MAKATTA ACI PENİSTE SİZİ

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hastaolmak

MAKATTA ACI PENİSTE SİZİ

Mesaj gönderen hastaolmak »

Grubu aktif olarak kullanmaya başlayalı 10 gün oldu ilgilenen ve yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum hastalığımın 25. günündeyim büyük tuvaletten sonra makatimda sizi sanki çatlak var gibi bir acı yaparken kaşınıyor ve canım yanıyor onun dışında penisim sızlıyor sürekli hiç bu sorunları yaşayan oldu mu yazarsanız sevinirim
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: MAKATTA ACI PENİSTE SİZİ

Mesaj gönderen asosyal »

Bu gruptaki herkeste var kardeşim
mehmet01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mehmet01 »

Hemen hemen herkeste var penisde ağrı sızı boş alırken ağrı sızı makat ve testis bölgesi nde yanma ve kaşıntı idrar yaparken yanma veya yaptıktan sonra yanma hemoroid başlangıcı da olabilir hekime danismanda fayda var
Elbet bir gün
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Makat için direk genel cerraha git
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Prostattaki agri ve yanma makata vurur. Cunku kalin bagirsakla komsudur. Tedavi oldukca sikayetleriniz azalir.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Başlığı açan arkadaşta kronik makat çatlağı çıktı her rahatsızlığınızı prostatite bağlamayın şikayetlerinizin altında başka nedenler olabilir parmağınız ağrısa bu hastalıktan bilip çılgınlar gibi antibiyotik kullanıyorsunuz. Foruma mesaj yazmayı düşünmüyorum ama bilip bilmeden yorumlar yapılıyor dayanamıyorum. Sağlıcakla kalın ben iyiyim allah herkese şifa versin..
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Prostatit, az ya da çok mutlaka makatta sorun çıkarıyor. Pelvik bölgeye bası yapıyor, antibiyotik kullanmak zorunda bırakıyor hastaları, sonuçta da makat ayvayı yiyor. Bana da anal fissür falan demişti. Gliseriltrinitrat isimli bir aparat hazırlattım doktorun önerisi üzerine eczaneden. Çatlak ve kanamalara iyi geliyormuş. Bi araştır istersen.