Ben antibiyotikten fayda gordum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Hus123

Re: Ben antibiyotikten fayda gordum.

Mesaj gönderen Hus123 »

Değerli arkadaşlar,
Kendi durumum hakkında çok araştırma yaptım en yakın prostit geldi. Size anlatayım sizde bir yorum yapın ona göre doktora gideyim.

Benim sağ testisime vuran ve sağ kasıkta göbeğe yakın böyle çok şiddetli degil ama rahatsız edici bir ağrı var ve bu sürekli devam ediyor. Gün içinde yürürken falan pek hissetmiyorum ancak gece yattığım zaman ne hikmetse durulmuyor.
İşin kötü yanı normalde kasıkta bıcak gibi gir çık yapan bu ağrıyı sağ testisimde hissetmem. Aynı zamanda sağ baldırımada iniyor bu ağrı.
Sizce prostit olabilir mi ?
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Hus123 yazdı:Değerli arkadaşlar,
Kendi durumum hakkında çok araştırma yaptım en yakın prostit geldi. Size anlatayım sizde bir yorum yapın ona göre doktora gideyim.

Benim sağ testisime vuran ve sağ kasıkta göbeğe yakın böyle çok şiddetli degil ama rahatsız edici bir ağrı var ve bu sürekli devam ediyor. Gün içinde yürürken falan pek hissetmiyorum ancak gece yattığım zaman ne hikmetse durulmuyor.
İşin kötü yanı normalde kasıkta bıcak gibi gir çık yapan bu ağrıyı sağ testisimde hissetmem. Aynı zamanda sağ baldırımada iniyor bu ağrı.
Sizce prostit olabilir mi ?
olabilir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

aydinakar yazdı:kadir abi merhaba kullandığın ilaç isimlerini soranlara özelden göndermişsin bana da gönderebilir misin?
Sevgili kardesim,
Durumunuzun ne oldugunu bilmeden burada sizlere ilac ismi vermem sorumluluk geregi uygun degil maalesef.Kusura bakmayin.
aydinakar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen aydinakar »

kadir yazdı:
aydinakar yazdı:kadir abi merhaba kullandığın ilaç isimlerini soranlara özelden göndermişsin bana da gönderebilir misin?
Sevgili kardesim,
Durumunuzun ne oldugunu bilmeden burada sizlere ilac ismi vermem sorumluluk geregi uygun degil maalesef.Kusura bakmayin.
idrar ve sperm tahlillerinde lokosit yok
ultrason ve bt de prostatta küçük kitleler çıktı ve prostatit teshisi kondu.
1 unacefn 1 kutu tetradoks 1 kutu cipro iyi geldi 6 hafta sonra tekrarladi
1 unacefn 1 kutu tetradoks 2 kutu albitrol iyi geldi bitince 2 gun sonra tekrarladi
bu sefer 3 kutu tavanic yazdi
sen ignesiz olmaz demissin abi doktorlar anlamiyorlar deneme tahtasina döndüm
yanlis anlama abi direkt senin ilaçlarını alip kullanmayacafim doktora sorup fikir alacagim
sen igne olarak cipronun tetradoksun falan hap yerine igne versoyonlarini mi kullandin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

aydinakar yazdı:
kadir yazdı:
Sevgili kardesim,
idrar ve sperm tahlillerinde lokosit yok
ultrason ve bt de prostatta küçük kitleler çıktı ve prostatit teshisi kondu.
1 unacefn 1 kutu tetradoks 1 kutu cipro iyi geldi 6 hafta sonra tekrarladi
1 unacefn 1 kutu tetradoks 2 kutu albitrol iyi geldi bitince 2 gun sonra tekrarladi
bu sefer 3 kutu tavanic yazdi
sen ignesiz olmaz demissin abi doktorlar anlamiyorlar deneme tahtasina döndüm
yanlis anlama abi direkt senin ilaçlarını alip kullanmayacafim doktora sorup fikir alacagim
sen igne olarak cipronun tetradoksun falan hap yerine igne versoyonlarini mi kullandin
Ozelden bilgilendirecegim sizi.
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Hus123, alt abdominal usg yaptırmanda fayda var. Şikayetlerin prostatit olabileceği gibi, kasık fıtığı olma ihtimalinde yüksektir.
Zeki

Mesaj gönderen Zeki »

