Zafer Oyman

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Zafer Oyman

Mesaj gönderen hamdi »

esanjor01 yazdı:
hamdi yazdı:
Seref yazdı:Herkese Merhaba,

Kimler Zafer Oyman ile tedavi görüp hastalıktan kurtuldu acaba? Kadir abi ve Kc34 hariç.
Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.
teşekkürler
zafer oymana daha önce bir defa gittim gittiğim de lokasit 8 10 cikmisti.bana gelmene gerek yok seninki deve de kulak gelen hastalar içinde en iyisi sensin dedi 7 iesef igne 2 kutu tetradox verdi gerçekten beni 2 ay rahatlatti igneler ben izak hocanin hastasıyım normalde aradaki farkı ve prostat sivisindan lokasit olcturmek için gittim.zaten bi daha gelmene gerek yok dedi uzaktan geliyosun dedi.izak hoca surekli antibiyotik kullanımına karşı genelde hastaligin alevli donemlerinde antibiyotik veriyor.Ama bende artik zafer oyman in igne tedavisinin faydali olacağını düşünüyorum izak hocaya söyledim igne kullanalım diye biraz ara verelim antibiyotige Florası duzeltelim dedi.Ben kurtulmanın ama bilgi amaçlı yazmak istedim.
2 ay rahatlatti , sonra tekrardanmi nuks etti ? Demek oluyorki verdigi igne + tetradox kombini yeterli gelmedi ...hangi sikayetle gitmistin de bu ilaclari yazmisti ?
sag testis sag kasik makatta yanma
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Seref yazdı:
kadir yazdı:
Seref yazdı:Merhaba arkadaşlar,
zafer hocaya muane olduktan sonra loksit üzerine konuştuk çünkü bende çok fazla vardı. Lokositi düşürmemiz gerektiğini söylemişti. Bende lokositi düşürenlerin şikayetleri bitiyormu diye sordum ama tam bir cevap alamadım.
Lokositi dürüp en az 6 ay boyunca stabil tutanların şikayetleri hastalığın ilk başlangıcına göre azalmaktamıdır acaba?

Teşekkürler
Evet kardesim, prostat sivisi lokosit olcumunu uzun sure stabilde tutarsan iyilesmeyi yakalarsin.
Teşekkür edrim Kadir abi. İnşallah..
Kalsifikayonlar için EDTA diye bir madde var abi. Bunu Tc de bulmak mümkünmü sence abi.Herhangi bir ilaç var mı içinde EDTA olan.
Esra nasıl birşey merak ettim ?
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Seref yazdı:
bb54 yazdı:
Seref yazdı: Teşekkür edrim Kadir abi. İnşallah..
Kalsifikayonlar için EDTA diye bir madde var abi. Bunu Tc de bulmak mümkünmü sence abi.Herhangi bir ilaç var mı içinde EDTA olan.
Esra nasıl birşey merak ettim ?
Vucuttaki kireçlenmeleri önleyen bir kimyasal.
Abi akşam Google çeviriyle şitelerde baktım araştırdım kendi çapımda. Edta kalsifikasyoblaro yok ediyormuş enjeksiyon yapan doktorlar kullanıyormuş Levent Türk yazmış bi foruma. Damar yolu ile alınada biliyormuş iv şeklinde. Fitil tarzında var magnezyum edta araştırıp şipariş etmeyi düşünüyorum biraz maliyeti yüksek ama :)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

bb54 yazdı:
Seref yazdı:
bb54 yazdı: Esra nasıl birşey merak ettim ?
Abi akşam Google çeviriyle şitelerde baktım araştırdım kendi çapımda. Edta kalsifikasyoblaro yok ediyormuş enjeksiyon yapan doktorlar kullanıyormuş Levent Türk yazmış bi foruma. Damar yolu ile alınada biliyormuş iv şeklinde. Fitil tarzında var magnezyum edta araştırıp şipariş etmeyi düşünüyorum biraz maliyeti yüksek ama :)
Selam kardesim,
Edta yi kullanirsaniz kireclenmeye yüz tutmuş iyileşen bolgeler varsa onlarin tekrar acilma ihtimali yuksek.Patojenler aciga cikarak yeniden enfeksiyonu baslatabilir.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

