facebooktan edindiğim bilgiler.

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
White
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

facebooktan edindiğim bilgiler.

Mesaj gönderen White »

Facebookta bir grupta (GERÇEK TIP VE DOĞAL TEDAVİ) sorduğum soru ve aldığım cevaplar.
soru: Merhaba arkadaşlar. Prostat iltihabı-Kronik Prostatit tedavisi hakkında bilgisi olan var mı?

yanıt: Abdullah Bayrak Prostat

100 gram Kırmızı Pancar Suyu, 100 gram Havuç Suyu, 50 gram Su Karışımı.

Veya
Eşit miktarda Kırmızı Pancar Suyu, Havuç Suyu, Soğan Suyu Ve Su Karışımı Almaya Devam Edenler Mükemmel Sonuç Alır.

12 gün boyunca sabahları Açkarna 12 gram Miryafin ( hazanbel) alınırsa prostatı eritir. Yanma olursa arpa Suyu alınmalıdır.

Aynı zamanda hacamat tedavisi yapılmalı.
Hacamat tedavisinden bir ay sonra
Sülük tedavisi uygululanmalıdır.
( sülük tedavisi Cinsel bölgeye yapılacağı için etik gereği yazamıyoruz isteyen bu konuda uzman olan kişilerden bilgi alabilir.)
Sülük tedavisinden sonrada Kupa Çekme tedavisi uygulanır...

Ayrıca tedavi esnasında yanma olabilir genelde bunun için de

ARPA SUYU ....
Dört Bardak Suya İki Kaşık Arpa İlave Edilip
Orta Ateşte Arpa nın Kabukları Ayrışıncaya Kadar Kaynatılıp Tülbent İle Süzülür.
Taze Sıkılmış Bir Limonun Suyu Ve Tadlandırmak İçin İstenildiği Kadar Saf Süzme Bal İlave Edilip Cam Kavanozda Dolapta Muhafaza Edilir.
Sokretes Kanser Tedavisi İçin Sadece Arpa Suyu Önermiştir.
Kan Yapıcıdır. İçorganlardaki İltihabı Kurutur. Dünya da Bilinen En Güçlü Ateş Düşürücü dür.
İki üç gün içinde Tüketilmeli ve sürekli devam edilmelidir.

yanıt:2 Hülya Şanlıoğlu Prostat iltihabina ve rahatsizligina
Cuce palmiye ekstrati var ve zeytin ekstrati var ersag da kullanin bence

yanıt:3 Mustafa Çavuş 1. Arpa Suyu
Bir Litre Suya 5-7 Yemek Kaşık Arpa Yıkanır İlave Edilir 4-5 saat Bekletiilir Aynı su ile Orta Ateşte Arpa nın Kabukları Ayrışıncaya Kadar Kaynatılıp Tülbent İle Süzülür.
Taze Sıkılmış Bir Limonun Suyu Ve Tadlandırmak İçin İstenildiği Kadar Saf Süzme Bal İlave Edilip Cam Kavanozda Dolapta Muhafaza Edilir.
Bir/ İki günde yudum yudum içilerek Tüketilir. ( bardak ile içmek Sakıncalıdır.)
Sokretes Kanser Tedavisi İçin Sadece Arpa Suyu Önermiştir.
Kan Yapıcıdır. İç organlardaki İltihabı Kurutur. Dünya da Bilinen En Güçlü Ateş Düşürücü dür.
Bu Terkibi Ara Vermeden 5,7 Kere Tekrar Etmek Gerekiyor.
2. Sabah akşam kilonuzun 10/1 damlası ( 70 kilo iseniz 7 damla gibi ) su bazlı propolis alırsanız Şifa Bulursunuz İnşaAllah.
[/b][/b][/b][/b]
snider

Re: facebooktan edindiğim bilgiler.

Mesaj gönderen snider »

pancar suyu vücut geliştirme araştırması yaparken denk gelmiştim hala da kullanıyorum ama prostatit için sadece 2hafta işe yaradı.
netter
Hastalık Başlangıç Yılı: 1988

Mesaj gönderen netter »

Snider , faydasını gördün mü bayağı ? Açar mısın konuyu biraz ?
snider

Mesaj gönderen snider »

nitrik asit seviyesini yükselttiğinden dolaşıma yararı var diye biliyorum. spor yapıyorsan spordan sonra daha çok şiştiğini farkedersin.

içmeye başladığım ilk iki hafta hastalık hiç yok gibiydi, sonra soğuk algınlığı geçirdim bağışıklık çöktü. tekrar toparlamaya uğraşıyorum şu an. prostatit eski seyrinde.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

snider yazdı:nitrik asit seviyesini yükselttiğinden dolaşıma yararı var diye biliyorum. spor yapıyorsan spordan sonra daha çok şiştiğini farkedersin.

içmeye başladığım ilk iki hafta hastalık hiç yok gibiydi, sonra soğuk algınlığı geçirdim bağışıklık çöktü. tekrar toparlamaya uğraşıyorum şu an. prostatit eski seyrinde.
Sadece pancar suyumu kullandınız ?
snider

Mesaj gönderen snider »

bb54 yazdı:
snider yazdı:nitrik asit seviyesini yükselttiğinden dolaşıma yararı var diye biliyorum. spor yapıyorsan spordan sonra daha çok şiştiğini farkedersin.

güncel olarak ligone, probien, hindistan cevizi yağı, sirke kullanıyorum ama dediğim düzelme pancar suyu ekleyince başladı. antienflamatuar bi etkisi de var.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

snider yazdı:
bb54 yazdı:

güncel olarak ligone, probien, hindistan cevizi yağı, sirke kullanıyorum ama dediğim düzelme pancar suyu ekleyince başladı. antienflamatuar bi etkisi de var.
Teşekkürler