Yaşım şu anda 44. 2014 yılındayüksek psa degeri 3.8 nedeni ve 43boyutunda prostat buyumesi nedeniyle biopsi yapmıştım temiz çıkmıştı. Ozamana kadar çatal idrar yapma dışında bir şikayetim yoktuki o sorunu artık yaşamıyorum. Şikâyetlerim artınca 2018 de tekrar baktirdigimda bu sefer psa 5.8 prostat boyutu 68 mesaneye doğru genişlemiş olduğu tespiti yapıldı ve tekrar biyopsi istendi .henuz gününü bekliyorum. Benim sorunum ise daha önce şikâyetlerim çok şiddetli değildi fakat ultrason için 2lt su içince ogün ishal ve sık idrar sorunu yaşadım. Şimdi her saatte bir tuvalete gidiyorum. Tutmaya çalışınca kaçırıyorum. Ayri ca testislerinde ağrı sorunu yaşamaya başladım. Sizce bende hem prostat buyumesi hem kronik prostatit aynı anda olabilirmi ki bu hastalığın hissiz penis, sık ama normal idrara çıkma, tazyik sorunu, tamamen idrarı atmak için bir kaç kez daha kasılma, kalktıktan sonra damla damla gelmesi. Mesane boşanmamış hissim yok.. Yada mesane kaslarinami zarar verdim. Yada piskolojikmi. Şu anda tavanic kullaniyorum. Testis agrilarim niraz azaldi. Ayri ca prostat buyumesi için temiz çıksa bile ameliyati dusunmelimiyim? Bazıları prostatin kucultulmesi icin bitkisel tedavileri tavsiye ediyor. FAKAT yeni yapılan araştırmalara göre DHT değerini düşürmek insanda kalıcı dönülmez hasarlara yol açtığı söyleniyor. Ayrıca iyi huylu prostatın kanser riskine dönüşme yüzdesini artırıyormuş. Bu yüzden ne yapmalıyım sizce. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen tattoosoul »

Merhaba
Eğer tavanik işe yarıyorsa enfeksiyon la ilgili bir sorun olduğunu ve doktor direk tavanik yazdıysa bu hastalıkta bilgisiz olduğunu düşünebiliriz prostatit de psa değerlerini sanırım anormalleştiriyor.prostatit semptomlarının hepsini aynı anda yaşayacaksınız diye birşey yok herkesin problemleri farklı farklı.kesin tanı için rektal tuşe ile prostat sıvınızın lökositini takip ettirmeniz gerekiyor.neyazıkki bunu yapan doktor bulmak çok zor sebebi de sanırım ego.forumda adı geçen doktorlara gidebilirsiniz ben ve çok büyük bir çoğunluk Bahçelievler Medicana hastanesi Zafer Oyman hocaya tedavilerimizi oluyoruz.kendisi süper bir insandır.Geçmiş olsun
Zeki

Mesaj gönderen Zeki »

Cevabınız için çok teşekkür ederim. En kısa zamanda dediğimiz doktorla görüşeceğim
Zeki

Mesaj gönderen Zeki »

Sanırım SGK ile antlaşmaları yok.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Zeki yazdı:Sanırım SGK ile antlaşmaları yok.
Anlaşma var tahlil muayene 260 tl tutar
Zeki

Mesaj gönderen Zeki »

murat222 yazdı:
Zeki yazdı:Sanırım SGK ile antlaşmaları yok.
Anlaşma var tahlil muayene 260 tl tutar
Çok çok teşekkürler.
serkanzed

Mesaj gönderen serkanzed »

