BULANTI VE İÇ HUZURSUZLUKLA UYANMAK

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hastaolmak

BULANTI VE İÇ HUZURSUZLUKLA UYANMAK

Mesaj gönderen hastaolmak »

herkese merhabalar sabahları uyandığımda direk büyük tuvalete çıkma hemen tuvalet yapma isteğim oluyor ve hep huzursuz uyanıyorum hep hastalığı düşünüyorum rüyada dahil ve uyanınca bulantı oluyor bende ilk zamanlar bunları çeken varmıydı herkese acil şifalar kardeşlerim
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: BULANTI VE İÇ HUZURSUZLUKLA UYANMAK

Mesaj gönderen Kc34 »

Once tavsiye edilen doktorlardan birine git ardindan antidepresan ilac kullan anlaşılan baya hassas bir yapin var..
hastaolmak

Mesaj gönderen hastaolmak »

bugüne kadar 10 dan fazla doçente gitmişimdır bana psikolojik düşünme geçer deyip durdular dün kolonoskopi yaptırdım belki farklı bir sorun vardır diye hangi doktora gitsem farklı birşey diyor psikolojik bir yanı var ama dahada mafetti beni
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

hastaolmak yazdı:bugüne kadar 10 dan fazla doçente gitmişimdır bana psikolojik düşünme geçer deyip durdular dün kolonoskopi yaptırdım belki farklı bir sorun vardır diye hangi doktora gitsem farklı birşey diyor psikolojik bir yanı var ama dahada mafetti beni
Geçmiş olsun, muhtemelen sana da IBS teşhisi koymuşlardır işin içinden çıkamayınca. Ben de haftaya kolonoskopi yaptıracam.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

hastaolmak yazdı:bugüne kadar 10 dan fazla doçente gitmişimdır bana psikolojik düşünme geçer deyip durdular dün kolonoskopi yaptırdım belki farklı bir sorun vardır diye hangi doktora gitsem farklı birşey diyor psikolojik bir yanı var ama dahada mafetti beni
Kolonoskopiyi özelde mi yaptırdın ,ücret ne kadar ..bende yaptıracam herhangi bir ağrı ,sızı oluyor mu ? zaten makat bölgesi sorunlu, daha da büyümesin...
ZooM505
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen ZooM505 »

hastaolmak yazdı:herkese merhabalar sabahları uyandığımda direk büyük tuvalete çıkma hemen tuvalet yapma isteğim oluyor ve hep huzursuz uyanıyorum hep hastalığı düşünüyorum rüyada dahil ve uyanınca bulantı oluyor bende ilk zamanlar bunları çeken varmıydı herkese acil şifalar kardeşlerim
Öncelikle geçmiş olsun..
Bağırsaklar vücudun ikinci beynidir..
Bol bol hindistan cevizi yağı tüket
İşlenmiş gıdalardan uzak dur.. siyah çay kola kahve nescafe asitli içecekler vs de buna dahil..
İşlenmiş tavuk özellikle antibiyotikli bir çoğu.. uzak dur
Bol bol sakatat ve çorbalarını tüket
Sarımsak çok tüket özellikle ezilmiş şekilde.. allicin almış olacaksın.
Bol su ve sebze tüket..
Maddi imkanın varsa krill oil ve probiyotik takviyeleri al..
En önemli husus şeker ve karbonhidratı hayatından çıkar..
Gaps diyetini azimli bir şekilde yapabilirsen 2 ay içerisinde yeniden doğmuş gibi olacaksın.. psikolojin düzelecek ve bulantıların geçecek..
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

hastaolmak yazdı:herkese merhabalar sabahları uyandığımda direk büyük tuvalete çıkma hemen tuvalet yapma isteğim oluyor ve hep huzursuz uyanıyorum hep hastalığı düşünüyorum rüyada dahil ve uyanınca bulantı oluyor bende ilk zamanlar bunları çeken varmıydı herkese acil şifalar kardeşlerim
Aynı bulantılar bende de var kardeşim başka arkadaşlar da sa var grupta
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

amerikan kalp derneğinin açıklamasına göre hindistan cevizi yağının sağlıklı olmadığı duyurulmuş.

https://www.usatoday.com/story/news/nat ... 402719001/

mehmet özün hindistan cevizi yağının zararlı olduğunu belirttiği yazısı da var.

http://www.sabah.com.tr/yazarlar/gunayd ... gi_zararli

internette sırf satış için bilerek yalandan iyiymiş gibi bazı ürünlerin reklamı yapılmaktadır.bazı şeyleri iyi araştırmadan kullanmayalım.en önemlisi de başkalarına kullandırmayalım.
Hakan2017
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Hakan2017 »

Saç içindemi zararlı acaba
ZooM505
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen ZooM505 »

Hindistan cevizi yağı bakteri parazit ve mantar düşmanıdır.. saçlara ve cilde de çok iyi gelir.. ilaç endüstrisinin para kaygısıyla yaptığı ve yaptırdığı açıklamalara itibar etmeyin.. bir zamanlar, tereyağı yemeyin kalp hastalığının başlıca sebebi diyorlardı bu tayfa.. tereyağı da en sağlıklı yağlardan biridir..