DENEYİN!!!PİŞMAN OLMAZSINIZ!!!

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
keops
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: DENEYİN!!!PİŞMAN OLMAZSINIZ!!!

Mesaj gönderen keops »

merhabalar peki bu kürü sürekli kullansak veya ara verip kullunmaya devam etsek zararı olurmu bende faydasını gördüm çünkü
Prostaq
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Prostaq »

1 hafta devam et 1 hafta ara ver
jinjabura

Mesaj gönderen jinjabura »

keops yazdı:merhabalar peki bu kürü sürekli kullansak veya ara verip kullunmaya devam etsek zararı olurmu bende faydasını gördüm çünkü
gardaşım aldığım aktar 1veya 1,5 ay kullan, sonra 1,1,5 hafta ara ver demişti bende bu şekilde kullanıyorum yorumlarımı okursan bahsettiğim süre kadar kullanıp ara verdim sonra eskisi kadar olmasada tekrar nüksetti bende bunu adamla konuştum "adamda bu kürü verdiğim herkeste hastalığı tamamen geçenler olduğu gibi senin durumunda olanlada karşılaştım dedi ,aynı şekilde kullanmaya devam et faydana olur ve inşallah şifa bulursun dedi" bende buşekilde kullanmaya devam ediyorum ve senin sorunun aynısını sorduğımda " bu kürü uzun sürelii kullanmanın vücutta başka bir soruna yol açmasıyla ilgili" cevabı;dozunda ve kararında kullanırsan ve ara vermeyi es geçmezsen herhangi bir sıkıntı olmaz demişti,peki ya zararı olursa diye sorduğumda? hiç karşılaşmadım ama doktora gidipte kullandığın antibiyotiklerin bilee katkat zararı var yinede şifa bulmak için kullanıyorsun o ilaçları dedi kaldıki sana verdiğim bu kürün içinde hiçbir kimyasal karışım yok tam tersi doğal bitkilerden oluşuyor dedi,ha genede bir sıkıntıyla karşılaşma durumun var mı? evet milyonda bir ihtimalde olsa var dedi ,bunun garantisini hiçbir doktor veremiyor ben nasıl vereyim dedi,işte aramızdaki bu sohbet adamın ne kadar samimi,ciddi ve riyakarlıktan uzak olduğunu çok rahat bir şekilde gösterdi bana ,bilemiyorum sen ne düşünürsün ama bana göre söyledikleri çok mantıklı ve samimimiydi ,yanlış mıyım? gardaşım sen ne düşünüyorsun?
Onur
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen Onur »

Bu kuru baska deneyen oldu mu arkadaslar? Bana bu aralar zencefil iyi geliyor- yanma, agri ve ereksiyon konusunda...
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Bunlr sadece biraz hafifletir tamamn krtulmak imkansiz
Onur
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen Onur »

15 yildir cekiyorum, gecmeyecegini kabullendim zaten. Ama bu tarz organik hafiflericileri surekli tuketmen sagligina zarar vermden sikayetleei azaltip hastaligin aklina gelmemesine yardimci oluyor. En kotusu surekli oraya odaklanmak...
ibram1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2201

Mesaj gönderen ibram1905 »

Arkadaslar akzer in yakiotu ve kereviz tohumu karisimi cayi var. Yeni aldim kullaninca haber ederim.