Selam arkadaşlar. Siteye ara ara girip bakıyorum sürekli internette olamıyorum.Yazacaklarım size yardım amaçlı değil sadece başımdan geçenleri sizlerle paylaşmak istedim.Bende 2017 başında devlet hastanesinde rahatsızlığımın prostatit olduğunu öğrendim. Ufak dozda bir paket antibiyotik verip beni gönderdiler.İlaçlarım bitti ve ağrılarım sızılarım geçmedi,tekrar yeniledi.Tekrar aynı doktora gittim ve bu ağrıları çekeceğimi söyledi gönderdi.Sonra internetten prof.doktor yusuf ziya diye bir isim buldum ve muayene oldum.Tahliller istedi. Devlet hastanesinde ki doktora hatta kızdı bu ilaç verilir mi hastalık belli falan filan. Kendinden çok emin bir doktordu. Kendisinden de çok memnun kaldım tavsiye ederim. Netten ismini araştırarak bulabilirsiniz. Bana 7 paket genta 160 mg, cipro 500 mg ve iki pakatte ağrı kesici ilaç yazdı. Hergün iğne zor oldu diyeceğim ama çektiğim ağrıların dinmesi için bir sene bile iğne olabilirdim. İlaçlar bitince kontrole gitmem gerekirdi ama ben maddi imkansızlıktan gidemedim. Ağrılarım sızılarım çok az kalmıştı. Sonra devlet hastanesinde tekrar bir ürologa gittim ve tahlil istedim (idrar kültürü)vs. herşey normal ve temiz çıktı.Ama nerdeyse hergün yada ikigünde bir azda olsa yanma yada ağrılar oluyordu. Bunları şirket doktorumuza söylediğimde ağrılarımın azda olsa ara ara bana hissettireceğini söyledi. Prostat çok özel bir organmış ve dokular zarar görmüş olabilir kolay bir iyileşme söz konusu olmaz dedi. Sonra benim boğaz enfeksiyonum oldu ve doktora iesef 1g yazmasını rica ettim. İki rahatsızlığa faydası olsun diye düşündüm.6 adet iesef 1g igne vuruldum hergün. Rahatsızlığım da yavaş yavaşta olsa hissedilir bir azalma oldu. Sonra akrabamdan propolis aldım ve her sabah bal ve propolis kullandım. Şimdi yediğim içtiğim şeylerle alakalı çok az ağrım olur yada yanma oda bir iki saat sonra geçer. Şu durumuma gelinceye kadar bazı gözlemlerim oldu arkadaşlar alkol çok içerseniz, acılı şeyler yer içerseniz ve ayaklarınızı üşütürseniz yanma ve ağrılarınız olabilir bende öyle oldu. Kendinizi üşütmeyin dikkat edin. Rahatsızlığımdan bir sene geçmiş, çok az yanma hislerim ara ara gelir gider hep şirket doktorunun dediği aklıma gelir. Prostatın sana ara ara hep kendini hatırlatacak derdi kendisi cerrahtır.
Size söyleyeceğim iyi olmak için çok uzun bir yol var yediklerinize içtiklerinize dikkat edin. Bu sitede okuduklarımın çok faydası oldu.Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Herkese acil şifalar.
huysuzdahi

Mesaj gönderen huysuzdahi »

kadir yazdı:11 yildir prostatitle ugrasiyorum.Bu hastaliga sebep olan bakterilerdir.Antibiyotikten baska tedavi sekli yok hic ugrasmayin.Şöyleki cipro,tavanic gibi oral yoldan alinan tabletler leblebi cekirdek gibi etkisi yetersiz..bir muddet sonra tekrar nuks ediyor...onu gecin..igne olacaksiniz kardesim..igne cok daha etkili...igneler bakterileri aninda pasifize ediyor...igneler bitince akabinde oral yoldan 2kutu kadar tablet kyullanilacak.Ha bide sunu soyliyeyim prostatitmiyim degilmiyim diye sistoskopi falan yaptirmayin...prostatitseniz zaten gerek yok..bu hastaligin teshisi icin rektal tuse yaptirin..prostatin odagindan cikan sivi orneginin laboratuar mikroskobik incelemesi sonucundaki lokosit miktarini ogrenmenizdir.En kesin ve basit yontem budur.Lokosit sayisi 3-4 u gecerse zaten prostat enfekte olmus demektir.Antibiyotik devamli kullanilmayacak ...kullandigim ilaclar 20 gun suruyor .20 gun sonunda 10 gun ara veriyorum ve tekrar lokosite baktirip kontrolu sagliyorum..10 aydir antb kullanmiyorum. Sadece Solgar bromelain ve propolis damlayi surekli kullaniyorum.Doku ve mukoza onarimi icin.Alfa bloker hic kullanmadim..faydasinin gecici olduguna inaniyorum.Prostatit hastalarinin asiri bosalmalarinin prostati zorladigina inaniyorum haftada 2 defanin daha mantikli oldugunu savunanlardanim.Antibiyotik olarak dedigim gibi igne, tablet +vitamin +enzim+probiyotik kombinasyonundan cok fayda gordum.Ba girsak florasi guvenligi ve candida mantari icinde probiyotik olarak ev yogurdu tuketmekteyim.Su an cok iyiyim..stres ve sinir ortami immun sistemi aninda cokertiyor.. bagisiklik sistemimizi surekli guclu tutmamiz gerekiyor.Ona cok dikkat edin.Cinsel olarak sorunum kalmadi sabah ereksiyonu da dahil.Kisacasi uygun antbiyotik tedavisinden fayda gordugumu belirtirim.Son olarak sunu ifade edeyim prostat ameliyatini kesinlikle onermiyorum.Herkese gecmis olsun.
Kadir hocam enfeksiyon sonrası doku onarımı için bromelain ve propolis damla demişsiniz doğrumu anlıyorum.Propolis damlayı güvenilir orijinal olarak nereden temin edebilirim??Tşk
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

