Soguklara dikkat!

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ap0calypse
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Soguklara dikkat!

Mesaj gönderen ap0calypse »

Acı, çay ve kahve neden tüketilmemesi gerekiyor? Özellikle acı?
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Acı,baharatlı, asitli yiyecekler,çay, kahve içerisindeki etken maddeden dolayı özellikle kronik prostatit hastalarına iyi gelmediği bilinmekte. Aslında kırmızı biber yada isot biberi güçlü bir antioksidandır vücutta kan akımını mükemmel harekete geçirip vücut sıcaklığını arttırıp kanlanmayı sağlar . Özellikle kış boyunca tüketildiğinde gripten korur. Bu hastalıkta bence aksine kullanılması gerekir. Ve ayrıca libidoyu artırır.
bmx
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen bmx »

1 Ay sıcak suya oturursun etki etmez 1 gün dışarda demir sandalyeye oturarak arkadaşlarla muhabbet ettik.
Prostat dahada gerildi kasıklarda ağrı yoktu ağrı oluştu.vücut için pilli ısıtıcılı bi şey alacağım
Bu rahatsızlık azimle mücadele istiyor birazda kafaya takmamak
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

bmx yazdı:1 Ay sıcak suya oturursun etki etmez 1 gün dışarda demir sandalyeye oturarak arkadaşlarla muhabbet ettik.
Prostat dahada gerildi kasıklarda ağrı yoktu ağrı oluştu.vücut için pilli ısıtıcılı bi şey alacağım
bmx hayirli gunler kardesim gecmis olsun.Hocam bagirsak rahatsizliginiz oldugunu belirtmissiniz daha cok agrisini nerede hissediyorsunuz.
bmx
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen bmx »

hamdi yazdı:
bmx yazdı:1 Ay sıcak suya oturursun etki etmez 1 gün dışarda demir sandalyeye oturarak arkadaşlarla muhabbet ettik.
bmx hayirli gunler kardesim gecmis olsun.Hocam bagirsak rahatsizliginiz oldugunu belirtmissiniz daha cok agrisini nerede hissediyorsunuz.
Bağırsağın genelinde bu bağırsaj bastırınca ağıryor.
havalar soğuyunca prostatatıda hissediyorum. sol kasığımda arada bir vuruyor birde bastırınca ağrıyor.Prostat olduğuna şöyle karar getirdim aç karnına
düz yatıyorum üstüne bastırıyorum ödemli prostatı hissediyorum ayrıca penis içinden başa doğru ağrı vuruyor
bitkinim

Mesaj gönderen bitkinim »

herkese iyi gunler

gectigimiz hafta ya masturbasyon ya da soguk kaynakli belimin sag tarafinda agri , kasiklarda ve testiste hafif sizi hissi basladi. son 3 gundur de sabahlari kalktigimda asiri halsizlik ve titreme. ancak aferinle ayakta duruyorum. bu sikintilari yasayan oldu mu ya da prostatitle baglantisi var midir?
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

bitkinim yazdı:herkese iyi gunler

gectigimiz hafta ya masturbasyon ya da soguk kaynakli belimin sag tarafinda agri , kasiklarda ve testiste hafif sizi hissi basladi. son 3 gundur de sabahlari kalktigimda asiri halsizlik ve titreme. ancak aferinle ayakta duruyorum. bu sikintilari yasayan oldu mu ya da prostatitle baglantisi var midir?
volla kardesim b3nde de var aynisi yanliz bende titreme hastaliyin alevli donemlerinde oluyor oz3llikle sabahlari oluyor.sirt bolgemin usudugunu hissediyorum.mide bulantisi yapar.Belde kalcada kuy4uk sokumu bibrek bolgesi kasiklar apandis bolgesi kiminde bu agrilar sag tarafta kiminde sol tarfata oluyor
ap0calypse

Mesaj gönderen ap0calypse »

tarsus'ta bağırsak iltihabı bir hastaya ''kolonoskopiyle probiyotik sıkılması'' diye bir teknikle hastayı iyileştirmişler, siz bağırsaklardan falan bahsettiğiniz için bu bilgiyi paylaşıyorum, belki işinize yarayabilir.