Ereksiyon

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
subasienes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Ereksiyon

Mesaj gönderen subasienes »

Ereksiyon halinde prostatın şişliği iniyor neden böyle oluyor
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Ereksiyon

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Şişlik indiği Nasıe anlaşılıyor ben doktora gittiğimde hep şiş diyorlar
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

yahu kardeşim şu prostatının şiş olduğunu kendi kendine anlayanlar bunu nasıl yapıyorlar çözemedim bi türlü.

evlerinde ultrason cihazları var herhalde.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

tornografi yazdı:yahu kardeşim şu prostatının şiş olduğunu kendi kendine anlayanlar bunu nasıl yapıyorlar çözemedim bi türlü.

evlerinde ultrason cihazları var herhalde.
Muhtemelen makatta oturunca dolgunluk bi baskı fln hissediyorlardır
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

O dolgunluk hissi bence kaslarla alakali bende hic olmadi gerci sadece tahmin
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Prostatta ödem varsa oturma esnasında kalın bağırsaktan rektuma doğru künt sinir bozucu bir ağrı olur. Hastalığın başlangıcında bendede vardı bu durum. Ödemin geçmesi ile beraber bu his kaybolur.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Ama şunu da unutmamak lazım ben bi ara çok ciddiyim bunda götümğn üstüne oturamıyorudm hep sandım ki prostat sis iltihaplı ağrızı sızı ondan sonra bi genel cerraha gittim makat çatlağı olduğunu öğrendim yemek içme krem derken 1-2 aya düzelmişti yani lafın Aslı bi genel cerraha deliği gösterin
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

efervesan yazdı:Ama şunu da unutmamak lazım ben bi ara çok ciddiyim bunda götümğn üstüne oturamıyorudm hep sandım ki prostat sis iltihaplı ağrızı sızı ondan sonra bi genel cerraha gittim makat çatlağı olduğunu öğrendim yemek içme krem derken 1-2 aya düzelmişti yani lafın Aslı bi genel cerraha deliği gösterin
Zaten o kadar antibiyotikten sonra ne motor kalir ne egsoz burda hastalarin en az %95 inin egsozu patlaktir
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

benim agri oldugu zaman makatta dolgunluk oluyor.Ama pelvik taban kaslarda odem li veya şiş se aynı belirtiyor veriyor.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

hamdi yazdı:benim agri oldugu zaman makatta dolgunluk oluyor.Ama pelvik taban kaslarda odem li veya şiş se aynı belirtiyor veriyor.
Enfeksiyondan ötürü lenf bezleri şişer aslında lenf bezleri vücutta bakterileri süzüp öldürür. Bir nevi filtre gibidir. Benim tahminim bunların şişmesinden dolayı dolgunuk hissediliyor. Yani pelvik kaslarda veya lenf bezlerinde sıkıntı oluyor.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

aynen bikere sinde izak hoca rektal tuse yaparken baya bi bastirdi burda agri varmi burda varmi felan diye.Yanlara doğru bastirdirdiginda çok agri olmuştu.Prostatta hassasiyet yok yanlara bastirdi im yer pelvik kaslar o bölgelerde hassasiyet var onuda gene iltihap varsa o yapiyor demisti.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

hamdi yazdı:aynen bikere sinde izak hoca rektal tuse yaparken baya bi bastirdi burda agri varmi burda varmi felan diye.Yanlara doğru bastirdirdiginda çok agri olmuştu.Prostatta hassasiyet yok yanlara bastirdi im yer pelvik kaslar o bölgelerde hassasiyet var onuda gene iltihap varsa o yapiyor demisti.
İzak hocada tecrubelidir giden arkadaşlar memnun
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

2017 agustos ayından beri izak hocaya gidiyorum.araya bir defa zafer hocaya gittim oda gelmene gerek yok dedi bidaha dedi.zafer hocayada prostat sıvısı na baktir mak için gitmistim.İZak hoca prostat masajini çok sert yapiyor.Ne var ne yok cikartiyor.1 hafta önce gittim lokasit 2-3 cikti tetradox verdi 1 ay
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

:lol: :geek: :lol: 8-)
Kc34 yazdı:
efervesan yazdı:Ama şunu da unutmamak lazım ben bi ara çok ciddiyim bunda götümğn üstüne oturamıyorudm hep sandım ki prostat sis iltihaplı ağrızı sızı ondan sonra bi genel cerraha gittim makat çatlağı olduğunu öğrendim yemek içme krem derken 1-2 aya düzelmişti yani lafın Aslı bi genel cerraha deliği gösterin
Zaten o kadar antibiyotikten sonra ne motor kalir ne egsoz burda hastalarin en az %95 inin egsozu patlaktir
8-) :lol: :lol:
tornografi

Mesaj gönderen tornografi »

hamdi yazdı:2017 agustos ayından beri izak hocaya gidiyorum.araya bir defa zafer hocaya gittim oda gelmene gerek yok dedi bidaha dedi.zafer hocayada prostat sıvısı na baktir mak için gitmistim.İZak hoca prostat masajini çok sert yapiyor.Ne var ne yok cikartiyor.1 hafta önce gittim lokasit 2-3 cikti tetradox verdi 1 ay
hocam 2-3 lökosit çıktıktan sonra neye göre antibiyotik verdi? normal sınırlarda çünkü.
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Ben ne zaman doktora gitsem ultrasondan bakınca şişliği görüyorlar ama kendi başıma anlayamıyorum
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

tornografi yazdı:
hamdi yazdı:2017 agustos ayından beri izak hocaya gidiyorum.araya bir defa zafer hocaya gittim oda gelmene gerek yok dedi bidaha dedi.zafer hocayada prostat sıvısı na baktir mak için gitmistim.İZak hoca prostat masajini çok sert yapiyor.Ne var ne yok cikartiyor.1 hafta önce gittim lokasit 2-3 cikti tetradox verdi 1 ay
hocam 2-3 lökosit çıktıktan sonra neye göre antibiyotik verdi? normal sınırlarda çünkü.
koruyucu olarak tetradox verdi.