huysuzdahi yazdı:
kadir yazdı:11 yildir prostatitle ugrasiyorum.Bu hastaliga sebep olan bakterilerdir.Antibiyotikten baska tedavi sekli yok hic ugrasmayin.Şöyleki cipro,tavanic gibi oral yoldan alinan tabletler leblebi cekirdek gibi etkisi yetersiz..bir muddet sonra tekrar nuks ediyor...onu gecin..igne olacaksiniz kardesim..igne cok daha etkili...igneler bakterileri aninda pasifize ediyor...igneler bitince akabinde oral yoldan 2kutu kadar tablet kyullanilacak.Ha bide sunu soyliyeyim prostatitmiyim degilmiyim diye sistoskopi falan yaptirmayin...prostatitseniz zaten gerek yok..bu hastaligin teshisi icin rektal tuse yaptirin..prostatin odagindan cikan sivi orneginin laboratuar mikroskobik incelemesi sonucundaki lokosit miktarini ogrenmenizdir.En kesin ve basit yontem budur.Lokosit sayisi 3-4 u gecerse zaten prostat enfekte olmus demektir.Antibiyotik devamli kullanilmayacak ...kullandigim ilaclar 20 gun suruyor .20 gun sonunda 10 gun ara veriyorum ve tekrar lokosite baktirip kontrolu sagliyorum..10 aydir antb kullanmiyorum. Sadece Solgar bromelain ve propolis damlayi surekli kullaniyorum.Doku ve mukoza onarimi icin.Alfa bloker hic kullanmadim..faydasinin gecici olduguna inaniyorum.Prostatit hastalarinin asiri bosalmalarinin prostati zorladigina inaniyorum haftada 2 defanin daha mantikli oldugunu savunanlardanim.Antibiyotik olarak dedigim gibi igne, tablet +vitamin +enzim+probiyotik kombinasyonundan cok fayda gordum.Ba girsak florasi guvenligi ve candida mantari icinde probiyotik olarak ev yogurdu tuketmekteyim.Su an cok iyiyim..stres ve sinir ortami immun sistemi aninda cokertiyor.. bagisiklik sistemimizi surekli guclu tutmamiz gerekiyor.Ona cok dikkat edin.Cinsel olarak sorunum kalmadi sabah ereksiyonu da dahil.Kisacasi uygun antbiyotik tedavisinden fayda gordugumu belirtirim.Son olarak sunu ifade edeyim prostat ameliyatini kesinlikle onermiyorum.Herkese gecmis olsun.
Kadir hocam enfeksiyon sonrası doku onarımı için bromelain ve propolis damla demişsiniz doğrumu anlıyorum.Propolis damlayı güvenilir orijinal olarak nereden temin edebilirim??Tşk
Balcilardan alip alkolle kendi cozuyor kadir abi
huysuzdahi

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Bendede var katı halde etil alkol ile çözülüyormuş galiba KTÜ onaylı bir site vardı orası güvenilirdi ama adını unuttum sitenin
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

