 hafta oldu başlayalı 6 adet novasef biterol ve travid bu şekilde kardeşim
1.5 yıldır hiç mi düzelmedi halen devam ettiğine göre tedavinizi hangi doktor yapıyor?
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

aq doktorda git karı kız düdüklede gel ilaç vermekten bıktım diyor 1 seneyi geçti doğrulamadık aq en sonunda senin gibi düdükleyecem :D
Negredo

Mesaj gönderen Negredo »

Tabiki düzelme var ama tam olarak değil benim mücadelem sıfırlayabilmek yoksa çok şükür %60 a kadar geldim ama şu idrar hissi ve şişlik bir gideydi peşini bırakacam zaten ..
Negredo

Mesaj gönderen Negredo »

Bakteri tesit yaptırmadım ama bence bakteriyeldir 14 lokosit olduğuna göre :)
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Negredo yazdı:Tabiki düzelme var ama tam olarak değil benim mücadelem sıfırlayabilmek yoksa çok şükür %60 a kadar geldim ama şu idrar hissi ve şişlik bir gideydi peşini bırakacam zaten ..
kasık ve yumurtalık ağrıların geçti mi peki?
Negredo

Mesaj gönderen Negredo »

Asosyal öyle pek şikayetim yoktu en büyük şikayetim sık idrar ve apiş arası şişkinlik bunları %60a indirdim ama tamamen kurtulmak mücadele gerektirecek harhalde inşallah tamamen geçer
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Negredo yazdı:Asosyal öyle pek şikayetim yoktu en büyük şikayetim sık idrar ve apiş arası şişkinlik bunları %60a indirdim ama tamamen kurtulmak mücadele gerektirecek harhalde inşallah tamamen geçer
apış arası şişlik zaten ağrısı adamı bitiriyor ilaç kullanmıyorum ağrı kesici dışında ama bana mısın demedi? :oops:
Negredo

Mesaj gönderen Negredo »

Ben o kadar kötüydüm ki kardeşim makatım patlıcak gibiydi günde 25 kere wc ye gidiyordum çok şükür o günleri baya atlattık ama tamamen iyileştin mi dersen daha yol var gibi fakat mücadeleyi hiç bırakmadım inşallah bir gün burada tamamen sıfırladım diyeceğime inanıyorum .. sende bırakma inşallah geçecek
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Negredo yazdı:Ben o kadar kötüydüm ki kardeşim makatım patlıcak gibiydi günde 25 kere wc ye gidiyordum çok şükür o günleri baya atlattık ama tamamen iyileştin mi dersen daha yol var gibi fakat mücadeleyi hiç bırakmadım inşallah bir gün burada tamamen sıfırladım diyeceğime inanıyorum .. sende bırakma inşallah geçecek
bırakmıyorum kardeşim devam şuan ilaç kullanmıyorum doktor gerek yok dedi ama çok kötü yapıyor adamı ağrısı :oops:
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Negredo yazdı:Kadir abi dediğin kombini uyguluyorum iğneler bitti bugün ilaçların 2. Günü doktoruma gittim lokosit 14 den 4 e düşmüş ilçaları bitirip tekrar gidiceğim kısmetse kombinden sonra nasıl bir yol izlemeliyim antibiyotiğe devam edeyim mi ve kombin yaparken ek bir şey alayim mi ?
Lokositi sifirladiktan sonra, ligone probiyotikli ve co enzim q10 olanindan, solgar bromelain500. Alfalipoik asit ve Pea kullanmani tavsiye ederim. Polen ve propoliside ek olarak kullanabilirsin.
Negredo

Mesaj gönderen Negredo »

Tamam abi öyle devam edeceğim ..