saraçoğlu yeni kür

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: saraçoğlu yeni kür

Mesaj gönderen asosyal »

droliver yazdı:3 yıl önce 2 ay antibiyotik içtim. Son aylarda hastalığım arttığı için gittim. Prostat sıvısı tahlilinde 10 a yakın lökosit çıkar diyordum şikayetlerim fazla çünkü ama 1-2 lökosit çıktı sende prostatit yok dedi. Peki neden böyle şikayetlerim var dedim. Prostat ile ilgili değişik bir durum söyledi. Acı baharat yeme bira asitli şeyler içme sıcak su oturması yap dedi yolladı. Tekrar gidip aynı şeyler için 200 lira mı vercez? Ben tedavi için gittim ilaç alamadan geldim
kronik pelvis ağrısı mı dedi?
droliver
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen droliver »

asosyal yazdı:
droliver yazdı:3 yıl önce 2 ay antibiyotik içtim. Son aylarda hastalığım arttığı için gittim. Prostat sıvısı tahlilinde 10 a yakın lökosit çıkar diyordum şikayetlerim fazla çünkü ama 1-2 lökosit çıktı sende prostatit yok dedi. Peki neden böyle şikayetlerim var dedim. Prostat ile ilgili değişik bir durum söyledi. Acı baharat yeme bira asitli şeyler içme sıcak su oturması yap dedi yolladı. Tekrar gidip aynı şeyler için 200 lira mı vercez? Ben tedavi için gittim ilaç alamadan geldim
kronik pelvis ağrısı mı dedi?
Yok farklı bişi dedi.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

neyse geçmiş olsun kardeşim sorma hastalık belli ama karşındaki sana inanmıyor çok kötü bir durum :(
kolay
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kolay »

karabaş otu ve limon melisa otunu yarı yarıya karıştırıp kaynamış sıcak suya atip demleyip iciyorum sabah aksam. 4. günde yim ve 9 aydır ilk defa hersey yolunda simdiden .
deneyen fayda göremeyen olmuş dogrudur .
buvarada zeytinyağ tüketiyorum zaten bunu yeni gordüm belki o yüzden dir ama cidden herseyden sonra en hizli ve ciddi düzelmeyi bunda yasadım . insallah tam çözümdür. tabii herkes ayni durumda değildir kesinlikle. ama inaniyorumki çaresiz değil. çok daha çözümsüz gibi gorünen nelere care bulanlar var. güçlü olmak hayata tam gaz devam edebilmek çok önemli
Young27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Young27 »

Ben hiç bir fayda görmedim.
Untitleduser
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Untitleduser »

kolay yazdı:karabaş otu ve limon melisa otunu yarı yarıya karıştırıp kaynamış sıcak suya atip demleyip iciyorum sabah aksam. 4. günde yim ve 9 aydır ilk defa hersey yolunda simdiden .
deneyen fayda göremeyen olmuş dogrudur .
buvarada zeytinyağ tüketiyorum zaten bunu yeni gordüm belki o yüzden dir ama cidden herseyden sonra en hizli ve ciddi düzelmeyi bunda yasadım . insallah tam çözümdür. tabii herkes ayni durumda değildir kesinlikle. ama inaniyorumki çaresiz değil. çok daha çözümsüz gibi gorünen nelere care bulanlar var. güçlü olmak hayata tam gaz devam edebilmek çok önemli
Bu kürü yarından itibaren denicem inş bizede şifa verir