kadir yazdı:
bb54 yazdı:
Seref yazdı:
Selam kardesim,
Edta yi kullanirsaniz kireclenmeye yüz tutmuş iyileşen bolgeler varsa onlarin tekrar acilma ihtimali yuksek.Patojenler aciga cikarak yeniden enfeksiyonu baslatabilir.
Abi mikrop varsada çıksın ortaya antibiyotikle bakalım çaresıne öteki türlü kalsifikasyon içinde gizlenmiyor mu mikrop
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Seref yazdı:
bb54 yazdı:
Seref yazdı:
Benim okuduğum yabancı kaynaklarda. Tmapda bir klinikte yapılan çalışmada prostatıında kalsifikasyon olan hastalara denenmiş. 3 ay boyunca fitil kullanılmış ve aynı zamanda bir kaç takfiyr ve tetracyline sanırsam tetradox tipi bir antibiyotikte kullanılmış. Hasatalarda ya kalsisikasyon boyutları küçülmüş yada kalsifikasyonlar tamamen yok olmuş.
Bu yöntemin denendiği hastalar prostatit tedavisi için gerek antibiyotik gerek bitkisel gerek egzersiz tedavilerini deneyip sonuç alamamış hastalar.
Klasifikasyonların içinde saklanan nanobakterilere yogunlaşmışlar bu tedavş yöntemiyle.
Daha derin araştırma yapmış olanlarda fikirlerin söylerlerse seviniriz.
Abi bunun için ayrıca başlık acıp konuya tam hakim olup ürünü bulup prosedüre göre uygulamak lazım ama ingilizca lazım google tam ceviremiyo. Denemek için aday olabilirim maliyeti 1 bin tl gecmez
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

bb54 yazdı:
Seref yazdı:
bb54 yazdı: Abi akşam Google çeviriyle şitelerde baktım araştırdım kendi çapımda. Edta kalsifikasyoblaro yok ediyormuş enjeksiyon yapan doktorlar kullanıyormuş Levent Türk yazmış bi foruma. Damar yolu ile alınada biliyormuş iv şeklinde. Fitil tarzında var magnezyum edta araştırıp şipariş etmeyi düşünüyorum biraz maliyeti yüksek ama :)
Benim okuduğum yabancı kaynaklarda. Tmapda bir klinikte yapılan çalışmada prostatıında kalsifikasyon olan hastalara denenmiş. 3 ay boyunca fitil kullanılmış ve aynı zamanda bir kaç takfiyr ve tetracyline sanırsam tetradox tipi bir antibiyotikte kullanılmış. Hasatalarda ya kalsisikasyon boyutları küçülmüş yada kalsifikasyonlar tamamen yok olmuş.
Bu yöntemin denendiği hastalar prostatit tedavisi için gerek antibiyotik gerek bitkisel gerek egzersiz tedavilerini deneyip sonuç alamamış hastalar.
Klasifikasyonların içinde saklanan nanobakterilere yogunlaşmışlar bu tedavş yöntemiyle.
Daha derin araştırma yapmış olanlarda fikirlerin söylerlerse seviniriz.
Abi bunun için ayrıca başlık acıp konuya tam hakim olup ürünü bulup prosedüre göre uygulamak lazım ama ingilizca lazım google tam ceviremiyo. Denemek için aday olabilirim maliyeti 1 bin tl gecmez
Arkadaslar,
Kronik prostatit hastalarinda kalsifik alanlar iyilesme sonucu dogal olarak olusan scarlardir. Iyilesen yerler kireclenerek kapanir. Bu kalsifik alanlari yok edemezsiniz ettiginiz takdirde yara tekrar acilir. Vücudumuzda olusan yumusak doku enfeksiyonlarindada ayni olusum gozlenir. Akciger enfeksiyonu geciren hastalardada iyilesen bolgelerdede kalsifik alanlar olusur.
.
Uglyist

Mesaj gönderen Uglyist »

Selamlar
Tecrübeli arkadaslara soruyorum zafer hoca klindan 150 yazmış genelde hangi bulgular icin veriyorduur klindanı sizce?
Uglyist

Mesaj gönderen Uglyist »

Bir diger soruda ; sürüntü pcr de tirikomonas vaninit cikti
tavsiyeleriniz nelerdir tedavi konusunda? Ayrıca tamamen vücuttan atilırmımsizce tecrubesi olan arkadas varmıdır? Tşk
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Uglyist yazdı:Bir diger soruda ; sürüntü pcr de tirikomonas vaninit cikti
tavsiyeleriniz nelerdir tedavi konusunda? Ayrıca tamamen vücuttan atilırmımsizce tecrubesi olan arkadas varmıdır? Tşk
biteral ya da flagyl kullanılır bu bakteri için. tedavisi nispeten basittir.
Uglyist

