Forumda yazılan antibiyotik tavsiyesi

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Gizliman

Forumda yazılan antibiyotik tavsiyesi

Mesaj gönderen Gizliman »

Arkadaşlar bazen burada antibiyotik adları veriyoruz. Evet bunlar onu kullanan kişiler için tedavi sürecinde etkili olabilir. Ama o demek değil ki her kes için de öğle. Her keste bu iltihab yaradan bakteriler başka. Onların da antibiyotik tedavisi başka. Biz yanlış antibiyotik kullanarak daha çok o bakterileri dirençli olarak hazırlıyoruz. Bu da gelecekte bakterinin antibiyotik tedavisine hassasiyet vermemesi sonuxunu veriyor.

Lütfen kullanırken dikkatli olalım.

İyi günler. Allah yar ve yardımcımız olsun
Saleh
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Forumda yazılan antibiyotik tavsiyesi

Mesaj gönderen Saleh »

tam dogru
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Forumda yazılan antibiyotik tavsiyesi

Mesaj gönderen osmankul »

Dogru ancak Azerbaycanda antibiyotik receteli mi aliniyor bilmiyorum Turkiye de recetesiz alamiyoruz zaten. Diger problem prostatit icin ise yarayabilecek bir cok antibiyotik icin 4-6 hafta tedavi suresi verilirken burda 14-15 gunluk antibiyotik verip yolluyorlar daha sonrada gidersek 1 kutu verip basinin caresine bak diyorlar tabiri caizse. Bu dediklerim kamu hastanelerinde bana verilen antibiyotikler icin soyluyorum. Azerbaycan da hastaliga belkide bilimsel yaklasiliyor olabilir mi ? Cevabini siz verin. Zaten sizde agrilar azalinca belki zamanla iyilesir deyip pesine dusmeyince hastalik size suluk gibi yapisiyor. Bu hastaligin uygun antibiyotikle tedavisi mumkun baska yolu ek bazi destekleyici tedaviler. Antibiyotiksiz kurtulan var mi ?