tahlil sonuçları

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
nhka
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: tahlil sonuçları

Mesaj gönderen nhka »

Mrshadow yazdı:
nhka yazdı:
Mrshadow yazdı:
prostat iltihabı ile ile prostatit aynı şey, kronik hale gelmişse kronik prostatit denir ama bence kronik prostatit diye bişey yok.
eğer prostat içindeki bakteri temizlenememişse, antibiyotikle bir miktar kafasını eziyosun ama kalan az sayıdaki koloni tekrar ürüyor bunun için diyoruz işte sürekli takip gerekiyor diye, baktın enfeksiyon gelişiyor tekrar vuracaksın kafasına, taa ki tamamen sonlanana dek.
pcr ve prostat sıvısından alınan lokosit sayımı bu yüzden önemli.
Benim bir sorunum yoktu. İdrar konusunda biraz tam boşaltamama durumu vardı. ama günlük yaşamımı etkilemiyordu. Her sey birden bire basladı... Okulda otururken ereksiyon olmadan bir boşalma yaşadım şaşınlık verici şekilde... O günden beri (9 gündür) zor günler geçiriyorum. Peniste birden bire aşırı hassasiyet ve durduk yere boşalacakmışım gibi hissetme sorunu ortaya çıktı. Günden güne bu geçiyor diye sevinirken, şimdi testis ve makak arasında idrardan sonra şişlik ve yanma hissi başladı bir gündür. Hepsi vize haftasına denk geldi psikolojim alt üst durumda sınavlar berbat... Kabuslar görüyorum... Allah göstermesin prostat büyümesi, kanseri gibi şeyler okuyorum nette... İnşallah cuma gününe randevu aldım ama gelmiyor bir türlü o gün... Allah yardımcım olsun...
bu kadar düşünme, yaşadığın herşeyin bir tedavisi var unutma bunu. doktora git baktır bakalım neymiş.
Teşekkür ederim... İnşallah bir gelsin de cuma günü ve inşallah olumsuz bir şey çıkmaz...
nhka
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: tahlil sonuçları

Mesaj gönderen nhka »

nugo yazdı:
nhka yazdı:Bir türlü başlık açmayı beceremediğim için buraya yazıyorum. Başlık sahibinden özür dilerim. bir haftadır birden bire baş gösteren sorunlarla bocalıyorum. Bir de okul yüzünden doktora tahlil sonucu bile gösterecek vakit bulamıyorum. Sıkıştım kaldım... Ali Hatay'a online olarak tahlil raporunu gösterdim ama detaylı bir cevap alamadım.

Bu raporu içinizde açıklayacak bilgide biri var mı Allah rızası için... Endişe edilmesi gereken sonuçlar mı bunlar?..

https://resmim.net/f/bF9n6c.jpg
İdrar tahlilin de Sadece negatif olmasi gerejen keton 1

Bu doktor yorumuna baglidir
Labratuar cihaz kacagida olabilir.

Onuda dogrulauan glkoz un negatif cikmasi
Bana gore temiz bir tahlil

Noktayi doktor koyacak.
Allah'a şükür doktor da tahlil sonuçlarını temiz buldu ve şikayetlerimi dinlediğinde önemli bir şey çıkacağını düşünmediği söyledi. Ama bu forumda okuduklarım kadarıyla prostat sıvısında lökosit sayımı dışında tahlillerin temiz çıkması önemli değilmiş. Bu can sıkıcı. Doktor ayrıca kan tahlili ve ultrason istedi. İnşallah onların sonuçlarını gösterdiğim zaman da temiz ve müjdeli haber alabilirim...