Mesaj gönderen Uglyist »

Biteral kac kutu kulllanmalıyım sizce? 2?
Mrshadow

Uglyist yazdı:Biteral kac kutu kulllanmalıyım sizce? 2?
enfeksiyonun miktarına bağlı, bunu ancak enfeksiyona baktırarak anlarsın
Uglyist

Mesaj gönderen Uglyist »

Prostat sivisi lokosit 4/5 cıkıypr idrar zaten 1-2
Mrshadow

Uglyist yazdı:Prostat sivisi lokosit 4/5 cıkıypr idrar zaten 1-2
zafer hocaya devam
o belirleyecek miktarı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Seref yazdı:
kadir yazdı:
bb54 yazdı: Abi bunun için ayrıca başlık acıp konuya tam hakim olup ürünü bulup prosedüre göre uygulamak lazım ama ingilizca lazım google tam ceviremiyo. Denemek için aday olabilirim maliyeti 1 bin tl gecmez
Arkadaslar,
Kronik prostatit hastalarinda kalsifik alanlar iyilesme sonucu dogal olarak olusan scarlardir. Iyilesen yerler kireclenerek kapanir. Bu kalsifik alanlari yok edemezsiniz ettiginiz takdirde yara tekrar acilir. Vücudumuzda olusan yumusak doku enfeksiyonlarindada ayni olusum gozlenir. Akciger enfeksiyonu geciren hastalardada iyilesen bolgelerdede kalsifik alanlar olusur.
.
Merhaba Abi,
Sende kalsifikasyon var miydi?
Tesekkurler
Mrb,
Bende gorulmedi fakat goruntuleme cihazlariyla goruntulenemeyecek kadar vardir sanirim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Seref yazdı:
kadir yazdı:
Seref yazdı: Merhaba Abi,
Sende kalsifikasyon var miydi?
Tesekkurler
Mrb,
Bende gorulmedi fakat goruntuleme cihazlariyla goruntulenemeyecek kadar vardir sanirim.
Trus yaptirmismiydin abi.
Trus da belli olur abi bende milimetrik ölçüde var onu bile görmüşlerdi.
Yaptirmistim gorulmedi.
Yener

Mesaj gönderen Yener »

Merhabalar. Bende 4-5 ay önce Zafer Hoca'ya tedaviye başladım. Son 2 aydaki kontrollerde Lökosit stabil. Pelvik bölge ağrılarda azalma var. Ağrılar tamamen geçmiş değil henüz ama forumdaki tecrübeli arkadaşlar doku iyileşmesinin daha uzun sürebileceğini söylüyorlar.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

Yener yazdı:Merhabalar. Bende 4-5 ay önce Zafer Hoca'ya tedaviye başladım. Son 2 aydaki kontrollerde Lökosit stabil. Pelvik bölge ağrılarda azalma var. Ağrılar tamamen geçmiş değil henüz ama forumdaki tecrübeli arkadaşlar doku iyileşmesinin daha uzun sürebileceğini söylüyorlar.
Tedaviye devam benim 1 yil sürdü sonunda kurtuldum.Disiplini bozma yeterki iyileşirsin.
Yener

Mesaj gönderen Yener »

Seref yazdı:
Yener yazdı:Merhabalar. Bende 4-5 ay önce Zafer Hoca'ya tedaviye başladım. Son 2 aydaki kontrollerde Lökosit stabil. Pelvik bölge ağrılarda azalma var. Ağrılar tamamen geçmiş değil henüz ama forumdaki tecrübeli arkadaşlar doku iyileşmesinin daha uzun sürebileceğini söylüyorlar.
Merhaba
Hastaligin ilk basladigi zamanki şikayetleriniz nelerdi acaba?
Tesekkurler
Merhabalar,

Önce başlangıçtaki şikayetleri ve sonra şu andaki durumlarını yazacağım.

