GÜMÜŞ SUYU

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
mehmet1959
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

GÜMÜŞ SUYU

Mesaj gönderen mehmet1959 »

arkadaşlar selamlarr belkide formdaki en yaşlı üyelerden biriyim yaşım 60 prostat büyümesi mevcut prostatit de atlattık her halde şubattan beri uğraşıyorum bu sefer uzun sürdü daha önce biri iki kutu TAVANİKLE geçirdim 5 sene içinde bir kaç sefer yaşadım bu işi büyüme ile beraber bir kaç sefer yaşadım bu sıkıntıyı ama bu sefer uzun sürdüü iğne / antibiyotik / çaylar falan biraz hafifledik sanırım kronik de değil şimdilik ufak tefek sıkıntılar la hayata devamm BU GÜMÜŞ SUYU HAKKINDA özellikle admin arkadaşların ve bu konuda bilgi
sahibi bir çok arkadaş var form da görüşlerini bekliyorum herkese selamlar acil şifalar .....
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: GÜMÜŞ SUYU

Mesaj gönderen kadir »

mehmet1959 yazdı:arkadaşlar selamlarr belkide formdaki en yaşlı üyelerden biriyim yaşım 60 prostat büyümesi mevcut prostatit de atlattık her halde şubattan beri uğraşıyorum bu sefer uzun sürdü daha önce biri iki kutu TAVANİKLE geçirdim 5 sene içinde bir kaç sefer yaşadım bu işi büyüme ile beraber bir kaç sefer yaşadım bu sıkıntıyı ama bu sefer uzun sürdüü iğne / antibiyotik / çaylar falan biraz hafifledik sanırım kronik de değil şimdilik ufak tefek sıkıntılar la hayata devamm BU GÜMÜŞ SUYU HAKKINDA özellikle admin arkadaşların ve bu konuda bilgi
sahibi bir çok arkadaş var form da görüşlerini bekliyorum herkese selamlar acil şifalar .....
Mehmet kardesim,
Ben kullandim fakat fayda gormedim.maalesef.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Prostat buyumeniz prostatiti tetikliyor olmasin. Zaten bph mi prostatit yapiyor yoksa prostatit mi bph tetikliyor hala tartisma konusu. Hatta prostatit hastalarini nerdeyse yarisi ilerde bph lilar kervanina katildigini okudugum bir makalede rastlamistim.
mehmet1959

osmankul yazdı:Prostat buyumeniz prostatiti tetikliyor olmasin. Zaten bph mi prostatit yapiyor yoksa prostatit mi bph tetikliyor hala tartisma konusu. Hatta prostatit hastalarini nerdeyse yarisi ilerde bph lilar kervanina katildigini okudugum bir makalede rastlamistim.
olabilir tabii
mehmet1959

bu gümüş suyu kadir kardeşimiz kullanmış randıman alamamış bana göre çok da tartışmalı bir mevzuu bunu internette yapanların videoları var bir de satanlar acayip karışık bir mevzuu ve istismara çok da açık hazır satılanlarv çok pahalı ve ayarları düşük çıkıyormuş hele bir videonun altında yorumlarda birbirlerini suçlamalar neler neler atıyorlar tutuyorlar benim çıkarttığım sonuç yanlış kullanım kansere kadar gider netice metal insanların kendi yaptığıda tartışmalı ama prostatda iyi gelmediğine göre <gerçi belki faydalananlarda olabilir >> çok önemli değil fazla detaya girmiyorum çok ilginç dialoglar gördüm hele bi tane alanyada bir imalatcısı var başka bir kişi ana avrat girişmiş üçkağıtcı lar falan diye vermiş veriştirmiş eğer doğruysa başka alanlarda faydalananlar var eczacı bir arkadaşım var daha ona sormadım onada soracağım bakalim ne diyecek burada ypaylaşacağım selamlarrr herkese geçmiş olsun ve iyi bayramlarrr