kadir yazdı:
baris93 yazdı:Kadir abi merhaba 24 yaşında 1.5 yıllık yıllık prostatit hastasıyım.6 ay önce pcr testi yapıp enjeksiyon tedavisi oldum.tedavi hiçbir işe yaramadı.testte ise ureplasma gardnerella ve trichomas bakterileri çıktı.geçtiğimiz ay Zafer Hoca ile tedaviye başladım.yanlız pcr testini kendisine göstermedim.çıkan 10-12 lökosit miktarına göre 3 adet isef iğne 3 adet ligone vitamin 1 adet flexilevo 1 adet advil 1 adet de tetradox kullandım.ancak hiç düzelme yok ağrılarım ve yanmalarımda.bana çıkan bakteri ve patojenlere göre tavsiye edebileceğiniz birşeyler var mıdır? Saygılar
Baris93 mrb,
Yapilan arastirmalara göre ureoplazma enfeksiyon tedavisinde 100 kisiye yapilan uygulamada oral yolla Ofloksasin ,doksisiklin ve eritromosin kullanilmiş ve yapilan kontrol külturlerinde ureme olmamis,ofloksasin %94,doksisiklin %84,eritromisin %82 olarak basari saglamistir.Demek oluyorki bu tedavide Ofloksasin kürü uygulamakta fayda var.
Bunun yanisira genital patojenlerden gardnerella vaginalis ve tricomonasis tedavisi icin Flagyl tablet kullanabilirsiniz.(Dr tavsiyesi ile)
Bu ilaclari kullandiginizdan 1 saat sonra vitamin ve probiyotik takviyeleri mutlaka kullanin.Hergun evde mayalanmiş probiyotik yogurt tüketin.Yogurtta Achidophilus adli yararli bakteriler vardir bagisikligi guclendirir ve zararli patojenleri yok eder.
Ayrica belirteyim,
İstanbuldaki dr da 3 seans enjeksiyon oldum 3 yil önce hiç faydasi olmadi.Prostat enjeksiyonu bana göre riskli ve faydasiz.
mycoplazma icinde aynisi diyebilirmiyiz kadir abi ? mycoplazma ureplazma kardes , genelde birliktedir seklinde bir tanimlama var
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

esanjor01 yazdı:
kadir yazdı:
baris93 yazdı:Kadir abi merhaba 24 yaşında 1.5 yıllık yıllık prostatit hastasıyım.6 ay önce pcr testi yapıp enjeksiyon tedavisi oldum.tedavi hiçbir işe yaramadı.testte ise ureplasma gardnerella ve trichomas bakterileri çıktı.geçtiğimiz ay Zafer Hoca ile tedaviye başladım.yanlız pcr testini kendisine göstermedim.çıkan 10-12 lökosit miktarına göre 3 adet isef iğne 3 adet ligone vitamin 1 adet flexilevo 1 adet advil 1 adet de tetradox kullandım.ancak hiç düzelme yok ağrılarım ve yanmalarımda.bana çıkan bakteri ve patojenlere göre tavsiye edebileceğiniz birşeyler var mıdır? Saygılar
Baris93 mrb,
Yapilan arastirmalara göre ureoplazma enfeksiyon tedavisinde 100 kisiye yapilan uygulamada oral yolla Ofloksasin ,doksisiklin ve eritromosin kullanilmiş ve yapilan kontrol külturlerinde ureme olmamis,ofloksasin %94,doksisiklin %84,eritromisin %82 olarak basari saglamistir.Demek oluyorki bu tedavide Ofloksasin kürü uygulamakta fayda var.
Bunun yanisira genital patojenlerden gardnerella vaginalis ve tricomonasis tedavisi icin Flagyl tablet kullanabilirsiniz.(Dr tavsiyesi ile)
Bu ilaclari kullandiginizdan 1 saat sonra vitamin ve probiyotik takviyeleri mutlaka kullanin.Hergun evde mayalanmiş probiyotik yogurt tüketin.Yogurtta Achidophilus adli yararli bakteriler vardir bagisikligi guclendirir ve zararli patojenleri yok eder.
Ayrica belirteyim,
İstanbuldaki dr da 3 seans enjeksiyon oldum 3 yil önce hiç faydasi olmadi.Prostat enjeksiyonu bana göre riskli ve faydasiz.
mycoplazma icinde aynisi diyebilirmiyiz kadir abi ? mycoplazma ureplazma kardes , genelde birliktedir seklinde bir tanimlama var
Evet bu tedavi mikoplazmayada endikedir diyebiliriz.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: AZİTRO

Mesaj gönderen esanjor01 »

netter yazdı:Geçen hafta Belçika'nın en iyi enfeksiyon doktoruna gittim, dedim ki bende eskiden 2 kere üreaplasma urealticum çıktı, antibiyotik kullandım , sonraki tahlillerde çıkmıyor artık dedim , gösterdim tahlilleri meni ve 4 bardak test sonuçlarını ,,, baktı , güldü ve bu üreaplazma ürealticum u artık tedavi etmiyoruz , basit birşey dedi, kadınların çoğunda dolu bundan dedi, gerçekten onun daha önceki yazılarını vs okumuştum , aynı bana söylediklerini yazmıştı, geçen sene İzmir'deki necmettin çıkılı da aynı şeyleri söylemişti , dedim benim ağrılar neden diye ? Enfectiologe ve aynı zamanda andrologue olan dr (hastane başhekimi aynı zamanda) prostatta hasar var mı onu araştıracağım dedi, ureaplazmayı unut , prostat ekografisi vercem sonucuna göre ilaç vercem dedi, ne diyeyim bir umut, 15/11 de rdv var ekografi için ve aynı gün aynı hekim ile rdv var , iyi birşeyler olursa , olmasa da yazarım burada 1 ay sonra , umut işte ... not bende üreaplazma urealtikum çıkmıştı eskiden , şimdi birşey Yok çıkmıyor
o dangalak halt etmis artik tedavi etmiyorlarmis ... ben buna yakalanmistim mykoplazma honmonis ile birlikte ... duman olmustum ....
netter
Hastalık Başlangıç Yılı: 1988

