Melisa Çayı ve Karabaş Otu Kullanan varmı?

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
mehmet1959
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Melisa Çayı ve Karabaş Otu Kullanan varmı?

Mesaj gönderen mehmet1959 »

tattoosoul yazdı:
tattoosoul yazdı:
mehmet1959 yazdı:fiatı iyimiş bu arada 30 lira falan solgar / çok pahalı acaba yerini tutarmı
solgar tabi kalitesi tartışılmaz ama sadece cüce palmiye yok kervanın içinde.ben içeriğine baktım burada sürekli adı geçen bitkisel ürünler var Saw palmetto,yakı otu,brokoli,at kuyruğu,ısırgan,keten tohumu olması gerek içinde 250ml tadı biraz kötü ama ben iyi bir bitkisel takviye olduğunu düşünüyorum internette 300 tl ye satılan prostea 4*4 de de içerikte bu bitkiler vardı. forumda iyi bir tedavi,bu bitki suyu,tempolu yürüyüşle iyileştiğini söyleyen bir arkadaş vardı.

http://kronikprostatit.org/viewtopic.ph ... tik#p32815
bu kervan markadan randıman aldın yanii 4/4 çok pahalı solgar kullanırken bunuda kullanmalımı acaba yoksa solgar kullanırken gerek yokmu
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen tattoosoul »

mehmet1959 yazdı:
tattoosoul yazdı:
tattoosoul yazdı: solgar tabi kalitesi tartışılmaz ama sadece cüce palmiye yok kervanın içinde.ben içeriğine baktım burada sürekli adı geçen bitkisel ürünler var Saw palmetto,yakı otu,brokoli,at kuyruğu,ısırgan,keten tohumu olması gerek içinde 250ml tadı biraz kötü ama ben iyi bir bitkisel takviye olduğunu düşünüyorum internette 300 tl ye satılan prostea 4*4 de de içerikte bu bitkiler vardı. forumda iyi bir tedavi,bu bitki suyu,tempolu yürüyüşle iyileştiğini söyleyen bir arkadaş vardı.

http://kronikprostatit.org/viewtopic.ph ... tik#p32815
bu kervan markadan randıman aldın yanii 4/4 çok pahalı solgar kullanırken bunuda kullanmalımı acaba yoksa solgar kullanırken gerek yokmu
Ben enfeksiyona bağlı bir rahatsızlıkta bitkisel takviyelerin geçici rahatlama sağlayacağını eğer kullanacaksam da bu şekilde karışım ekstraktların daha faydalı olacağını düşünüyorum.
mehmet1959

tattoosoul yazdı:
mehmet1959 yazdı:
Ben enfeksiyona bağlı bir rahatsızlıkta bitkisel takviyelerin geçici rahatlama sağlayacağını eğer kullanacaksam da bu şekilde karışım ekstraktların daha faydalı olacağını düşünüyorum.
anladım dostum teşekkürler son bir şey soracağım bu 4+4 mü kervanmı dersem hangisini tercih edersin 4+4 biraz pahalı
mehmet1959

4*4 inceledim eğer doğruysa hasta raporları falan bayaa bi etkin bişeye benziyor bu arada prostatit için değil iyi huylu prostat için konuşuyorum ama kervanla aynı içerik aynı ürünse solgarın saw palmettosu bitince birinden birini deneyeceğim
tattoosoul

mehmet1959 yazdı:4*4 inceledim eğer doğruysa hasta raporları falan bayaa bi etkin bişeye benziyor bu arada prostatit için değil iyi huylu prostat için konuşuyorum ama kervanla aynı içerik aynı ürünse solgarın saw palmettosu bitince birinden birini deneyeceğim
Ben prostea 4*4 de kullandım yaklaşık 2 ay sitesindeki birkaç insanla da konuştum iyi geldi diyen de var iyileştim diyen de ama bana pek güvenilir gelmedi ve fazla pahalı iki paket kullanmanız gerekiyor en az 4-5 ay ve 600 tl.içeriğinde yakı otu,at kuyruğu sanırım damar otu vardı aktardan da alınabilir.ben tam çay iyimi söyleyemem çünkü lökositim 1-2 olmadan ağrılarımı hiçbirşey geçirememişti şimdi iyi sayılırım lökosit takibi iesef,biteral,klindamisin,tetradox gibi ilaçlar ve probiyotik,ligone gibi takviyelerle iyileşmeyi ilk kez bukadar iyileşmiş hissettim.herşey daha iyi.Kervanın içeriği ve fiyatı daha iyi gibi yurtdışında saw palmetto(cüce palmiye)prostat rahatsızlıklarında supplementlerin içinde en çok kullanılan bitkisel ürün.
tattoosoul

mehmet1959 yazdı:4*4 inceledim eğer doğruysa hasta raporları falan bayaa bi etkin bişeye benziyor bu arada prostatit için değil iyi huylu prostat için konuşuyorum ama kervanla aynı içerik aynı ürünse solgarın saw palmettosu bitince birinden birini deneyeceğim
Pardon ben prostatit için yazdığınızı düşündüm kervan denenebilir prostea çok pahalı iyi huylu prostat büyümesinde antibiyotik kullanılmaz herhalde bitkisel takviyeler faydalı oluyor sanırım
mehmet1959

Aynen iyi huylu prostat içindi bemim yorumlarim. Kervanı deneyeceğim
mehmet1959

4×4. Cok pahalı ama onida bi denmekte fayda var.sanırim ben prostatit atağıni bir kaç geçirdim kronikleşmeden de sanırım attlattim doktorun ifadesi eee sıkintilar devam.ediyor dedim eder desi hem büyüme var hemde prostatit geçirdiğin için tahribat vardır dedi ben büyümeye karşı kervan veya 4×4 denemek istoyorum