Escheria Coli Pcr?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mustafa9424
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Escheria Coli Pcr?

Mesaj gönderen mustafa9424 »

huseyn yazdı:Ureplasma mikroplasma mikropla bakteri arasinda bir patojen bir cok saglikli kadini vucudunda gorulebilir onlarda pekde tahribat yaratmaz erkege bulasdiginda ilk 3 gun icinde prostatin hucresini bozub iltahab yapmaya baslar
Benim tahlillerimde de bu bakteriye rastlandı.Tahlillerden sonra Doktorum kronik prostatit tanısı koydu. Önce 4 kutu antibiyotikle bakteriyi yok etmeye çalıştı. 3 hafta kadar da b 12 vitamini ve ağrı kesici içtim. Ağrılarım bitmek bilmedi hep aynı arada şiddetlenip yaşam kalitemi düşüren ağrılar.. Kontrole gitiğimde bakteri gizlenmiş olabilir dedi tekrar antibiyotik verdi. Ama hala ağrılarım geçmek bilmiyo.. 2 senedir tanısı konulamayan herkesin psikolojik dediği şeyi yeterince çektim şimdi de tedavisinin yapılamaması kafamı yedirtecek bana.. Lökositler çok yüksekti 3e 4 e düştü ona rağmen bitmiyo. Doktor ne diyorsa onu yapıyorum hayatımdan baharatı soğuğu çıkardım ama bitmiyo.. Ve herkesin bana acılarım yetmiyomuş gibi akıl vermesinden sıkıldım. Lütfen bans yardım edin:((
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Nerde ki lokosit 3-4?
mustafa9424
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa9424 »

Bilmiyorum galiba prostat sıvısından almıştı. Çok yüksekti önce sonra 3-4 e düştü
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

mustafa9424 yazdı:Bilmiyorum galiba prostat sıvısından almıştı. Çok yüksekti önce sonra 3-4 e düştü
bence yeniden pcr yaptırman lazım
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

mustafa9424 yazdı:
huseyn yazdı:Ureplasma mikroplasma mikropla bakteri arasinda bir patojen bir cok saglikli kadini vucudunda gorulebilir onlarda pekde tahribat yaratmaz erkege bulasdiginda ilk 3 gun icinde prostatin hucresini bozub iltahab yapmaya baslar
Benim tahlillerimde de bu bakteriye rastlandı.Tahlillerden sonra Doktorum kronik prostatit tanısı koydu. Önce 4 kutu antibiyotikle bakteriyi yok etmeye çalıştı. 3 hafta kadar da b 12 vitamini ve ağrı kesici içtim. Ağrılarım bitmek bilmedi hep aynı arada şiddetlenip yaşam kalitemi düşüren ağrılar.. Kontrole gitiğimde bakteri gizlenmiş olabilir dedi tekrar antibiyotik verdi. Ama hala ağrılarım geçmek bilmiyo.. 2 senedir tanısı konulamayan herkesin psikolojik dediği şeyi yeterince çektim şimdi de tedavisinin yapılamaması kafamı yedirtecek bana.. Lökositler çok yüksekti 3e 4 e düştü ona rağmen bitmiyo. Doktor ne diyorsa onu yapıyorum hayatımdan baharatı soğuğu çıkardım ama bitmiyo.. Ve herkesin bana acılarım yetmiyomuş gibi akıl vermesinden sıkıldım. Lütfen bans yardım edin:((

Kardeşim prostat sıvısından pcr testi yaptır bakteri tespiti açısından
Üreoplazma ve mycoplazma etkili antibiyotikler
Tetraksilin azitro ofloksasin levoflaksasin moksifloksasin eritromisin tarzı ilaçlardır
En kuvvetlisi moksifloksasin dir
freeman

Mesaj gönderen freeman »

huseyn yazdı:Duyduguma gore e coli tam bir bas belasi e colini vuctdan atmak zor is
Daha once bu bakteri cikan ve 2 aylik damardan invanz verilerek bakteriyi yok eden vardi forumda..