Prostatit ve sık bosalma tavsiyelerim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Prostatit ve sık bosalma tavsiyelerim

Mesaj gönderen osmankul »

Dedigini hastaligimin ilk senesi gunde bir yapiyordum bazen gunde 2 kere agrilar arttiginda bir kac gun ara veriyordum. Gecen yil haziran ayinda yagmurda biraz usuyup islandim sonuc hastalik fena bir atak yapip ilk vurdugundan beter etti hayatimda ilk defa acile gittim verdikleri agri kesicili serum bile bir halta yaramadi. Bir hafta nerdeyse yemek yiyemez oldum yedigimide kusuyordum, 6-7 kg verdim novosef igne ve kullandigim antibiyotikler biraz kendime getirdiysede bu olaydan onceki durumuma bile donemedim hergun bosalma prostatin kaybettigi meniyi yerine koymak icin gereginden fazla calismasina dolayisiyla odem ve enflamasyonu atamamasina bence sebep oluyor. Zaten forumdaki bir cok kiside de gordugum kadariyla durum benzer. Siz su an benim hastaligin ilk safhasindaki durumumdasiniz ikinci atak birincisinden kotu olursa benim gibilerin durumuna dusebilirsiniz o yuzden hergun bosalmayi bence bir daha dusunun. Sonucda her bosaldiginizda cinko ve magnezyum kaybediceksiniz protatit hastalarinin menisinde cinko ve magnezyum oranlari hasta olmayanlara gore daha dusuk cikmis. Tabi hastaligi tetikleyici unsurlardan biri veya hastaligin sonucuda olabilir ! Her gun bosalma fikri deneyen biri olarak sonucunun vucudun zayif dustugu bir anda hastaligin guclu bir atagiyla eskisinden beter olabilecegini dusunuyorum. Kc54 un tavsiyesiydi zannediyorum 3 gunde bir ideal sure gibi uzatabiliyorsak bence faydali fakat haftada bir belkide mutlaka olmasi lagzim cunku gecen yilki atakta 2-3 hafta bosalmadim agrim devam edince bosalinca biraz rahatlama saglamisti.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Prostatit ve sık bosalma tavsiyelerim

Mesaj gönderen bb54 »

Prof dr tüyolarına ihtiyac yok herhün boşalmak rahatsızlık verir tahrişi artırır bu yaşlta olması zor diye bişey yok kac tane hasta iyileştirmiş profösörde bunları diyo yanlış bilgilendirme