Mesaj gönderen netter »

Mycoplazma hominis ile UU farklı , hominis daha fazla sorunlara yer açıyor deniyor
murat222

netter yazdı:Mycoplazma hominis ile UU farklı , hominis daha fazla sorunlara yer açıyor deniyor
Sen nasıl oldun abi şikayetlerın geçti mi
netter
Hastalık Başlangıç Yılı: 1988

Mesaj gönderen netter »

Var şikayet ama alıştım , geçmez bu hastalık, kafaya taktın mı artıyor ağrılar, 30 yıl oldu benim bu hastalığa yakalanalı , karşılıklı oturup konuşsak iyi bilgiler alırsın benden , yazarak zor oluyor, bir iki kere U Urealtikum çıktı bende , 3 çocuğum oldu bu şekilde, bende inanamadım, stresli anlarda ağrılar artıyor, spor yap arkadaşım koşu vs iyi geliyor unutuyorsun , bu prostata ilaç işlemiyor , bu forumda Kadir vs, o doktor hep ticari kokusu burnuma geliyor ... ara sıra yazışalım , sen nasılsın ? Ne zaman yakalandın ? Hangi mikrop var tahlillerde ?
svmq

Mesaj gönderen svmq »

netter yazdı:Var şikayet ama alıştım , geçmez bu hastalık, kafaya taktın mı artıyor ağrılar, 30 yıl oldu benim bu hastalığa yakalanalı , karşılıklı oturup konuşsak iyi bilgiler alırsın benden , yazarak zor oluyor, bir iki kere U Urealtikum çıktı bende , 3 çocuğum oldu bu şekilde, bende inanamadım, stresli anlarda ağrılar artıyor, spor yap arkadaşım koşu vs iyi geliyor unutuyorsun , bu prostata ilaç işlemiyor , bu forumda Kadir vs, o doktor hep ticari kokusu burnuma geliyor ... ara sıra yazışalım , sen nasılsın ? Ne zaman yakalandın ? Hangi mikrop var tahlillerde ?
Dediğine katılmıyorum.Kadir abinin yaptığı yardımı bıkmadan sıkılmadan bu şekilde kimse yapamaz.Buradaki herkese az veya çok bir şekilde iyiliği dokunmuştur.Kendisinin yazılarını iyi okuyun.İyi geceler
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

netter yazdı:Var şikayet ama alıştım , geçmez bu hastalık, kafaya taktın mı artıyor ağrılar, 30 yıl oldu benim bu hastalığa yakalanalı , karşılıklı oturup konuşsak iyi bilgiler alırsın benden , yazarak zor oluyor, bir iki kere U Urealtikum çıktı bende , 3 çocuğum oldu bu şekilde, bende inanamadım, stresli anlarda ağrılar artıyor, spor yap arkadaşım koşu vs iyi geliyor unutuyorsun , bu prostata ilaç işlemiyor , bu forumda Kadir vs, o doktor hep ticari kokusu burnuma geliyor ... ara sıra yazışalım , sen nasılsın ? Ne zaman yakalandın ? Hangi mikrop var tahlillerde ?
Aynen onlarca kisi birlestik anlastik zafer hoca sayemizde yatlara katlara arabalara sahip oldu bizede komisyon veriyo durumuz cok iyi cok sukur sayesinde ramazan ramazan konusturucaksiniz bizi size yaranilmaz adam olmazsiniz siz surda yardimci olalim diyoruz ithamlara bak te allahım sana allah sifa versin birsey diyemiyorum
murat222

Yanlış düşünüyorsun kadir abi olsun kc34 olsun fayda gördükleri tedaviyi ve doktoru öneriyorlar
Kadir abi de kc 34 te iş adamı böyle şeylere zerre ihtiyaçları yok
Bu tip ithamlar hoş olmuyor