İlk başlangıçta ateş, halsizlik, tansiyon, şeker, tüm sistemin değerlerinin alabora olması => İlaçlara başladıktan 3-4 gün sora düzeldi
Penis ucunda sızlama => İlaçlara başladıktan 3-4 hafta sonra düzeldi
İdrar yaparken sızlama => İlaçlara başladıktan 2-3 hafta sonra düzeldi
Sık idrara çıkma => Daha seyrek çıkıyorum, ama yinede normalin üstünde. Ancak prostat oldukça büyük. Mesaneye baskı ve darlık yapıyor. İdrar tam boşalmıyor. Son kontrolde prostat dahada büyümüş.
Menide sarı renk ve koyu renk topaklar => Koyu renk topaklar 2-3 günde düzeldi. Sarı renk giderek açıldı. Şu anda beyaza yakın.
Sertleşme => 56 yaşındayım. Zaten sertleşmenin kalitesinde bir miktar düşme olmuştu. Hastalıkla beraber bu arttı. Şimdi eski seviyesine geldi diyebilirim. Ama zaman zaman sorun oluyor. Psikolojik olabilir. Nede olsa acaba olacak mı korkusu sardı.
Penisde his azalması => Sadece 1 hafta kadar sürdü. Sonra düzeldi.
Penis kökünde ve testislerde ağrı => Seyrek oluyordu. Çok şiddetli değildi. Şİmdi düzeldi.
Otururken Ağrı => En büyük sorunum. Hastalık alevlendikten 1 hafta sonra başladı. Tam bir süreklilik ile bugüne kadar geldi. Ancak ilk günlere göre y%70 düzeldi diyebilirim. Sürekli oturma simidi kullanıyorum.
Yener

Mesaj gönderen Yener »

opulentia yazdı:
Tedaviye devam benim 1 yil sürdü sonunda kurtuldum.Disiplini bozma yeterki iyileşirsin.
Teşekkürler. Geçmiş olsun size de. Tabii mücadeleye devam edeceğiz. İnşallah kalıcı bir düzelme olur. Hepimiz bu hastalığı yeneriz inşallah. Ama söylediğiniz gibi disiplin son derece önemli ve yapılan mücadelenin başarıya ulaşabilmesi için belkide en önemli faktör.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

Seref yazdı:Zafer hoca neden alfa blocker vermiyor?
Neden vermesin veriyor hastaya gore değişir.
patient45
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen patient45 »

Aranızda hiç hem Zafer hoca hem Eskişehir'deki Hüseyin hoca ikisine bir görünen oldu mu? Ya da Zafer hoca ile başlayıp fiyat uygunluğundan Hüseyin hocayı tercih edeniniz oldu mu? Ben Zafer hocanın ilgisinden alakasından çok memnun kaldım fakat henüz mesleğim olmaması ve her gidişimde yol + muayene 500 tl civarı para verecek olmam düşündürdü bu olasılığı. Ayrıca Eskişehir- Manisa arasının kısa mesafe olmasınında artısı var tabiki.
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

patient45 yazdı:Aranızda hiç hem Zafer hoca hem Eskişehir'deki Hüseyin hoca ikisine bir görünen oldu mu? Ya da Zafer hoca ile başlayıp fiyat uygunluğundan Hüseyin hocayı tercih edeniniz oldu mu? Ben Zafer hocanın ilgisinden alakasından çok memnun kaldım fakat henüz mesleğim olmaması ve her gidişimde yol + muayene 500 tl civarı para verecek olmam düşündürdü bu olasılığı. Ayrıca Eskişehir- Manisa arasının kısa mesafe olmasınında artısı var tabiki.
Ben ikisinede gittim ikiside iyi doktorlar zafer hoca biraz hiperaktif benim gibi anında kızabilir degişebilir ama iyidir
patient45
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen patient45 »

bb54 yazdı:
patient45 yazdı:Aranızda hiç hem Zafer hoca hem Eskişehir'deki Hüseyin hoca ikisine bir görünen oldu mu? Ya da Zafer hoca ile başlayıp fiyat uygunluğundan Hüseyin hocayı tercih edeniniz oldu mu? Ben Zafer hocanın ilgisinden alakasından çok memnun kaldım fakat henüz mesleğim olmaması ve her gidişimde yol + muayene 500 tl civarı para verecek olmam düşündürdü bu olasılığı. Ayrıca Eskişehir- Manisa arasının kısa mesafe olmasınında artısı var tabiki.
Ben ikisinede gittim ikiside iyi doktorlar zafer hoca biraz hiperaktif benim gibi anında kızabilir degişebilir ama iyidir
Evet yerinde duramıyor adam :D Tedaviye hangisinde devam ediyorsunuz hocam?
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

patient45 yazdı:
bb54 yazdı:
Evet yerinde duramıyor adam :D Tedaviye hangisinde devam ediyorsunuz hocam?
Hüseyin hoca bactrim yazmıştı 1 ay kullan dedi lokosit yüksekti 1 kut kullandım zafer hocaya gittim onunla devam ediyorum suan